Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chcę Zostać Admem/Modem jak najszybciej pzdr.

 

1.Nick:Maniekg_Emil_kG

2.Wiek:13

3.Doświadczenie: średnie

4.Staż w minecraft: hmmm.... pół roku

5.Kontakt: GG: 12541477

(+sik Dobra Ortografia, Grafik)

Opublikowano

Poszukuję osoby która naprawi mi plugin permission.

Tzn plugin ciągle się wyłącza i nie da się na serwerze nic zrobić. Chodzi mi o konfiguracje Permissions + PermissionsPlus.

 

Oferuję za to:

-tGM'a lub Vipa na serwerze dedykowanym

 

Chętni gg:716232

Twitter @Deo3itsme

Pozdrawiam Deo3. Prawdziwy założyciel serwera xYz-Minecraft :)

Kontakt; Gmail: [email protected]; GG:716232

Opublikowano

Szukam Serwera Na Którym Mógłbym Pomóc Jako Administrator, Moderator.

 

 

1.Nick:Agypter

2.Wiek:14 Lat

3.Doświadczenie:Spore W Znajmości Pluginów I Wiele Innych Zalet

4.Staż w minecraft:Rok

5.Kontakt:Na MPCForum Jako xUfOkx, Albo Gadu-Gadu: 2251092

 

Od Siebie Dodam, Że Szanuję Czyjąś Prace (serwer, mape itp.) I Też Tego Wymagam Od Graczy.

Opublikowano

Zostanę administratorem na serwerze dedykowany lub no-hamachi.

 

1.Nick: patryks19

2.Wiek:14 Lat

3.Doświadczenie: Znam się na pluginach, nieźle buduję.

4.Staż w minecraft: Rok

5.Kontakt: GG: 28490021

 

Poza tym dodam że mam poczucie humoru i szanuję innych.

Chętnie pomoge w przygotowaniu mapy lub pomogę w panowaniu nad serwerem (stawanie cuboidów, pomoc graczom itp.)

Pozdro ;]

 

PS: Posiadam jeszcze niedokończoną mapę ATLANTYDY (podwodnego miasta), i chętnie udostępniłbym ją na serwer :]

Uczeń
Opublikowano

Zostane Administratorem/Moderatorem/KidModem na serwerze dedykowanym, no-hamachi, hamachi.

 

1. Nick: NMA

2. Wiek: 13 lat

3. Doswiadczenie: Bylem Admem na kilku serwerach. Dobrze pracuje w grupie jak i samodzielnie. Posiadam mikrofon oraz konto premium. Umiem zakladac cuboid i takze umiem pomagac grac i niezle budowac.

4. Staz w Minecraft: 2 lata

5. Kontakt: GG: 7265722 lub PW

2zs64qb.png

Opublikowano

poszukuję administratora pisać na pw

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

24n3chy.jpg

Opublikowano

Witam, poszukuje pomocy przy rozbudowie mapy nowego servera CreeperWorld.

Wiem że to dziwne że ktoś szuka pomocy przy takim serverze na MPCforum, ale naprawde nikogo dobrego nie mogliśmy znaleźć.

 

Jeśli chodzi o pliki servera to wszystko już skończone w 100% ale mapka nie jest nawet zaczęta i dlatego prosze was o pomoc.

 

SZUKAM MAX 2 OSOBY

 

Wymagania:

- Wiek +15

- Doświadczenie (będzie sprawdzane więc nie oszukasz )

- Ortografia na możliwie jak najwyższym poziomie

Bardzo mile widziane:

- Mikrofon

- Team Speak 3

- Konto Premium

 

Zostaną wybrani najlepsi, lecz nie zniechęcajcie się

 

Zainteresowanych prosze pisać na numer GG: 37392906 lub wejść na nasz server Team Speak 3 IP:188.165.154.172:3360 na kanał GRAMY na CreeperWorld

Opublikowano

Chcę zostac adminem/modem/kidmodem na serwerze dedykowanym

1.Nick:Mystic44

2.Wiek:15

3.Doświadczenie:Duże

4.Staż w minecraft:7 miesięcy

5.Kontakt: gg 12156040 lub PW

Opublikowano

Szukam osoby która zrobi mi forum

 

1. Wiek:14+

2. Obycie z komendami:Spore

4. Staż z minecraftem:Średnie+

5. Staż z serwerami: Tu akurat forum

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: tu też forum

7. Na ilu serwerach grałeś: N/T

 

Pisać na gy gy 33329087

Opublikowano

Witajcie z tej strony założyciel serwera YourCraft . Wielu z was może mnie kojarzyć z innych serwerów lecz nie mam zamiaru tu o tym pisać bo ten temat zalozylem w zupełnie innej sprawie.

Zapewne wielu z was słyszało o upadku YourCraft-a lecz to była zwykła plotka . Lecz ekipa yourcraft-a rozpadła się i zostałem tylko ja i michoo który teraz wyjechał na ponad 1 miesiąc .

