Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuję osobę chętną do stworzenia i zarządzania serwerem. W tej chwili tylko HAMACHI, ale jest możliwość, że później będzie już normalny.

 

Wiek: >14

Doświadczenie w roli Admina

Aktywność

Kultura osobista

Humor

Znajomość ortografii oraz języka Angielskiego

 

Kontakt:

GG 11056366

 

@edit już znaleziono

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema , ja jestem Negash a to jest moje podanie na administratora serwera dedykowanego .

 

Mój nick -> Dam na PW jeżeli jesteś zainteresowany .

Wiek -> 14 wiosenek za mną .

Doświadczenia -> Potrafię budować ładne budowle , znam komendy na cuboid oraz na inne ważne rzeczy , jestem odporny na upierdliwe dzieci tak więc myślę , że się świetnie nadaję.

Staż : Gram od wersji 1.3 .

Kontakt : Prywatna wiadomość .

 

 

Negash

NEGASH

Opublikowano

Witam, chętnie zostanę administratorem bądź adminem technicznym serwera mc.

 

Oto kilka rzeczy które powinieneś o mnie wiedzieć.

 

 

1. Wiek: 15

2. Obycie z komendami:

- Studiowałem całego WE i WG, ogarniam flagi, niewymiarowe cuboidy i wszystko inne .

- Bardzo wysokie umiejętności związane z falsebookiem i craftbookiem.

- Znajomość pluginów i komend .

3. Dlaczego ja:

-Jestem profesjonalny, kulturalny i ogarnięty.

4. Staż z minecraftem: Gram od bety 1.2

5. Staż z serwerami: 3 własne serwery, 3x administrator serwera , 1x moderator .

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: Tak, łącznie 7 razy.

7. Na ilu serwerach grałeś: Ciężko powiedzieć, bardzo dużo tego było.

 

 

Oferuję:

- Wysokie doświadczenie .

- Pomoc z serwerem minecraft .

- Pomoc z serwerem ts 3.

 

Wymagam:

- Serwera dedykowanego minecrafta. ( Żadne VPSy , hamachi i inne tego typu... )

- Ogarniętych ludzi do współpracy ( jeśli masz mniej niż 13 lat nawet do mnie nie pisz ... )

- Opcjonalnie strony WWW

 

Kontakt : PW

Opublikowano

Zostanę administratorem

 

1.Nick: AxmPl

2.Wiek: 13

3.Doświadczenie: Duże

4.Staż w minecraft: od beta 1.2

5.Kontakt: PW i gg: 12843082

Opublikowano

38101213148108381423.png

1.Nick: SketchyCordPL

2.Wiek: 13

3.Doświadczenie: Byłem adminem na kilku serwerach hamachi i na dedyku CargoCraft.

4.Staż w minecraft: 1.5 roku.

5.Kontakt: Oferty zgłaszać na PW.

33659765127184554901.jpg

Zbieram

add.png!

Opublikowano

Zostane administratorem

 

1.Nick: qadam

2.Wiek: 13

3.Doświadczenie: Umiem dawac cuby i znam wiekszosc komend

4.Staż w minecraft: od minecraft 1.3

5.Kontakt: gg:38603671 lub najlepiej by bylo na forum w pw

Opublikowano

Poszukuję: 4 Adminow na taki serwer: Z jobs, gdzie gracz który bedzie sam sobie robil wymiary dzialki ale cuboid nie za darmo tylko to będzie wygladalo tak: dlugość:1 Szerokosc:1 wysokosc:1 = 5000 dolcow

dzialki sa jakie sie chce

 

Hmm...6 adminow na kupono dedyka 10 slotow na hamachi tylko 4 adminow i 2 modow, 3 k modow

 

Wymaganie dla admina:

Cuboid ocen w skali 10/10

Komendy ocen w skali 10/10

Dogadywanie sie ogarnianie itp ocen w skali 10/10

 

W miare umiec ortografie...

 

Czekam na odpowiedzi mape robimy w 6 lub w 4 potem rekrut na modow

 

aha cena slotow na 6 osob to kazdy placi: 6.25zl na mies sms

Opublikowano

szukam administaratorow na server dedykowany:

 

Wymagania:

Wiek: dowolny

Dawanie cuba: 10/10

Kazdy kto chce zostac musi wplacic 6zl/sms/mc

 

Mapa pod server jest juz budowana na serverze hamachi ;]

Opublikowano

Witam!

 

Poszukuje:

Moderator:

Administrator:

KidMod:

Na serwer.

 

Podanie o admina proszę zkopiować, uzupełnic oraz, wysłac do mnie na PW.

 

chciałbym zostać adminem:
Nick w grze:
Wiek:
Znajomość komend:
Ile grasz w minecrafta:
Czy miałeś wcześniej stanowisko wyzsze niz VIP?(jak tak to gdzie?):
Dlaczego ja?:
Kontakt(gg/skype/email/TS3):

 

 

Podanie o Moda/Kidmoda:

 

Chciałbym zostać moderatorem/kidmodem:
Nick w grze:
Wiek:
Znajomość komend:
Ile grasz w minecraft:
Dlaczego ja?:
Kontakt(gg/skype/TS3/email): 

Pomogłem?Walnij +;]

10 post

20 post

30 post

50 post

100 post

150 post

200 post

300 post

350 post

 

mca.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daj +sika

:)

Opublikowano

1.Nick: coxefgu

2.Wiek: 13

3.Doświadczenie:Na komendach trochę się znam ale to nie problem abym się nauczył.

