Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1333224039-U294848.png

Witam!

Zostanę Adminem/Modem/Kidem na serwerze minecraft!

1333224114-U294848.png

A więc tak...

Oferuję:

- Dużą znajomość komend,

- Uczciwość,

- Często jestem na kompie więc często będę na serwerze,

- Doradzanie w okolicach Pluginów,

- Wielostronność

- Poprawną polszczyznę (chyba, że się spieszę to wtedy nie piszę liter:ćśżź itp)

- Kontakt ze mną przez skype i GG.

 

Oczekuję:

- Stałego stanowiska w Teamie na serwerze,

- Prawdomówności

- Ogarnięcie.

1333224094-U294848.png

Nazywam się Krzysztof Reszka i mam 14 lat.

Pochodzę z pomorza a dokładniej pod Słupskiem.

W Minecrafta gram od 2,5 lat i jestem doświadczony w nią.

Znam języki obce a dokładniej Angielski i Niemiecki.

Byłem Pluginerem na wielu serwerach ale na większości serwerach odszedłem. Pluginerem byłem na (o ile się nie mylę) około 5 serwerach i szło mi doskonale ponieważ każdy HeadAdmin był ze mnie zadowolony.

Więc tak... Jak chcesz wybrać dobrego Administratora na swój serwer to wybierz mnie bo ja jestem (tak przynajmniej myślę) bardzo dobrym kandydatem na Admina, Moda lub Kida serwera Minecraft!.

 

Kontakt:

Skype: bazyli1235

GG: 18666702 (nie wchodzę za często...)

Oraz PW!

Pozdrawiam Bazyli123!

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

PILNE!

 

Poszukuję technika / admina na serwer dedykowany Minecraft

Slotów jest 60, więc dużo.

 

 

Wymagania:

 

Wiek: 15+

Mikrofon

Teamspeak3/Skype/Mumble

Dużo czasu na zarządzanie serwerem

Wysokie umiejętności w konfiguracji pluginów/Wysoka znajomość komend

 

 

Oferuję:

 

Technik:

 

Dostęp do FTP

Dostęp do Konsoli

Ranga Technik na serwerze oraz forum

i więcej.

 

Admin:

Dostęp do większości komend

Ranga Admin na serwerze oraz forum

i więcej.

 

 

Kontakt

Skype: KrakersPL

GG: 309578

Steam: KrakersPL

Mail: [email protected]

 

 

 

PILNE!

Andrzej.png
Opublikowano

Witam

 

Szukam moderatora na serwer FunCraft.

 

Wymagania:

- Wiek

- Mikrofon+Słuchawki + Mumble

- Znajomość ReportRTS oraz FigAdmin

- Kultura osobista

 

Oferuje:

Stanowisko moderatora na serwerze FunCraft [survival+Mody].

Główne zadania to pilnowanie, czy wszystko jest ok, pomoc graczą banowanie, rozdawanie ostrzeżeń(warn) nie stosownie się zachowującym graczom.

 

Podania składać na PW. Podawać mi swoje nr GG.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witajcie.

 

Poszukuję ludzi z własnym serwerem do stworzenia sieci serwerów Minecraft. ( Nazwa sieci na GG lub PW )

 

Co oferuję:

- Dział na forum sieci ( link na GG, lub na PW )

- Mocną reklamę serwera

- Własny kanał na naszym serwerze Ventrillo ( 50 slotów )

- Pomoc w konfiguracji pluginów

- Pomoc w projektowaniu i budowie serwera

 

Czego oczekuję:

- Minimum 10 slotowego serwera - nie hamachi.

- Ogarniętych ludzi ze Skype, Ventrillo lub TS'em.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany - pisz do mnie na PW lub na GG - 11993472 ( napisz, że jesteś z mpc forum )

Opublikowano

Poszukuję hostera na serwer minecraft !

 

Moje wymagania :

 

Dobra maszyna

24/7 czynny serwer

serwer na routerze

 

oferuję :

profesjonalizm

czas

zabawe

administratora

 

kontakt:

 

GG: 22195108

Nowicjusz
Opublikowano

1. Wiek: 15 lat

2. Obycie z komendami: dobrze

3. Dlaczego ty: Bo szukam serwera bo chce admina

4. Staż z minecraftem: 1 rok

5. Staż z serwerami: też

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: tak ,miałem swój serwer

7. Na ilu serwerach grałeś: dużo

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Rafał

Nick: outi

Ortografia: 9,5/10

Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad rok gry w minecraft.

Kontakt: Gadu: 11440056.

