Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostanę Adminem/Modem

1.Nick: Hayato95

2.Wiek:16

3.Doświadczenie :Byłem adminem na serwerze osiedlowym przez 2 miesiące, a ostatnio przez 10 dni na jednym z powstających serwerów (nie doszło do skutku, h@ zrezygnował). Miałem swój serwer 2 miesiące - HayatoCraft

4.Staż w minecraft: około 2 lata (od alpha)

5.Kontakt:

Skype Gemu55

Opublikowano

Administrator , Moderator

 

Nick : Pittbull

 

Wiek : 19

 

Doświadczenie : Bywałem Administratorem , Moderatorem Na Serwerach Hamachi jak i Dedykowanych Mniejszych i Większych .

 

Staż w minecraft : Bez przerw jeden rok może więcej .

 

Kontakt : GG: 3251981

Poland for Poles

Opublikowano

szukam adminow pisac na pw

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

Opublikowano

Chciałbym zostać administratorem serwera

 

Nick TheEnd

 

Wiek 15

 

doświadczenie jeszcze nie byłem adminem i chciałbym chociaż, żeby ktoś mnie nauczył jak nim być

 

Ile grasz? Od 1.7

Opublikowano

Witam, mam panstu do zaoferowiania odrazu mowie oferta jest dla graczy z jakims stazem, wiek powyzej 17lat najlepiej, obowiazkowo posiadanie teamspeak 3 nie potrzebny mikrofon lecz by sie sprzydal.

Ok, teraz do rzeczy chcemy stworzyc xtremegamerpro crew (XGP) ktora sklada sie z ogarnietych ludzi nie tylko w budowaniu ale tez w operowaniu serwerem.

1.SERWER chcemy zrobic reaktywacje serwera MC9195 potrzebujemy pomocy przy budowie strony przy budowie calego systemu w grze m.in mody ale nie tylko chodzi mi takze o budowle itp w grze, serwer bedzie prawdopodobnie all-nations czyli w 70% chcemy go zrobic w jezyku ang. Dlaczego taka decyzja?

1. Polacy nie chca dokladac sie do dobrych serwerow z przyszloscia ktore posiadaja przyszlosc.

2. Bedzie stanowczo mniej mlodego pokolenia

3. Serwer nie upadnie poniewaz dla np Amerykanina dac na serwer przykladowo 15$ to jak kupic piwo w sklepie.

4. Nauczycie sie jezyka zawsze przydatne lub go podszkolicie

wiec w szczegole potrzebujemy ludzi do operowania serwerem, i odrazu uprzedzam nie posiadasz stalowych nerwow i kultury osobistej nie zglaszaj sie, to nie jest serwer gdzie na pytanie prosze o pomoc itpbedzie "co chcesz?'

Tylko skromne Slucham, w czym moge pomoc, to nie jest takie ciezkie a ludzie zobacza ze to jest to, wiec nie potrafisz nie zglaszaj sie!!

2.ESCAPE duzo na ten temat nie moge powiedziec, tylko w skrocie takiego escape nad jakim pracujemy nigdy sie nie spotkaliscie, bedzie nie przewidywalny i mega wielki, mamy wszelakie nadzieje ze podbije serca graczy minecrafta ale oczywiscie co 2 glowy to nie 1 jezeli jestescie chetni podaje 2 adresy ts na ktorych mozecie mnie znalesc i innych, (mc9195.dyndns.tv) lub (ts.speak.web4hosting.pl)(kanal dla V.I.P numer 15 XGP) jestem pod nickiem zielony3ski lub kuba, z gory dziekuje jesli ktos to cale przeczytal napewno sie zglosi i dziekuje za wytrwalosc;) i prosze Szanownych Operatorow MPCForum.pl o nie usuwanie mojego postu za subel itp poniewaz sadze ze malo jest ludzi z takimi perspektywami jak my, prosze tylko o wyrozumialosc, sadze ze Wlasciciel MPCForum.pl zgodzil by sie ze mna.

 

Pozdrawiam

Jakub Siuty

54125859.jpg
Opublikowano

ZOSTANĘ ADMINEM SERWERA

 

1.Nick:Camorra97

2.Wiek:14

3.Doświadczenie: Byłam adminem na 6 serwerach, potrafię stawiać serwery bukkit i zwykłe. Nie mam problemów z cuboidem i world editem.

4.Staż w minecraft: 1 rok

5.Kontakt: Najlepiej w prywatnej wiadomości, ale jak już musicie to żadko jestem dostępna na gg 4150930.

 

Fajnie by było jakby serwer mial pluginy. Gram na 1.8.1. Fajnie by było gdyby nie był hamachi, ale jak już jest to trudno byle by miał pluginy.

2510259096.png

Hue hue :D

Opublikowano

Witam! Poszukuję 2 ogarniętych Adminów na mój serwer MineCraft o nazwie WarCraft.

