Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostanę adminem na serwerze dedykowanym lub ogarniętym hamachi.

1.Nick:Kaktusek

2.Wiek:14

3.Doświadczenie:Miałem 2 swoje serwer MC, hamachi.Nawet jeden istnieje.Możecie pisać na PW, podam dane do hamachi.Potrafię obsługiwac WorldEdit i znam podstawowe komendy admina, jak również dużo innych, przydatnych komend.

4.Staż w minecraft:7 miesięcy (od Alpha 1.2.6)

5.Kontakt:GG:11772943

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostanę Moderatorem / Administratorem na serwerze Minecraft !

1.Nick: Bishcoppt

2.Wiek: 14

3.Doświadczenie: Duże. Komendy opanowałem w 100%, mam premium. Umiem obsługiwać WorldEdit i WorldGuard.

4.Staż w minecraft: Nie całe 2 lata.

5.Kontakt:GG - 32459643

Opublikowano

Potrzeba 2 Moderatorów na serwer kolegi

Info co do serwera:

Dedyk

40 slotów

FB

 

Wymagane

1 etap

Min.15 lat

Duże doświadczenie

Wyobraźnia

Umiejętność pracy w grupie

 

Podania dawać mi na pw

Do 2 etapu dostaną się najlepsi

Wymagane w 2 Etapie będzie mikro

Opublikowano

1.Nick: Spoxik

2.Wiek: 14 prawie 15

3.Doświadczenie: Spore.Znam i ogarniam w 50% komendy, umiem obsługiwać world edit.

4.Staż w minecraft: około roku

5.Kontakt: GG:36951538

Zbieram -

Opublikowano

1.Nick:Sylwek150c

2.Wiek:15

3.Doświadczenie:Duze bylem ok 5 razy adminem pare razy modem i mialem swoj serwer

4.Staż w minecraft:od 1.3

5.Kontakt: e-mail pw

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Chciałbym zostać Admem na serwie dedykowanym który nie upadnie po 3 dniach czy 4

 

1. Wiek:14

2. Obycie z komendami:Bardzo duże byłem admem na 2 serwach chamachi

3. Staż z minecraftem:Oj długi ponad 1,5 roku

4. Staż z serwerami:na serwerach gram od maja tego roku

5. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: Tak byłem na administratorem na dwóch serwerach

6. Na ilu serwerach grałeś: 6

7C.zas jaki możesz poświecić na granie: 4h dziennie może więcej

Opublikowano

Poszukuję Moderatorów na serwer FreeBuild!

 

& Moje Wymagania:

& Wiek: 15+

& Mikrofon: ON

& TeamSpeak3: ON

& Ortografia: ON

& Kultura Osobista: ON

& Inne sprawy:

& Ile czasu dziennie możesz poświęcić na grę?

& Sprawne stawianie cuboidów!

& Staż w Minecraft'a?

& Gdzie wcześniej Adminowałeś?

& Coś o sobie?

 

& Co mogę zaoferować:

& Miłą atmosferę w gronie administracji

& Czegoś nie wiesz? Pomożemy!

& Serwer 24/7

& Serwer TeamSpeak3 do łatwiejszego komunikowania się (Nieuki korzystają ze SKYPE ponieważ "wg nich" ciężko skonfigurować TS3 ;x)

 

& Coś o serwerze:

& Serwer działa już ponad 3 tygodnie

& Aktualnie jest nabór modów na druga edycje serwera

& Polski hosting - linux

& Aktualnie jest w trybie prac nad drugą edycją, po więcej informacji zapraszamy na forum serwera

Publikacja Serwera

 

Napisz do mnie! Gadu: 37509324

"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy" - Józef Piłsudski

Opublikowano

ZOSTANĘ ADMINISTRATOREM NA SERWERZE DEDYKOWANYM

 

1.Nick: Mariusz546

2.Wiek: 19

3.Doświadczenie: znajomość komend 9/10 sam założyłem swój serwer od podstaw żeby pograć z kumplami.

