Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Tobiasz

Nick: Tobi147

lat: 14

Ortografia: 9,5/10

Doświadczenie: Dobre, w minecrafta gram od Bety 1.2

Kontakt:Skype-spider147258, MPCforum

 

 

 

Dlaczego ja ?

 

Dlatego, że ogarniam komendy, pluginy itp. Jestem uczciwym człowiekiem i nie zamierzam dawać innym itemów, chyba że administracja pozwoli. Nie toleruje spamerów i naciągaczy. Zamierzam trzymać regulaminu serwera.

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam Administratora Minecraft

 

1. Minimalny wiek 15

2. Ogarnianie wgrywania pluginów/znajomość komend

3. Pomysł na serwer (czy to będzie FreeBuild, czy Survival jest mi obojętne)

4. Dużo wolnego czasu na serwer

5. Najlepiej z gotową ekipą (budowniczy, moderator itp)

 

Serwer jeszcze nie powstał, będzie on wykupiony na dedyku (64mb/slot), ilość slotów będzie zwiększana wraz ze wzrostem popularności serwera.

Forum dla przyszłego serwera : cs-abdulia.pl

Kontakt : GG 3117930

Zajmuję się kompletnym tworzeniem stron WWW oraz zarządzaniem serwerami na linux. Kontakt na PW lub skype.

Opublikowano

Zostanę Adminem/Moderatorem/Budowniczym/Technikiem

Mam na imię Sebastian, mam 18 lat, mam doświadczenie w tworzeniu serwerów, webmasteringu, grafice, jestem miły, pomocny, kulturalny chcę zostać adminem/moderatorem/budowniczym/technikiem, ponieważ ostatnio mam dużo wolnego czasu, z racji tego że mam jakieś doświadczenie chce pomóc w tworzeniu/administrowaniu serwera minecraft, miałem przynajmniej 3 swoje serwery, i na co najmniej 10 byłem adminem/modem, tak więc komendy to nie problem, co do budowania to tutaj jest moja budowla

 

 

2012-07-03_062652_2768947.jpg

 

2012-07-03_062500_2768952.jpg

 

2012-07-03_062543_2768980.jpg

 

2012-07-03_062640_2768986.jpg

 

2012-07-03_062829_2768997.jpg

 

2012-07-03_062855_2769022.jpg

2012-07-03_115556_2770978.jpg

2012-07-03_115940_2770998.jpg

 

5tnlij.jpg

 

ss7ts5.jpg

 

urto2k.jpg

 

5ztyft.jpg

 

co do pluginów to potrafię je konfigurować i spolszczyć, to by było na tyle, jeżeli jesteś zainteresowany pisz GG 43384030 E-MAIL: [email protected] lub pw na forum.

Jestem tutaj po to żeby pomagać, nie żeby zbierać "lajki", czy nabijać posty.

Opublikowano

Witam poszukuję kogoś kto pomorze mi budować miasto.

Podajcie GG/Skype i to na dole.

1.Nick:

2.Wiek:

3.Doświadczenie:

4.Staż w minecraft:

5.Kontakt:

6.Przykładowe budowle:

7.Znajomość komend:

8.Na ilu serwerach byłeś budowniczym:

9zo.png

Opublikowano

Witam !

Szukam ekipy na serwer Wojny Gildii, ktorego start przewiduje 1 sierpnia lub dalej ( wtedy , kiedy wyjdzie minecraft 1.3 )

Serwer bedzie mial 80-100 slotow.

Kogo szukam ?

 

Grafik - 1 osoba

 

Budowniczy - od 1 do 3 osob.

 

Juz teraz budujemy mape !

 

Kontakt GG: 39577071

Opublikowano

1. Wiek: od 12

2. Obycie z komendami: nie koniecznie

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

Opublikowano

Witam.

Szukam 2 HeadAdminów . Wymagania:

Składka minimum 10 zł na serwer .

minimum 16 lat.

Mikrofon.

Sporo czasu na serwer,

Humor i zmiany klimatyczne.

Baardzo duże doświadczenie.

Szukam 4 adminów. Wymagania:

Składka gdzieś 2 zł na serwer.

Minimum 14 lat.

Mikrofon

2 H na serwer.

Humor i zmiany klimatyczne

Duuuże doświadczenie.

