Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Nick: Puszmen12

2.Wiek: 13 lat (nie jestem jakimś nie ogarem)

3. Doświadczenie : Byłem adminem na serwerach 120 slotowych jak i 10 slotowych i ogarniam.

4. Staż w minecraft 5 miechów

5.Kontakt GG 37918806 lub pw

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moderator/Administrator

 

1.Imię:Sebastian

2.Nick:cudak

3.Wiek:16

4.Staż:od wersji 1.2_0.2 Beta

5.Znajomość komend:10/10

6.Kontakt:

GG: 6342002

Skype: cudakxd

PW

7.Coś o sobie:Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.

Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami oraz pilnuję porządku na serwerze.

Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda.

Mogę też zająć się reklamą.

Wniosę też kilka ciekawych i atrakcyjnych budowli.

Opublikowano

Administrator serwera

 

1.Nick:OSA

2.Wiek:14

3.Doświadczenie:Byłem adminem na 2 serwerach dedykowanych oraz kidmodem, posiadam bardzo duże doświadczenie w konfiguracji pluginów oraz zarządzania komendami.

Znam wszystkie komendy worldguard i worldedit. Jestem kulturalny, ogarnięty i znam poprawną polszczyznę ;P

4.Staż w minecraft: Gram około 2 lata i 4,5 miesiąca

5.Kontakt: GG: 37065005

Skype: kopier1qaz51qaz5

Oraz PW

1325845644-U48159.gif

Opublikowano

ZOSTANE Administratorem / Moderatorem / Kid Modem itd itp

 

1. Wiek:14 i PÓŁ

2. Obycie z komendami: worldedit worldguard i wiele innych

3. Dlaczego ty:Jestem uczciwy, dużo gram w minecrafta, jestem ogarem

4. Staż z minecraftem:6 miesięcy

5. Staż z serwerami:6 miesięcy

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:oczywiscie ze tak

7. Na ilu serwerach grałeś:ponad 40

 

Kontakt PW

mca.png

 

mca.png

 

ALE WOLĘ

 

mca.png

Gość TheMorteMaster
Opublikowano

Szukam 3 modów, na dedyka 55 slotów, z czasem 200. Wymagania to +13 lat i znajomość bukkita, oraz plików serwerowych by krzysztofa, gg 24161467.

Opublikowano

Zostanę Administratorem/Moderatorem Serwera.

-Mam 17 lat.

-Spore doświadczenie w grze, miałem swojego serwa który miał 7 miesięcy od wersji 1.2 oraz admin na 5 lub wiecej serwach.

-Jestem ogarniety.

-Lubie pomagac graczom.

-Komendy opanowane 9,9/10

Kontakt ze mna: GG: 21161481

Opublikowano

Zostane Mod/Admin

 

 

1.Nick: Tomos

2.Wiek: 13

3.Doświadczenie: Bardzo duze,znam dużo komend

4.Staż w minecraft: 7mieś

5.Kontakt: Skype Tomos159357 lub pw mpc

Opublikowano

Witam!

Chętnie zaoferuję pomoc, w budowie miasta na Serwer oraz pomogę w rozwijaniu się serwera, czyli mogę zostać Administratorem Serwera.

Co wymagam:

-Interesują mnie serwery 1.7.3 lub 1.8/1.8.1 Dedyk. Jeżeli nie ma takiej możliwości, może nawet zgodzę się na Hamachi,tylko wystarczy do mnie napisać.

-Ogarniętego kolesia żeby nie popełniał błędów ortograficznych oraz znał się na pluginach, komendach itd.

-Żebym miał z nim kontakt poprzez GG.

 

Co oferuję:

-Pomoc w budowie.

-Pomoc w rozwijaniu się serwera, czyli mogę zostać administratorem serwera, ponieważ mam all ogarnięte, komendy 10/10 itd.

-Z chęcią zrobię reklamę serwera po różnych forach.

-Ogarnięcie.

-Miłą atmosferę.

-Dużo humoru.

 

To już chyba wszystko.

Kontakt ze mną: GG: 21161481

Z góry dzięki,

Pozdrawiam, Sixon.

Opublikowano

Witam!

Z chęcią pomoge,w budowie Swiata jak i pomoge rozwijac serwer zostane Moderatorem,Adminem

Co wymagam:

-Chetnie zostane Adminem/Modem na Dedyku 1.8/1.8.1 moze byc takze Hamachi lub No-Hamachi podwarunkiem ze bedzie zero Lag.

-Ogarnietego Szefa ktory zna sie na Komendach/Pluginach oczywiscie moge Podszkolic na komendach:).

-Kontakt gg

 

Co oferuję:

-Pomoge Zbudowac Miasto/Swiat.

-Pomoge rozwinac serwer zostane administratorem/modem znam WorldEdit I WorldGuard potocznie nazywanym Cuboidem.

-Zrobie rekllamy na innch forach i zaprosze znajomych:).

-Profesjonalna Pomoc.

-Poczucie humoru z mojej strony.

