Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VV Team poszukuje budowniczych .

 

Co jest wymagane:

-komendy pluginu WorldEdit

-umiejętność budowania budowli ze zdjęć

-umiejętność budowania budowli zawansowanych!!!!!

 

Wzór podania:

 

1.Wiek:

 

2.Ile gram w mc:

 

3 moje budowle (wymagane ss):

 

 

 

[bez ss nie pisz!!!!]

 

ss wrzuca się na

http://imageshack.us/

 

kontakt pw na mpcforum lub gg 41505859

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość bagietka
Opublikowano

Poszukuje budowniczego który zbuduje Olbrzymi Spawn na serwer Hardcore 1.2.3

24/7

Budowniczemu dam range Moderator i Zostawie Gamemode

Serwer jest narazie na 10 slotów

Zapraszam chętnych odrazu na serwer...

s44.csrv.pl:32703

Prosze o szybką decyzje bo mi sie nudzi bez spawna...

Opublikowano

Zostanę Adminem/Moderatorem/KidModem

1. Wiek : 17

2. Obycie z komendami : 9/10

3. Dlaczego ty : GG : 41383070

4. Staż z minecraftem : 1 Rok

5. Staż z serwerami : Pół roku

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera : Tak, miałem też 2 swoje serwery.

 

Kontakt GG : 41383070 Skype: jediasshole e-mail: [email protected]

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Opublikowano

Szukam 5 osób

 

 

Które dosyć dobrze budują

Każdy musiał by płacić 5 zł miesięcznie

A za to miałby server 20 slotów - narazie potem około 40

 

 

 

Podania składamy tak

 

Nick : ZiggsuPL

Wiek : 13

Staż z Minecraftem : Od Alphy

Możliwość przekazania Pieniędzy na server - 5zł : Tak

Znajomość komend :Tak

Umiejętność konfiguracji Pluginów : (Nie za bardzo Szukam Kogoś Kto to Potrafi )

 

Kontakt Skype: ppsiemka

GaduGadu : 36315560

Opublikowano

Zatrudnię się jako WebMaster, Pan Od Szablonów, grafik Itd.

 

W zamian bym chciał Vip'a , Moda na serwie.

 

nick : Askatras1

Wiek:17

Mikrofon : tak

Mutacja : tak

Skype: kubazek.wi

gg: 32825066

Opublikowano

Witam was chciałbym zostac modem lub adminem na serwerze.

 

Mam 16 lat jestem uczniem gimnazjum.

Duzo czasu spędzam na graniu więc jestem dyspozycyjny.

Komendy ogarnięte w 9/10, zawsze cos moze wyleciec.

W mc gram 1.5 roku.

Dużo czasu spędziłęm w trybie singleplayer lecz gdy wszedłem pierwszy raz na MP spodobało mi się i tak zostało do dzis.

Po 0.5 roku zacząłem się uczyc komend, zostałem administratorem na pewnym serwerze na którym dużo mi pomogli w nauce administratorzy i dziękuje im za to.

 

Potrafie ładnie budowac o czym mozesz się przekonac.

Interesuje mnie również ranga BUDOWNICZY

Ranga nie ma znaczenia wazne zeby jakoś pomóc serwerowi na którym dostanę ową range.

 

Kontakt:

gg:34928332

Email: [email protected]

Lub Na PW !

Gość bagietka
Opublikowano

Szukam osoby która będzie ze mną prowadzic serwer dedyk...

Narazie mam 10 slotow ale prawie mam uzbierane na 40...

Nie musi nic umiec... Prócz komend...

Dostanie HeadAdmina...

Wystarczy tylko sms...

sms za 25,31

Kto chce pisac na Priv

Gość bagietka
Opublikowano

Moge tez Rozwinąć początkujący serwer gdyż mam uznanie Madzik89

Gdy jej zrobilem Mape pochwalila mnie w ktoryms odcinku Minecraft na Obcasach...

Rozwijałem już kilka serwerów na każdyb jest często full

Trzeba tylko sms za 11,07

A Bedziesz Mial Zaje..... Serwer...

Te pieniądze idą na dobry cel

Zbieram na Serwer i chce go zrobic Creative by kazdy mogl sie wykazac budowaniem...

Oczywiscie beda tam roznego rodzaju zabezpieczenia...