Szukam 3 moderatorów.

Składka gdzieś 1 zł na serwer.

Minimum 14 lat.

Mikrofon

2 H na serwer

Humor i zmiany klimatyczne

Spore doświadczenie.

Szukam 1 Technika.

Składka: 1 raz 11,07 zł na serwer.

Umiejętność pisania pluginów (opcjonalnie)

Minimum 13 lat.

TS (mikro nie obowiązkowe.)

Spora Znajomość Pluginów.

Humor i zmiany klimatyczne.

 

Na co takie wymagania?

Chcę stworzyć POŻĄDNY serwer Minecraft, nie bedzie botów, haków,cheaterów NIC!. Serwer będzie spory, ma sie trzymać przez minimum 6 miesięcy (plany). Większość podam na SKYPE. Skype: Mateusz.jurga2

Pozdr

Aktualne

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

1.Nick:Karus

2.Wiek:14

3.Doświadczenie:Duże Potrafie obsługiwac się pluginami..Mam dużą wiedzę na temat serwerów,budowania,..

4.Staż w minecraft:2,5roku

5.Kontakt:38525883 GG

mca.png

Opublikowano

Zostane Adminem

 

Mój nick : 666Trol666

1.Wiek 14 lat

 

2.Obycie z komendami: Duże

 

3.Dlaczego ty: Ponieważ mam dużo wolnego czasu,mam wymagane umiejętności a przede wszystkim Kocham to robić

 

4.Staż z minecraftem:ROK

 

5.Staż z serwerami:ROK

 

 

6.Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: TAK

 

 

7.Na ilu serwerach grałeś: około 100

 

 

8:Ranga (jaką chcesz wybrać): HeadAdmin/Admin

 

 

9.GG(wymagane): 41685498

 

 

10.Skype(opcjonalne):TAK

sygna-666_xrrhens.jpg


Opublikowano

Szukam kogoś, kto potrafi pisać Pluginy. Więcej info na Skype : mateusz.jurga2

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

no wiec pomysl to metin2 mc wiem jak zrobic wiec nie bedzie problemow jak bedziesz mial serva gdzie bede mogl wyjasnic jak to ma wygladac pisz pw

 

Szukam kogos kto zalozy server bedzie on typu metin2 pisac na gg:40021768

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

logo.png

Projekt polskacraft ogłasza nabór na przyszłych sponsorów serwera !

 

Od miesiąca trwają przygotowania do startu pierwszego serwera roleplay, w tym czasie wykonywane były specjalne panele gracza zintegrowane z licencjonowanym silnikiem IP.Board.

Unikalna paczka serwerowa, i nowoczesnymi modyfikacjami.

Możemy również wspomnieć o własnym cliencie/launcherze, który obsłuży graczy premium i no-premium.

 

 

Serwer hostowany będzie na potężnej maszynie, która utrzymie od 70-90 graczy w zależności od pluginów i modów.

Serwer stał miesiąc na testach i dopracowaniach, które się przedłużyły.

 

 

Start serwera planowany jest: za kilka dni.

 

 

Poszukujemy osoby pomysłowej i spokojnej, takiej która potrafi pracować w zespole.

Nie poszukujemy 'ludzika do pieniążków' jak inne serwery, w zależności od wpłaty zagwarantujemy doskonałą posadę(więcej uprawnień niż Vip, Supervip) i zgraną ekipe na serwerze.

 

Płatność: najlepiej przelewem, lecz przyjmiemy również sms.

 

 

Kontakt gg: 2764957

Kontakt Skype: davidsondv

 

<br />

logo.png

Projekt polskacraft ogłasza nabór na przyszłych sponsorów serwera !

 

Od miesiąca trwają przygotowania do startu pierwszego serwera roleplay, w tym czasie wykonywane były specjalne panele gracza zintegrowane z licencjonowanym silnikiem IP.Board.

Unikalna paczka serwerowa, i nowoczesnymi modyfikacjami.

Możemy również wspomnieć o własnym cliencie/launcherze, który obsłuży graczy premium i no-premium.

 

 

Serwer hostowany będzie na potężnej maszynie, która utrzymie od 70-90 graczy w zależności od pluginów i modów.

Serwer stał miesiąc na testach i dopracowaniach, które się przedłużyły.