MPCForum

Skype:pawpiars

 

 

Dlaczego ja ?

 

 

Jestem uczciwą osobą.Nie mam zamiaru nic nikomu dawać , przez to gra staję się bez sensu ( można sprawdzić logi czy ktoś otrzymał ode mnie przedmiot ). Jestem w stanie reklamować serwer ile tylko się da. Mogę rownież zająć się forum. Oferuj pomoc każdemu.

Jestem dość często na komputerze , minecrafcie. ( ok. 3-4 godzin , w weekendy częściej ). Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda

z komendami typu "cuboid" 100%.Mogę zrobić pliki na serwer.Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

1.Nick: Trakoleczek ("premium")

2.Wiek: 17

3.Doświadczenie: w prowadzeniu serwera posiadam jakieś 3 miesięczne doświadczenie(przerabianie pluginów, spolszczanie ich, optymalizacja bukkita)

4.Staż w minecraft: zacząłem grać w wersji BETA 1.2_02(pod koniec 2010r)

5.Kontakt: GG: 4908787; SKYPE: marynarz20

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Oddam serwer minecraft 10slotów na ownserver w zamian za doładowanie do plusa za 10 zł serwer jest wykupiony wczoraj na miesiąć + znajduje się na nim serwer CS na 15 dni

Opublikowano

1.Nick:KiemaK_PL

 

2.Wiek:13,14 8 kwietnia. Wiem mało ale ogarnięcie spore.

 

3.Doświadczenie:Doświadczenie z serverami około rok. Znam najbardziej potrzebne komendy,Szybko piszę.

4.Staż w minecraft:Ponad 2 lata.

 

5.Kontakt:GG-36785418,Skype Kuba Bliniecki ;D

Dlaczego ja?: Z powodu że umiem się posługiwać dobrze gimpem, Szybko piszę i poprawnie. Znam komend sporo. Byłem administratorem na ponad 20 serverach.

1326728565-U383707.png

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Rafał

Nick: outi

Ortografia: 9,5/10

Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad rok gry w minecraft.

Kontakt: Gadu: 11440056.

MPCForum

Skype:pawpiars

 

 

Dlaczego ja ?

 

 

Jestem uczciwą osobą.Nie mam zamiaru nic nikomu dawać , przez to gra staję się bez sensu ( można sprawdzić logi czy ktoś otrzymał ode mnie przedmiot ). Jestem w stanie reklamować serwer ile tylko się da. Mogę rownież zająć się forum. Oferuj pomoc każdemu.

Jestem dość często na komputerze , minecrafcie. ( ok. 3-4 godzin , w weekendy częściej ). Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda

z komendami typu "cuboid" 100%.Mogę zrobić pliki na serwer i pomóc w pluginach.Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Zostanę administratorem/moderatorem serwera minecraft.

1.Nick:987123KubA987123

2.Wiek:13

3.Doświadczenie:Umiem dawać działki,cuboidy,komendy admina.

4.Staż w minecraft:1 rok.

5.Kontakt:gg:40452209

Opublikowano

Witaj Zostane Moderatorem Serwera Dedykowanego

 

A więc Dobra Zaczynajmy

 

 

Nick:RodzynekPL Premium

Wiek:14 Lat

Doświadczenie:Bardzo Duże Umiem Dawać Cuby Znam Komendy Essensial chyba tak się pisze CommandBook ChestShop WorldEdit 99% World Guard 80% Umiem Przydzielać Strefe No PvP i wiele wiele Innych. Adminem Byłem Już z 6 Razy I to na Bardzo Znanych Serwerach Jeszcze Nikt się na mnie nie zawiudł .Jestem Bardzo Ogarnięty Sam Prowadziłem Serwer 50 Slotów . Budować Umiem i to znakomicie Nie chcem Się Przechwalać.Zasady Ortografi Znam .

Staż W Minecraft : Od Alphy 1.2.6 a Serwerami od Bety 1.4

Kontakt :Skyp kaku2500x

Opublikowano

Witaj Zostane Moderatorem Serwera Dedykowanego

 

A więc Dobra Zaczynajmy

 

 

Nick:RodzynekPL Premium

Wiek:14 Lat

Doświadczenie:Bardzo Duże Umiem Dawać Cuby Znam Komendy Essensial chyba tak się pisze CommandBook ChestShop WorldEdit 99% World Guard 80% Umiem Przydzielać Strefe No PvP i wiele wiele Innych. Adminem Byłem Już z 6 Razy I to na Bardzo Znanych Serwerach Jeszcze Nikt się na mnie nie zawiudł .Jestem Bardzo Ogarnięty Sam Prowadziłem Serwer 50 Slotów . Budować Umiem i to znakomicie Nie chcem Się Przechwalać.Zasady Ortografi Znam .