 

O serwerze:

Serwer jest oparty na tematyce średniowiecza. Jest to taka typowa gra w zamki. Każdy admin stawia swój zamek, a potem są toczone pomiędzy nimi wojny.

Na serwerze stoją już 2 zamki i 1 do wynajęcia. Każdy zamek musi mieć swoją nazwę.

 

Dane systemowe serwera:

Serwer postawiony na plikach bukkit 1.8.1. Bardzo dużo najnowszych pluginów między innymi: CraftBook, Permissions, iConomy, FalseBook, CommandBook, AutoMessage, AutoSave, xAuth, WorldGuard, WorldEdit, VoxelAir, Warpz0r, LWC, MagicCarpet.

 

Wymagania:

Admin musi mieć lat 13+.

Dużo siedzieć przed kompem.

Umieć stawiać cubiody.

Umieć ogarnąć się wśród próśb o coś.

Znać się na komendach.

 

Chętnych proszę o dołączanie do sieci:

 

WarCraft/1

WarCraft/2

WarCraft/3

 

Hasło: 123

 

TEAM SERWERA:

 

Head: Washer

Admin: Suszek

sygnahd.png

 

 

 

Zbieram

add.png

Opublikowano

Szukam 2 Adminów i 1 Moda.

 

Na serwer hamachi bez dedyka.Długo dostępny.!

 

 

Chętni zgłaszać się na serwer

 

 

ip : 5.154.16.79

hasło : mc albo MC

 

 

Proszę szybko!!!

Pomogłem? Daj minus!

 

ilovempc.png

Opublikowano

Nick: Adexion

Wiek: 18

Więcej: Byłem Adminem na Serwerach takich jak M-Game CraftSite czy teraz na moim własnym MCBurning.

Długo by je wymienciac.

Znam komendy. Potrafię dawać cuby i naprawić każdą rozwałkę na serwerze.

W minecrafta gram od wersji 1.6.3 wiec nie za długo.

Sat_L500_silver_Prod_Full_140x140_2009-11.jpg

 

Toshiba Satellite L500D-10R

 

•Procesor AMD Turion™ X2 Dual-Core Mobile RM-74 (2,2 GHz,1 MB )

•Microsoft Windows Vista Home Premium

•Ekran 15.6" 1366x768

•Pamięć 4GB

•Dysk 320GB

•Grafika ATI Mobility Radeon™ HD 4570 512 MB

•Napęd DVD+/-RW DL

•Złącza 3x USB

•czytnik kart 5w1

•WiFi

•HDMI

•Bluetooth

•e-SATA

•Wbudowana kamera + mikrofon

•Internet 5 MB

Opublikowano

1.Nick: ProcekAMD

2.Wiek: 11 (OMG, co za kid, nikt go nie weźmie)

3.Doświadczenie: Gram od wersji alpha

4.Staż w minecraft: Miałem własny serwer, byłem adminem na jednym.

5.Kontakt:

Gadu gadu : 964688

lub PW.

 

Dodam, że znam się na komendach, mogę mieć również rangę, która jedynie może dawać cuboidy, ponieważ nie zależy mi na dodawaniu sobie itemków, tylko pomocy na jakimś serwerze.

Tak, mój wiek może i nie jest zbyt wysoki. Serwer może być hamachi, no hamachi lub dedyk.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Szukam kogos kto zrobi reklamę mojego serwera

 

Szuakam tak jak w temacie w nagrode vip na moim serwie i jakies tam komendy sa siec hamachi to "Minecraft1.7.3 Priv" a haslo to "123" jest to serwer 1.8 tylko siec zostala z 1.7.3

 

 

Po Polsku: Szukam kogoś kto zrobi mi reklamę serwera na tym forum jak dołączysz do sieci zapytaj smf1336 o dokładne informację, w nagrodę vip.

Opublikowano

1.Nick:kudybka

2.Wiek:17 lat

3.Doświadczenie: duze mialem wlasny serwer a takze bylem na innym servie administratorem ale serwer padl

4.Staż w minecraft: z jakie 2 miechy

5.Kontakt: gg 1007992

 

Zostane adminem lub modem na dedyku najlepiej nie zalezy mi na dawaniu sobie itemow wole pomagac

Opublikowano

1. Nick: kacperm12 (w grze Gliszczak)

2. Wiek: 15

3 .Doświadczenie: Znam się na większości pluginach, m. in.:

- world edit

- world quard

- warp

- iconomy chest shop

- iconomy

- essential

i wiele innych.

4. Staż w minecraft: Gram od wersji 1.4

5. Kontakt: gg: 11275599

 

Zostane adminem na serwerze no-hamachi wyjatkiem jest dobrze rozwiniety

Opublikowano

ZOSTANE MODEM / ADMINEM

1.Nick: MiKuSxD ( w grze Mokatte )

2.Wiek: 22

3.Doświadczenie: dużeeee ogarniam komendy world edit itp.