 

 

Start serwera planowany jest: za kilka dni.

 

 

Poszukujemy osoby pomysłowej i spokojnej, takiej która potrafi pracować w zespole.

Nie poszukujemy 'ludzika do pieniążków' jak inne serwery, w zależności od wpłaty zagwarantujemy doskonałą posadę(więcej uprawnień niż Vip, Supervip) i zgraną ekipe na serwerze.

 

Płatność: najlepiej przelewem, lecz przyjmiemy również sms.

 

 

Kontakt gg: 2764957

Kontakt Skype: davidsondv

Opublikowano

Witam Chcem zostac modem lub adminem :

1.Nick:LevelUp

2.Wiek:12

3.Doświadczenie:Duze znam sie na najwazniejszych rzeczach

4.Staż w minecraft:Gram dosyc Dlugo...

5.Kontakt:Skype dam na pw , team speak , GG:40021768 , Mumble

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

logo.png

Projekt polskacraft ogłasza nabór na przyszłych sponsorów serwera !

Od miesiąca trwają przygotowania do startu pierwszego serwera roleplay, w tym czasie wykonywane były specjalne panele gracza zintegrowane z licencjonowanym silnikiem IP.Board.

Unikalna paczka serwerowa, i nowoczesnymi modyfikacjami.

Możemy również wspomnieć o własnym cliencie/launcherze, który obsłuży graczy premium i no-premium.

Serwer hostowany będzie na potężnej maszynie, która utrzymie od 70-90 graczy w zależności od pluginów i modów.

Serwer stał miesiąc na testach i dopracowaniach, które się przedłużyły.

Start serwera planowany jest: za kilka dni.

Poszukujemy osoby pomysłowej i spokojnej, takiej która potrafi pracować w zespole.

Nie poszukujemy 'ludzika do pieniążków' jak inne serwery, w zależności od wpłaty zagwarantujemy doskonałą posadę(więcej uprawnień niż Vip, Supervip) i zgraną ekipe na serwerze.

Płatność: najlepiej przelewem, lecz przyjmiemy również sms.

Kontakt gg: 2764957

Kontakt Skype: davidsondv

logo.png

Projekt polskacraft ogłasza nabór na przyszłych sponsorów serwera !

Od miesiąca trwają przygotowania do startu pierwszego serwera roleplay, w tym czasie wykonywane były specjalne panele gracza zintegrowane z licencjonowanym silnikiem IP.Board.

Unikalna paczka serwerowa, i nowoczesnymi modyfikacjami.

Możemy również wspomnieć o własnym cliencie/launcherze, który obsłuży graczy premium i no-premium.

Serwer hostowany będzie na potężnej maszynie, która utrzymie od 70-90 graczy w zależności od pluginów i modów.

Serwer stał miesiąc na testach i dopracowaniach, które się przedłużyły.

Start serwera planowany jest: za kilka dni.

Poszukujemy osoby pomysłowej i spokojnej, takiej która potrafi pracować w zespole.

Nie poszukujemy 'ludzika do pieniążków' jak inne serwery, w zależności od wpłaty zagwarantujemy doskonałą posadę(więcej uprawnień niż Vip, Supervip) i zgraną ekipe na serwerze.

Płatność: najlepiej przelewem, lecz przyjmiemy również sms.

Kontakt gg: 2764957

Kontakt Skype: davidsondv

Opublikowano

nick: CTSG ;D

Wiek: 13

Doświadczenie: umiem dawac działki, robic mapy

Staż w minecraft: ponat pół roku

Kontakt: 23410854

Dodatkowe informacje: nieprzeklinam, mam szacunek dla graczy.

(oferta nieważna)

Opublikowano

Witaj poszukuje Architektow/Budowniczych na moj nowy serwer(Powstajacy).Budowle muszą byc Epickie.Serwer Bedzie RPG/SURV.Pisac na PW.Szukam ludzi kreatywnych z wyobraznia.Które zapełni każdy nie wykorzystany kolocek na mapie.

Opublikowano

Witam Chcem zostac modem lub adminem :

1.Nick:LevelUp

2.Wiek:12

3.Doświadczenie:Duze znam sie na najwazniejszych rzeczach

4.Staż w minecraft:Gram dosyc Dlugo...