Staż W Minecraft : Od Alphy 1.2.6 a Serwerami od Bety 1.4

Kontakt :Skyp kaku2500x

Właśnie widzę te "zasady ortografii": "skyp", i każde słowo z wielkiej litery -,-

dle odbiegając od ortografii, to zasady interpunkcji również Ci są nieznane, bo piszesz 'słowo spacja przecinek spacja słowo'. Zapamiętaj sobie młody chłopcze, zawsze się pisze znak interpunkcyjny przed spacją!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1. Wiek: 15 lat

2. Obycie z komendami: dobrze

3. Dlaczego ty: Bo szukam serwera bo chce admina

4. Staż z minecraftem: 1 rok

5. Staż z serwerami: też

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: tak ,miałem swój serwer

7. Na ilu serwerach grałeś: dużo

15 lat to ty napewno nie masz dziecko ... Obycie z komendami: dobrze Chyba "Dobre" Dlaczego ty: Bo szu kam serwera bo chce admina. Bez komentarza ...
cb6435461e3a7c13f90c4db36d8c10e2.gif?1332754697
Opublikowano

.Nick:Tosh

2.Wiek:13

3.Doświadczenie:Potrafię dać działkę, obsługiwać worldedit/guard i wiele więcej

4.Staż w minecraft:Od wersji 1.7.3BETA

5.Kontakt: GG:42399094

Opublikowano

Zostanę Adminem/Moderatorem/KidModem

 

1. Wiek : 15.

2. Obycie z komendami : 9/10

3. Dlaczego ty : Lubie pomagać innym, dawać działki, Lubię gdy na serwerze panuje miła atmosfera,

4. Staż z minecraftem : 1 Rok

5. Staż z serwerami : Pół roku

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera : Tak , miałem z kolegami 2 serwery .

 

Kontak GG : 36389734

Pomogłem Lajkuj ;d

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Rafał

Nick: outi

Ortografia: 9,5/10

Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad rok gry w minecraft.

Kontakt: Gadu: 11440056.

MPCForum

 

 

 

Dlaczego ja ?

 

 

Jestem uczciwą osobą.Nie mam zamiaru nic nikomu dawać , przez to gra staję się bez sensu ( można sprawdzić logi czy ktoś otrzymał ode mnie przedmiot ). Jestem w stanie reklamować serwer ile tylko się da. Oferuj pomoc każdemu.

Jestem dość często na komputerze , minecrafcie. ( ok. 3-4 godzin , w weekendy częściej ). Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda

z komendami typu "cuboid" 100%.Mogę zrobić pliki na serwer i pomóc w pluginach.Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Zostanę budowniczym na serwie co oferuję

  • Ortografia
  • Pomysłowość
  • od 8 do 15 godzin
  • Ogar
  • ​Znajomość pluginów
  • Znajomość komend
  • I wiele wiele więcej

1325845644-U48159.gif

FAJNE?? DAJ lubietow.pnglubietow.pnglubietow.pnglubietow.pnglubietow.pnglubietow.pnglubietow.png

Opublikowano

WITAM WSZYSTKICH

 

 

Serwer "LittleCreeper" poszukuję Budowniczych

z możliwością zostania Administratorem serwera

 

WYMAGANIA

  1. Wiek min 15 lat
  2. Znajomość podstawowych komend
  3. Posiadanie skeypa lub TS3
  4. ​Zdrowy umysł

 

 

KONTAKT

 

GG:40682018

SKYPE:artur.radecki22

Opublikowano

Zostanę Adminem/Moderatorem/KidModem

 

1. Wiek : 16.

2. Obycie z komendami : 8/10

3. Dlaczego ty : Lubie pomagać innym, Nie daje rzeczy , Jestem surowy

4. Staż z minecraftem : 1 Rok

5. Staż z serwerami : 7 miesiecy

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera : Tak 2 servery i 4 swoje servery

generate_logo.png?name=kucykowo

Typ: freebulid

Adres IP: 176.9.20.51:25820

Status: status.png?ip=176.9.20.51&port=25820

<iframe src="

https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=Nw3N3dfcItIfWNk" width="214" height="277" border="0" style="border:0;width:214px;height:277px;"><a href="https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=Nw3N3dfcItIfWNk">Przejdź do płatności</a></iframe>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...