-I Oczywiscie Przyjaź

 

 

 

Moge tez grac z kims survivala w pare osob:)

 

 

Kontakt gg: 7141599 lub PW.

bez linków zewnętrznych

Opublikowano

Poszukuje Adminów,Moderatorów

Wiek:może byc nawet 10lat ale maja byc ogarnieci !!!!!

Wymagania:ogarniete pluginy :WorldEdit,Permissions,WorldGuard

Serwer dopiero będzie opublikowany gdy zrobimy mapkę

Kontakt:PW tutaj

Max 2 adminow i 2 modow

aV8FE.jpg

ZkAHM.jpg36162.png

Opublikowano

Witam, zostane adminem, kidem, modem itp. na serwerze minecraft

Nick: radar200399

Staż: ok. 3 lata (zacząłem grać 6 dni po wydaniu pierwszej wersji co odbyło się 17 maja 2009 roku)

Wiek: 12

Imię: Maciek

Doświadczenie: noo... ok. 2 i pół roku w plikach i pluiginach siedziałem to troche tego znam m.in. zakładanie cuboidów, konfiguracja Permissions, World Edit i wiele więcej ;D

Kontakt: GyGy : 34752933 i PW, jak kto woli ;D

Nic o mnie nie wiesz ale nie martw się, wszystkiego dowiesz się od ludzi, którzy nigdy ze mną nie rozmawiali.

Opublikowano

Zostanę Administratorem/Moderatorem

1.Nick:BanShee4798

2.Wiek:17

3.Doświadczenie:Robienie plików pod bukkit.

4.Staż w minecraft:Od wersji 1.6

5.Kontakt:GG:15535596

Opublikowano

Poszukuje adminow/modow na dopiero tworzony, powazny serwer MineCraft na dobrej klasie wlasnym dedyku (nie z firm hostujacych).

 

1. Wiek: Minimum 14 lat

2. Obycie z komendami: WorldEdit, WorldGuard oraz podstawowe komendy do banowania, kick itd. - liste komend i tak dostaniesz - wEdit i Guard musza byc opanowane do PERFEKCJI

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

 

 

1.Nick:

2.Wiek: Minimum 14 lat

3.Doświadczenie: Posiadanie administratora przynajmniej na 3 serwerach / umiejetnosc poslugiwania sie: WorldEdit, WorldGuard oraz podstawowe komendy do banowania, kick itd. - liste komend i tak dostaniesz - wEdit i Guard musza byc opanowane do PERFEKCJI

 

4.Staż w minecraft: 2-3 miesiace minimum.

5.Kontakt: GG: 5917560

6.Obycie z komendami:

Opublikowano

Poszukuję 2 Administratorów i z 4 Moderatorów na serwer hamachi!

Jest to serwer hamachi pod 1.8/1.8.1 z dobrymi plikami serwerowymi. Komu nie pasi, niech mi sie zajmuje czasu.

Będzie konkurencja na Adminów. Wybiorę tylko 2 ochotników. Konkurecja będzie taka, 1 ochotnik będzie musiał zrobić CUBa na miasto, drugi ochotnik na reszte to co mu powiem.

Może zrobię też specjalną range dla tego, kto dorobi pare działek.

Szukam również kolesia co zrobi filmik reklamy serwera i doda go na youtube. Nagroda to oczywiście KidMod, oraz diamentowe rzeczy. Hełm,zbroje,miecze itd.

 

Oferuję:

- Serwer Hamachi 1.8/1.8.1

- Dobre pluginy.

- Ogarniętego Właściciela.

- Miłą atmosferę.

- Godziny otwarcia w godzinach w tygodniu: 14-21/22. W weekend rzadko ONLINE.

 

Wymagam:

- Ogarniętego Ochotnika.

- Znajomość komend min. 8/10

- Znajomość dawania CUBa (obowiązkowe!)

- Żebym miał z nim kontakt poprzez GG.

 

Kontakt ze mną GG: 21161481

 

Pozdrawiam, Sixon.

Opublikowano

szukam kolegi do budowania i zabawy:

mam 12 lat

skypa

i serwer <są lagi bo neta mam 30kb/s :/ >

szablon:

1. Wiek: dowolny

2. Obycie z komendami: dowolne

3. Dlaczego ty: nie trzeba

4. Staż z minecraftem: od pół roku

5. Staż z serwerami: min. 1 miesiąc + Staż z pluginami min. 1 miesiąc

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: tak/nie poprostu chce wiedzieć

7. Na ilu serwerach grałeś: min 1 bukkit

Opublikowano

szukam 2 osób by wspólnie grać i tworzyć.

mam 14 lat, gg, skype'a(brak mikrofonu).

 

szablon:

1. Wiek: min. 11

2. Obycie z komendami: dowolne

3. Dlaczego ty: nie trzeba

4. Staż z minecraftem: min. pare miesiecy

5. Staż z serwerami: min. miesiac

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: tak/nie

7. Na ilu serwerach grałeś: min. 2

Opublikowano

Sylied nie ściemniaj bo na 200 serwerach grałeś i na ok. 100 miałeś modka lub op'a ? HAHA takie bajeczki to dzieciakom w przedszkolu!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...