4.Staż w minecraft: Gram od bety 1.3 więc ok. 1.5 roku

5.Kontakt:GG:37543577

Opublikowano

Szukam administratorów / moderatorów na swój serwer:

Posiadam całkiem dobry serwer pod mc o parametrach:

Procesor: 4 x 2.66GHz

RAM: 16GB

Dysk: SSD (ważne dla minecrafta)

Łącze: 1Gbit/s.

więc sprzętowo nie jesteśmy zbyt ograniczeni. Myślę że jeden 150 slotowy serwer bardzo płytnnie będzie śmigał.

Chętnych proszę o napisanie na pw.

---->Najważniejsze dla mnie:

-> Znajomość pluginów (nie koniecznie konfiguracji, wystarczy że osoba zna komendy i wie jak się nimi posługiwać)

-> Znajomość javy / php (nie konieczna ale to jest duży +)

-> Dobra znajomość gry (musisz być graczem )

-> Doświadczenie w konfigurowaniu i prowadzeniu serwerów minecrafta.

-> Umiejętność pracy w zespole.

----> Wymagam:

-> Mikrofon + teamspeak3.

-> Wiek, minimum 17 wiosen.

Opublikowano

1.Nick:piotrek121

2.Wiek:15

3.Doświadczenie:Bardzo duże. Miałem własny serwer przez 2 miesiące.Znam się na cuboidach (podstawa) world edit, umiem konfigurować pliki.

4.Staż w minecraft:7 miesięcy. Z tego 4 miesiące na serwerach.

5.Kontakt:GG - 38362306

Opublikowano

Nick: Handzix

Wiek:19 lat

Doświadczenie: Znam bardzo wiele pluginow i ich funkcje np. World Edit+World Guard (Cuboid),Iconomi,Iconomichestshop,LWC lub locked,Chestshop i wiele innych.

Bylem na wielu serwerach modelatorem np s2.polandcraft.eu, s1.polandcraft.eu i adminewm swojch serwerow dla zabawy z kolegami.

Straz w Minecraft: 1 rok

GG:2050831

Skype:ganjospl

Opublikowano

poszukuje administratorow/moderatorow na server minecraft dedykowny:

skaldki miesieczne:

admin: 23zl sms

moderator: 11zl sms

 

Typ servera RPG + Survival

 

Kontakt PW lub skype: qadam945

Opublikowano

Zostanę Administratorem/Modem/kidmodem serwera

 

1.Nick:Gwanako

2.Wiek:14

3.Doświadczenie:Byłem adminem na kilku serwerach Hamachi i miałem swój ale upadł(trochę słaby komp)

4.Staż w minecraft: Gram od wersji 1.5

5.Kontakt:PW/youtube:TheGwanako/"Skajpaj":kacperosssik/GG:37141579

6.Rodzaj serwera:Mi to obojętne ale wole takie bez lagów.

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Szukam Moderatora na serwer *********

VPS 30 slotow

 

Co wymagane:

Wiek=+13

Ogarnięcie komend typ:ban/kick :

Ogarniecei Citziens/questy :

 

Podania na maj gg 35023463

(pisane na szybko)

 

Oferujemy

-miłą atmosferę

-duza ilość graczy

1388964106-U305854.png

Opublikowano

1.Nick:Sowa

2.Wiek:11 lat

3.Doświadczenie:Byłem dużo razy Adminem Troche mniej Moderatorem

4.Starz w minecraft:Już ponad 1 rok

5.Kontakt GG:37912264

6.Ortografia:10/10

 

Proszę o Pisanie na GG

Zostanę Adminem na Serwerze Minecraft 1.8

55317296335558479754.jpg

l I love Skrillex l

Opublikowano

1.Nick:TRAILER11

2.Wiek:13

3.Doświadczenie:Znam bardzo dużo pluginów i znam pods. komendy [ jak dać cuba na działkę i inne

4.Staż w minecraft:od 1.3

5.Kontakt:

Skype: wojtek76707

x


Opublikowano

1.Nick:Glinnczer

2.Wiek:16

3.Doświadczenie:Miałem ok 10 swoich serwerów hamachi byłem modem/admem na ok 3-5 dedykach dokładnie nie pamiętam

4.Staż w minecraft:1.2_02

5.Kontakt: Skype:kamil.korczyc1

Opublikowano

Witam ja jestem Mateusz i mam 13 lat. Poszukuje administratora do mojego serwera MC-MENELIA który niedługo wystartuje.

Poszukuje administratora z podanymi kwalifikacjami:

1. Wiek:13-14

2. Obycie z komendami:Wszystkie z worldedit worldguard i reszta...

3. Dlaczego ty:Napisz coś ekstra

4. Staż z minecraftem:min 4-5 miesiecy

5. Staż z serwerami:min 1miech

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:Mi na tym nie zależy

7. Na ilu serwerach grałeś:Mi na tym nie zależy

8. Umiesz robić paczki pluginów: Musisz umieć bo potrzebuje kogoś takiego

9. Mikrofon potrzebny: Oczywiście muszisz go mieć bo inaczej sięnie dogadamy

10.Muszę być ogarnięty: Oczywiście bo jak nie to papa

 

Co oferuje:

-Admin na moim serverze

-Miłą atmosfere

itd...

 

Kontakt:

gg:11040508

skype:mateusz.wyszogrodzki66

email:[email protected]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...