Teraz zacznijmy od sedna sprawy potrzebuje 2 administratorów oraz 2 moderatorów. Którzy pomogą w wybudowaniu miasta bo stare pliki niestety przepadły w bardzo dziwnych okolicznościach.

Rekrutacja odbędzie się na moim numerze gg który specjalnie stowrzylem do tego celu nr gg podam na samym dole tematu. Przypominam jeżeli nie znasz komend nie potrafisz obsługiwać craftbukkita , world guarda itp Nawet nie pisz .

Numer GG :36827097

Opublikowano

Zostanę Administratorem/Moderatorem/KidModem na serwerze dedykowanym (Byle nie survival).

 

1.Nick:eKamil

2.Wiek:15

3.Doświadczenie:Znam komendy pluginowe, lecz najlepiej idzie mi z cuboidami;)

4.Staż w minecraft:Od wersji beta.

5.Kontakt: GG:28778103.

 

Pozdrawiam.

++

Opublikowano

Szukam Administratora, serwer hamachi.

 

1. Wiek: nie ma znaczenia, byle na poziomie, nie jakieś nieogarnięte, płaczące dziecko

2. Obycie z komendami: najlepiej duża znajomość

4. Staż z minecraftem: Nie istotny, aby tylko ogarniał grę.

5. Staż z serwerami: Też nieistotny, liczy się ogar.

 

Kontakt PW, GG dostaną wybrani.

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

1. Wiek: 14

2. Obycie z komendami: Bardzo Dobre.

3. Dlaczego ty: Bo miałem własne serwery gdzie grało od zaje** osób.

4. Staż z minecraftem: 8miechów.

5. Staż z serwerami: 5miechów.

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: Byłem administratorem CraftLand i Minecrafterz.

7. Na ilu serwerach grałeś: uuu dużo nie pamietam.

8.Kontakt : 35983261 GG.

Opublikowano

Witam chciał bym założyć serwer minecraft z dobrom drużyną adminów szukam od 2 do 4 adminów

Server będzie Hamachi a potem jak server będzie udany to Kupie Dedyka.

Kto chce albo ma jakieś pytania pytać na gg (37436535) lub PW

Opublikowano

Szukam Administratora/Moderatora na serwer hamachi. Mapka skończona w 90%, można kilka rzeczy dobudować. Główne zadania Adma/Moda.. Stawianie cuboidów, czuwanie nad graczami, pomoc w przebudowach mapki.

 

Wymagania:

 

Ventrilo 2.4.1

 

Premium - nie trzeba.

 

Kontakt PW.

 

Przy serwerze pluginy są wgrane, serwer miałbym wczoraj odpalony lecz team się posypał.

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

Poszukuje administracji na serwer!

Wymagane jest konto Premium!

 

Serwer stoi na dedyku, jeżeli będzie duże zainteresowanie będzie dokupiony dedyk.

Typ serwera to RP.

 

Bardzo przydatny mikrofon!

 

Kontakt ze mną:

gg: 37455857

Pomocnik
Opublikowano

1.Nick: cuba028

2.Wiek: 15lat

3.Doświadczenie: Znam sie na worldedit/worldguard umiem skonfigurowac permission.

4.Staż w minecraft: W minecraft gram od 8 miesiecy, na muliti przezocilem sie kolo marca.

5.Kontakt: PW na forum lub skype na nick cuba028

 

Najbardziej odpowiadaja mi sewery no-hamaci i dedyki

Opublikowano

Szukam administratorów na serwer FB, więcej info na PW, poniższy wzór mnie nie interesuje. Na pw daje link do tematu na moim forum do podania na KidMod'a, trzeba będzie je wypełnić. Jeśli zostaniesz przyjęty to zależy od Ciebie na jakie stanowisko.

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

 

//Żadnych linków do for.

Opublikowano

1.Nick:JinGuardin

2.Wiek:15

3.Doświadczenie:doswiadczenie mam bardzo duze nie bede sie tu rozpisywał wiecej na gg:17321320

4.Staż w minecraft:4 miesiące

5.Kontakt:GG - podałem wyzej lub pw

Opublikowano

1. Wiek: 15

2. Obycie z komendami: Dobre

3. Dlaczego ty: chciałbym stworzyć ciekawy serwer

4. Staż z minecraftem: 1,5 roku

5. Staż z serwerami: 1 rok

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: tak

7. Na ilu serwerach grałeś: ok. 7

 

kontakt gg 7229018, steam empe47

 

Raczej pisać na steam

Uczeń
Opublikowano

Zostane Administratorem/Moderatorem/KidModem na serwerze dedykowanym, no-hamachi, hamachi.

 

1. Nick: NMA

2. Wiek: 13 lat

3. Doswiadczenie: Bylem Admem na kilku serwerach. Dobrze pracuje w grupie jak i samodzielnie. Posiadam mikrofon oraz konto premium. Umiem dobrze zakladac cuboid i takze umiem pomagac graczom i niezle budowac. Znam prawie wszystkie Komendy.

4. Staz w Minecraft: 2 lata

5. Kontakt: GG: 7265722 lub PW

2zs64qb.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...