4.Staż w minecraft: gram od alphy

5.Kontakt:gg - 8605196

Byłem już na 2 serwerach modem a na 3 adminem.

Opublikowano

Szukam Admina. MODA na serwer dedykowany !.

 

 

Obowiazkowo:

-kultura

-wiek nie robi róznicy ważne by kultura i pomoc.

-Ogarniecie komend (cuboidy itp)

-Składka (niestety ale serwer dedykowany a samemu cieżko )

 

 

Jezeli ktos chciałby pomoc prosze o kierowanie podan na GG badz tutaj PW GG:12252938 pisz nawet jezeli jestem niedostepny !

 

 

Pozdrawiam !

add.png

Opublikowano

Szukam Moderatorów na serwer!

 

Info serwera:

VPS 11 slotów ( mało bo sam za niego płacę, jeżeli się dołożycie oferuję rangę vip- sporo korzyści ma vip od razu mówię, kolorowy nick na serwie itp. Oraz więcej slotów!)

Lokalizacja w Łodzi

Spawn oraz wielki teren otoczony murem( coś w stylu półmiasta) . Wszystko w około spawnu, koło uliczek do dyspozycji graczy!

Zakaz budowania farm na terenie miasta, poza miastem już można.

 

Wymagania na moda:

 

Kultura osobista

Wiek minimum 16 lat

Znajomość 3/4 komend bukkita( obowiązkowe rzeczy: cuboid, world edit, world guard oraz drobniejsze lecz bardzo znane i popularne pluginy)

Miłe nastawienie w stosunku do graczy( nie odpowiadamy w stylu "czego?" "co?" tylko słucham, proszę)

Zakaz rozdawania itemów( wszystko widoczne w logach serwera - raz coś komuś dasz to po prostu dostajesz bana i odebranie moda)

Mikrofon- jeżeli posiadasz

Jeżeli zajdzie potrzeba - lekka składka na serwer ( dokupienie slotów)

 

Kontakt:

 

Gadu-Gadu: 13174186

Skype:kazik2300 ( nie wchodzę prawie nigdy więc proszę pisać na gg)

 

 

Pozdrawiam i liczę na zgłoszenia!

Opublikowano

Poszukuję Kidmodów na serwer Minecraft 300 Slotowy.

Ludzi z Ogarem, Z Głową oraz pracy w grupie miłych Mających Kulturę

Znających się na Minecraft WordEdit oraz znających stawianie Cuboidów

Pisać podania na e-mail [email protected] Każdy ma szansę jezeli spełniasz powyższe warunki

Oczywiście za sprawowanie są awanse na wyższe rangi!!!!

 

Ip Servera: Craft-City.Com.Pl

Sloty 300 Slotów !!!

Przeciętna liczba osób 20-40 Online w ciągu dnia

Opublikowano

Witam. Zostanę Moderatorem/Administratorem na serwerze. Oto moje podanie:

 

1.Nick: Sixon

2.Wiek: 14

3.Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad rok gry w minecraft,moderator na 2 serwerach, administrator na 4 serwerach, znajomość komend 9/10

4.Staż w minecraft: Ponad rok gry.

5.Kontakt: GG: 21161481 lub PW.

Opublikowano

Zostanę administratorem na serverze no-hamachi lub dedyku

 

1.Nick:Zi0lk0

2.Wiek:15

3.Doświadczenie: byłem admem na 2 servach, modem na 3

4.Staż w minecraft: 1,5 roku MC, 0,5 roku multi

5.Kontakt: GG PW lub GG 11883871

beznazwy1hyo.png

Sygna & avatar by @ILoveVomitI

Zadania:

10 postów []

25 postów []

50 postów []

100 postów [x]

200 postów [x]

Opublikowano

1.Nick: lelcio

2.Wiek: 15

3.Doświadczenie: oo , już dość duże ^^

4.Staż w minecraft: no te 2lata już będzie : P

5.Kontakt: GG - 25043435

6.Informacje : Posiadam minecrafta premium , uwielbiam budować oraz pomagać innym osobą ; ]

x


Opublikowano

Szukam Admina. MODA na serwer dedykowany !.

 

 

Obowiazkowo:

-kultura

-wiek nie robi róznicy ważne by kultura i pomoc.

-Ogarniecie komend (cuboidy itp)

-Składka (niestety ale serwer dedykowany a samemu cieżko )

 

 

Jezeli ktos chciałby pomoc prosze o kierowanie podan na GG badz tutaj PW GG:12252938 pisz nawet jezeli jestem niedostepny !

 

 

Pozdrawiam !

 

Refresh

add.png

Opublikowano

1.Nick:Yashi

2.Wiek:14

3.Doświadczenie:Duze...Dobrze znam komendy i Pluginy.

4.Staż w minecraft:hmmm...Gram dlugo.Mialem pare swoich serverow.

5.Kontakt:

GG: 12478738

Pisac najczesciej jestem na niewidoku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...