4.Staż w minecraft: 8 miesięcy

5.Kontakt: GG: 9962650 lub PW

Opublikowano

ZOSTANĘ ADMINISTRATOREM NAJLEPIEJ NA SERWERZE DEDYKOWANYM ALE MOŻE BYĆ TEŻ PRZEZ HAMIACHI.

1.Nick: Spoxik

2.Wiek: 15 lat

3.Doświadczenie:

-Umiem dobrze stawiać cuboidy,

-Dobrze znam komendy,

-Byłem już adminem na serwewrze.

4.Staż w minecraft: Prawie rok

5.Kontakt: GG:36951538 lub pisać na PW.

Zbieram -

Opublikowano

1.Nick: Achmen

2.Wiek: 14

3.Doświadczenie: Administrator m.i Craftblock, QuickCraft i wiele innych.

4.Staż w minecraft: Od czasów bety.

5.Kontakt:Gadu-Gadu 6106097

Opublikowano

Poszukuję 2-3 osób do servera no-hamachi.

Wymagania:

-13+ lat

-TS3 + Mikro

-ogarnięcie w komendach bukkit takich jak :

 

xAuth

AFKKick

AppleTree

AutoMessages

ClearINV

CommandBook

EasyFlight

FalseBook

FoundDiamonds

iChat

iConomy

iConomyChestShop

IPGet

LightVote

LWC

MagicCarpet

MobArena

MultipleHomes

MyWarp

Permissions

PermissionsPlus

SpeedSign

Stargate

WorldEdit

WorldGuard

Jail

-kreatywność

-umiejętności budownicze

-trzeba być miłym w stosunku do graczy

 

Pisać na GG 6451312

eminemi.png

Eminem is my life!

Sygnatura wykonana przez marcin017 MineCraft Premium user - SkinSuper

Opublikowano

Witam. Szukam administratorów do serwer fb.

Poszukuje:

-web mastera

-plugin mastera

-zwykłych adminów

-speca od falsebooka

Serwer ma 30 slotow. Moje gg to 9332277

Minimalny wiek to 15 lat. Oczywiście wszystkie te osoby dostana rangi na serwerze.

Sklepy sms do serwerów mc, launchery non-premium i premium, własne klienty do gry z "kostomizowanym" menu, aplikacje statystyk serwera na androida.

Pisz śmiało na priw co potrzebujesz. Odezwę się jak tylko przeczytam wiadomość.

Opublikowano

1.Nick: Entercraft

2.Wiek: 11 [mało wiem]

3.Doświadczenie: 6 miesięcy

4.Staż w minecraft: 9 miesięcy

5.Kontakt: skype: mczapiga1

 

ogarniam ok. 35 pluginów

Opublikowano

szukam administratora na serwer minecraft hamachi (niewiadomo czy surv fb rp czy inne)

szukam admina który zniesie zacinanie sie serwera i zna komendy

 

oferty prosze składac wprywatnych wiadomosciach z zachowaniem wzoru:

1. ile masz lat:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

8.Czy zniesiesz zakaz przeklinania:

9.jaki masz nick w grze:

10.Czy jestes kreatywny:

11.jaki masz internet(np.6mb):

JESTEŚ GŁUPI BO :

 

1. czytasz ten opis

2.jestes idiotą bo go czytasz z ręką na myszce

4.niesciagaj juz zapuzno

5.jestes idiotą bo niezauwazyles ze niema 3 punktu

6.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

 

1.jezykiem niemozesz dotknąc kazdego zeba

2.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

4.jestes ślepy bo niezauważyles 3 punktu

5.jestes idiota bo sie smiejesz

6.usmiechasz sie bo myslisz ze inni tez bedą tacy glupi jak ty i skopiują sobie to na sygnature.