5.Kontakt:Skype dam na pw , team speak , GG:40021768 , Mumble

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

Witam, nazywam się Konrad, w internecie występuję pod pseudonimem Achtung. Jestem twórcą pierwszego w Polsce serwera ZombieApocalipse. Włożyłem w niego wiele dni ciężkiej pracy, ale jak widać, serwer jest wyłączony z winy hostingu, nie mojej czy Administratorów tego serwera. Oferuję wam moją pomoc w stawianiu serwerów oraz ich tworzeniu. Zajmuję się głównie spolszczeniami oraz wyszukiwaniem nowych pluginów, takich jak pod serwer "HellGame ZombieApocalipse". Dopiero uczę się pisania pluginów, więc proszę tego ode mnie nie wymagać. Umiem także doskonale budować, więc z mapą nie będzie problemu. Do pracy potrzebuję tylko w miarę ogarniętej ekipy, oraz komunikatora głosowego, pokroju TeamSpeak czy Mumble. Kontakt do mnie? Proszę bardzo, gadu gadu widnieje po prawej stronie, pod mym avatarem.

 

Pozdrawiam Achtung.

1356746888-U334301.png

Opublikowano

logo.png

Od miesiąca trwają przygotowania do startu pierwszego serwera roleplay, w tym czasie wykonywane były specjalne panele gracza zintegrowane z licencjonowanym silnikiem IP.Board.

Unikalna paczka serwerowa, i nowoczesnymi modyfikacjami.

Możemy również wspomnieć o własnym cliencie/launcherze, który obsłuży graczy premium i no-premium.

 

Serwer hostowany będzie na potężnej maszynie, która utrzymie od 70-90 graczy w zależności od pluginów i modów.

Serwer stał miesiąc na testach i dopracowaniach, które się przedłużyły.

 

Teraz naszym celem jest jak najszybsze uruchomienie serwera.

 

 

 

 

Poszukujemy osób na stanowiska:

 

 

 

 

*Budowniczy*

 

Musi być to osoba z wyobraźnią, inaczej ją nazywając - pomysłowa.

Które zapełni każdy nie wykorzystany kwadracik na mapie.

Potrafi budować budynki pod serwer roleplay(banki,hotele,atrakcje).

Po skończonej pracy osoba ta zostanie przy przedłużonej randze Budowniczy, lub otrzyma wyróżnienie z uprawnieniami - VIP lub SuperVIP w zależności od wkładu.

Z aktywnych budowniczych wybierzemy moderatorów na serwer.

 

 

 

___________________________________________________

 

 

W pierwszej wiadomości do mnie, przedstaw się, napisz ile masz lat i na jakie stanowisko jesteś chętny.

 

 

Kontakt gg: 2764957

Kontakt Skype: davidsondv

Opublikowano

Poszukuję budowniczych na nowy serwer, który powstanie na najnowszym bukkicie 1.3 !

Chętne osoby proszę niech napiszą na mój numer gadu 3673511

Pamiętaj ! Musisz mieć 17 lat !

 

Poszukuje także osobę, która zajmie się pluginami.

Opublikowano

Admin/Technik

1.Nick: VertiPL

2.Wiek: 18

3.Doświadczenie: Miałem własny serwer 21 w rankingu gametracker. Ogarnięte wgrywanie,konfiguracja pluginów.Webdeveloper - pisze własny skrypt item/webshopu oparty na kilku pluginach Demo wstepne:http://testverti.ugu.pl/ pasy: test test , posiadam domenę center-game.pl

4.Staż w minecraft:Od beta 1.5

5.Kontakt:skype verti0520 || pw

Pomogłem? Daj Like'a

:)

Opublikowano

Zostanę Administratorem/Moderatorem

 

Nick

: RoyMaster

 

Wiek

: 16

 

Doświadczenie

: Miałem 4-5 razy serwer do Minecraft + 2 razy byłem Administratorem na innym serwerze

 

Staż w minecraft

: 1,5 r.

 

Premium

: TAK

 

Na ilu serwerach grałeś?

: Oj Dużoooo

 

Posiadasz mikrofon?

: Tak

 

Czas który poświęcasz grze

: Koło 6-7h nawet i więcej

 

Kontakt

: PW,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...