Opublikowano

Szukam kogos kto by mogł mi pomóc zrobic forum pod mój serwer dedykowany jak ktos jest chetny to prosze pisac na gg:42067913

Zapraszam na Serwer mc.themine.pl Jedyny taki najlepszy serwer minecraft ! Wersja 1.7.X

Opublikowano

Pomoge przy zrobieniu serwera dedykowanego + 30 osób

Wiek: 16/17

Nick: Glinczer

Pomoc w zakresie

*zrobienia plików serwerowych

*wgranie pluginów

*pomoc techniczna z permissions

*pomoc przy zrobieniu forum w PHPBB3

W zamian proszę o H@ (ewentualnie jakieś zyski)

 

Kontakt:

GG 25466476

Lub

PW

Opublikowano

Witam was chciałbym zostac modem lub adminem na serwerze.

 

Mam 16 lat jestem uczniem gimnazjum.

Duzo czasu spędzam na graniu więc jestem dyspozycyjny.

Komendy ogarnięte w 9/10, zawsze cos moze wyleciec.

W mc gram 1.5 roku.

Dużo czasu spędziłęm w trybie singleplayer lecz gdy wszedłem pierwszy raz na MP spodobało mi się i tak zostało do dzis.

Po 0.5 roku zacząłem się uczyc komend, zostałem administratorem na pewnym serwerze na którym dużo mi pomogli w nauce administratorzy i dziękuje im za to.

 

Potrafie ładnie budowac o czym mozesz się przekonac.

Interesuje mnie również ranga BUDOWNICZY

Ranga nie ma znaczenia wazne zeby jakoś pomóc serwerowi na którym dostanę ową range.

 

Kontakt:

gg:34928332

Email: [email protected]

Lub Na PW !

Opublikowano

Zostanę Adminem/Moderatorem/KidModem na serwerze Dedykowanym !

Oczekuje dostępu do FTP !

I nie zamierzam płacić za rangę !

 

1. Wiek : 15,

2. Obycie z komendami : 9/10,

3. Dlaczego ty : Lubie pomagać innym, dawać działki, pomagać. Lubię gdy na serwerze panuje miła atmosfera,

4. Staż z minecraftem : 5 miesięcy

5. Staż z serwerami : 4 miesiące,

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera : Tak, miałem też 2 swoje serwery.

 

 

Kontakt GG : 40471915

luq7n.png

Opublikowano

Zostanę adminem/moderatorem/budowniczym/kimkolwiek kto może pomóc!

1.Nick: ZangarPl

2.Wiek: 14

3.Doświadczenie: Spore. ogarniam WG WE ogólnie takie podstawowe dla admina jak będzie trzeba to się douczę

4.Staż w minecraft:ojojoj chyba jak odkąd wyszła alpha

5.Kontakt:PW Skype

Ps

Skype podaje na pw

Opublikowano

Szukam Technika i Moderatora Jak najszybciej !

 

Serwer jest wykupiony na 9 mieś i ma 40 slotów .

 

Pisać gg 28103600

 

Minimum

+16 lat !

 

Dogadamy się na gg .

Opublikowano

Poszukuję serwera na którym mógłbym pomóc jako architekt/budowniczy. Obecnie co prawda pogrywam na serwerze minecrafterzy ale ostatnimi czasu mam problem z wczytywaniem się chunków. Gdyby to było ważne gram od Bety 1.5, a na multi od Bety 1.6.6

 

http://www.mpcforum....wcowa-247-vipy/ wszystko co znajduje się na screenach to moje dzielo, chociaż nie szczyt możliwości.

http://www.planetmin...hyamiarchitect/ dorzucam tez swoje portfolio z planet minecraft

 

Styl budowli nie ma większego znaczenia ale buduje głównie w stylu fantasy/rpg oraz XVI-XIX chociaż w modern tez jako tako sobie radze, poza tym mam doświadczenie w terra morfingu.

 

Pluginy,które znam:

-World Guard (większość komend)

-Towny (podstawy)

-WE (w miarę znam)

-Voxel Sniper (cześć funkcji, które uważam za użyteczne przy terra morfingu)

 

ps. prosiłbym o oferty z serwerów gdzie administracja nie ma 10-15 lat i serwer ma jakiś ciekawy konspekt oraz plany rozwoju. (min 40 slot oczywiście)

ps2. gdyby ktoś miał wątpliwości co do autorstwa moich budowli mogę w ramach sprawdzianu na cuboidzie z creative wykonać dowolna budowlę.

ps3. radziłbym się nie nastawiać na intensywną budowę kilkunastu budynków dziennie bo buduje starannie i dla przyjemności, a poza tym jestem studentem i mam poza komputerem też inne zajęcia.

ps4. Oferty proszę kierować na pw

Opublikowano

Witam was chciałbym zostac modem lub adminem na serwerze.