7.jestes idiotą bo przeczytales ten opis

Opublikowano

1.Majchel22

2.12

3.Wysokie

4.pół roku

5.GG 19705610

sygnaavril.png

Sygnatura by Suffi_PL

 

minusy.png

 

 

Proszę o zdjęcie chociaż 10 % Będę bardzo wdzięczny

Opublikowano

Zostanę Administratorem/Moderatorem

 

1. Wiek:14

2. Obycie z komendami:

World edit- Doskonale

World Guard- Doskonale

3. Dlaczego ty:Umiem się posługiwać komendami jestem miły i uprzejmy lecz nie lubię osób które pyskują bez przyczyny

4. Staż z minecraftem:4 miesiące

5. Staż z serwerami:3 miesiące

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:Tak byłem, nie jeden raz

7. Na ilu serwerach grałeś:około 30

8. Kontakt: gg 37704817 Posiadam TeamSpeak oraz Skype

mca.png

 

mca.png

 

ALE WOLĘ

 

mca.png

Opublikowano

Zostanę Administratorem/Moderatorem

 

1. Wiek:17

2. Obycie z komendami:

World edit- Doskonale

World Guard- Doskonale

uQuest- Doskonale

MobArena- Doskonale

Permission- Dobre

3. Dlaczego ty:Ponieważ jestem odpowiedzialny i wiem kiedy powiedzieć dosyć,

4. Staż z minecraftem:6 miesiące

5. Staż z serwerami:5 miesiące

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:Dwa razy moderatorem na serwerach dedykowanych, raz miałem swój serwer.

7. Na ilu serwerach grałeś:Hmm, bardzo dużo nie pamiętam na ilu.

8. Kontakt: GG : 36584447 , posiadam mikrofon oraz ts3

21ca0r4.jpg

Opublikowano

Witam,

 

Jeżeli interesują kogoś usługi moderatora forum aby ogarnął wasze forum z trollów i innych newbie to dobrze trafiłeś.

 

Na sam początek przedstawię się, mam na imię Paweł wiek 17 lat.

 

Doświadczenie:

 

Byłem moderatorem/Administratorem na wielu forach dotyczących gier oraz innych tematyk.

Moderacją zajmuję się ok. 2 lat.

 

Co oferuję?

 

  • Darmowe usługi (dot. wszelkich opłat, rang na serwerze)
  • Częste bywanie na forum.
  • Kasację nieregulaminowych tematów.
  • Częste udzielanie się na forum.
  • Stała moderacja w wyznaczonych sekcjach i poza nimi jeżeli zajdzie taka potrzeba.
  • Zapoznanie się z regulaminem forum oraz dozgonne przestrzeganie go.
  • Łączenie podwójnych postów.
  • Pisanie newsów oraz ich korekta z dużą estetyką.
  • Pomoc użytkownikom w najlepszym stopniu.
  • Przydzielanie pkt. ostrzeżeń oraz kar banicji za nie stosowanie się do regulaminu.
  • Pouczanie użytkowników.
  • Kasacja postów lub tematów nie zgodnych z regulaminem.
  • Możliwość napisania regulaminu jeżeli forum go potrzebuje.
  • Interwencja na serwerze jeżeli zajdzie taka potrzeba, posiadam konto premium.

 

Czego oczekuję?

  • Forum które jest często i stale odwiedzane przez użytkowników.
  • Najlepiej gdyby serwer miał dużą ilość graczy (25-X) i żeby było co robić na forum.

 

Kontakt na PW.

 

Pozdrawiam,

Meritus.

...

Opublikowano

Zostanę Modem/Administratorem serwera.

 

1.Nick: TheMiqus

2.Wiek: 13 3/4

3.Doświadczenie: Wysokie

4.Staż w minecraft: Pół roku.

5.Kontakt: GG 9722845

Opublikowano

SZUKAM LUDZI DO POMOCY PRZY SERWERZE JAK I MAPIE SERWER ZOSTANIE POSTAWIONY NA DEDYKU JAK BEDZIE KOMPLET LUDZI

DO POMOCY + ZROBIONE WSZYSTKO

 

WIECEJ INFO NA GG - 2148618 !

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM.

 

@edit

 

Podanie W Postaci Podanego nizej wzoru.

 

WIEK :

Znajomość komend :

- Znajomość Pluginów :

Kreatywność [Oryginalne, estetyczne, zachwycające pomysły]

Czas na poswiecenie na serwer :

Co mozesz wniesc na serwer :

 

NIE OCZEKUJE STAZU W MC ITP

 

BARDZO WARTO NAPRAWDE ZAPRASZAM.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...