 

Mam 16 lat jestem uczniem gimnazjum.

Duzo czasu spędzam na graniu więc jestem dyspozycyjny.

Komendy ogarnięte w 9/10, zawsze cos moze wyleciec.

W mc gram 1.5 roku.

Dużo czasu spędziłęm w trybie singleplayer lecz gdy wszedłem pierwszy raz na MP spodobało mi się i tak zostało do dzis.

Po 0.5 roku zacząłem się uczyc komend, zostałem administratorem na pewnym serwerze na którym dużo mi pomogli w nauce administratorzy i dziękuje im za to.

 

Potrafie ładnie budowac o czym mozesz się przekonac.

Interesuje mnie również ranga BUDOWNICZY

Ranga nie ma znaczenia wazne zeby jakoś pomóc serwerowi na którym dostanę ową range.

 

Kontakt:

gg:34928332

Email: [email protected]

Lub Na PW !

Opublikowano

Czesc, szukam admina na serwer creative, ma umiec dawac dzialki i to tyle, ale znowu nie ma byc dzieckiem, ktore bedzie psulo serwer, tak wiec prosze o pisanie w komentarzach ponizesz, w odpowiedzi na moj wątek.

35353.png

18703.png

32266.png

Opublikowano

Czesc, szukam admina na serwer creative, ma umiec dawac dzialki i to tyle, ale znowu nie ma byc dzieckiem, ktore bedzie psulo serwer, tak wiec prosze o pisanie w komentarzach ponizesz, w odpowiedzi na moj wątek.

 

Siemka, mogę zostać Administratorem twojego serwera !

Wszystko mam opanowane, mam 15.5 lat.

Mam na imię Marcin. Lubię pomagać innym, dawać działki itp.

Pisz :

Gadu - Gadu : 40471915.

Jestem Administratorem na wielu serwerach.

Z poważaniem !

luq7n.png

Opublikowano

Witam razem z kumplem reaktywujemy nasz stary serwer PolskaCraft i potrzebujemy waszej pomocy proszę pisać do mnie na pw lub gg 42351405 wymagania: mikro, skype wiek: 14 + Piszcie proszę chcielibyśmy dziś chociaż spawn wybudować nagroda to : na stałe vip na serwie 64 diaxów, 20000 $ i cały diamentowy set

Opublikowano

Moge zostac Administratore twojego serwera

Mam na imię Patryk

 

1.Nick: Lano

2.wiek: 10 wiem ze młody jestem ale można mi zaufać nie rozwale serwa

3.Doświadczenie: Bardzo duże kiedyś byłem adminem na serwie

4.Staż w minecraft: od początku 1.8.1 beta

5.Kontakt:gg 39453342

6.Coś o sobie: Mam na imię Patryk Górski uwielbiam minecraft'a kiedy przez pół roku byłem adminem i sie spisałem ale serwer upadł.Nie moge zostac Adminem na hamachi poniewarz nie moge pobrać.


 
 

Opublikowano

1.Nick:Prazek

2.Wiek:16

3.Doświadczenie:jestem ogarnietym "kolesiem" ogarniam cuby we wg itp

4.Staż w minecraft:2 latka+

5.Kontakt:skajpaj "xprazekx"

wiele osob spyta dlaczego ja wiec odpowiem, nie jestem jakims noob kidem ktory rozwali serwer jak cos sie nie podoba buduje pixel arty ogarniam komendy "Poszukuje serwera na ktorym moge byc moderatorem"

Opublikowano

1.Nick xTekken

2.16 lat skończone.

3.Doświadczenie: jakieś tam jest, poza tym zawsze można wszystkiego się nauczyć.

4.Od minecrafta 1.4 z przerwami.

5. Ts3. Prywatna wiadomość PW.

Interesują mnie serwery tylko dedyki, można mi zaufać, porozmawiać na ts3. Posiadam trochę wolnego czasu.

Opublikowano

Witam a więc tak poszukuje 2 osób na serva którzy bedą adminami ale za pomoc w utrzymaniu serva co jest potrzebne :

Wiek: 14+

Obeznanie w pluginach : duże

Zaufanie: Musi Byc 100%

Kontakt GG : Musi byc bez tego ani rusz

 

Chetni proszeni o pisanie na moje GG : 12967468

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...