Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aktualna Rotacja Darmowych Bohaterów


Xau

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zauważyliście, że heimer jest w rotacji co 2-3tyg ? Co oni z nim mają, że jest co chwile ? Tak samo veigar czy garen. Teraz ich nie ma, ale są co 2-3tygodnie, a np. Schaco czy Gragasa nie byó już 3-4 miesiące.

zbyt duża sygnatura / Enzil

Opublikowano

To już zależy od gracza :)

Mi np. Dobrze grało się: Heimerem, Corkim oraz Ryzem.

 

Na początku były pierwsze gry nimi na 5 vs 5 z botami, a staty:

 

Heimer - 6:0:18

Corki - 5:3:3

Ryze - 7:2:5

 

więc widzisz - wszystko zależy od Ciebie który będzie najlepszy :)

Rekrut
Opublikowano

We wtorek jutro

99% nie normalnych ludzi czyta posty z ręką na myszce jeśli należysz do tego 1%-ta wklej to na swoja sygnaturę

Już za późno nie zdejmuj ręki

 

---------------------------------------------------------------------------

68549311401751768977.gif

 

userbarcopy.png

 

minecraftus.png

 

19140.jpg

 

34500.png

Zbieram

add.png

Opublikowano

Ahh... nie mogę się doczekac następnej rotacji.Ale przyznam że ta rotacja co teraz jest jest najlepszą odkąd gram w Lola :) Oby Gangplank był w następnej.

1324905338-U324332.png

Sygnatura by Eucalyptus

Opublikowano

Mi najbardziej przypadł do gustu Malzahar i Vladimir.

Ajj, zapomniałem, że ich nie ma w aktualnej rotacji darmowych bohaterów :(

Zbliżamy się ku końcowi.

 

95/100 %

 

Żegnaj MPC Forum

Opublikowano

Mam jedno pytanie.

Co ile to się zmienia?

Wiem, że co tydzień ale jaki dzień?

Wtorek/środa/czwartek/piątek/sobota/niedziela? D:

Poniedziałek wieczorem , chociaż lubia nieraz zmienić

NOWA ROTACJA obecna z gangiem , brandem , wukongiem - jest dobra ;)

BRAND zaj*****...;)

35511.png

18706.png

20268.png

33266.png

33608.png

Opublikowano

No rotacja fajna sam chcialem zagrac wukongiem i brandem i teraz moge. Tylko ciekawe kiedy bd online serwer :/

Opublikowano

Nie kupujcie Skarnera, ponieważ każda nowa postać jest dostępna w najbliższej rotacji... To samo było z Wukongiem i Leoną (Yorickiem chyba też), co do rotacji, zasmucili mnie trochę, niby są fajne postacie Brand, Mundo, ale brakuje mi paru innych...

Opublikowano

Jak myślicie, jakie szanse mają w jutrzejszej rotacji: Lee Sin, Kennen, Nocturne? Te postacie chyba są w tej grze głównie po to by Riot zgarniał kasę :) Nigdy w rotacji nie widziałem, a w champion spotlight tak je Phreak przedstawia jakby były OP ;d

Opublikowano

Lee sin, jak i reszta tych championow co wymieniłeś były w rotacji, tylko kupe tygodni temu. Jest więc duża szansa na to by były w rotacji... Sam czekam na Lee Sina ;]

Opublikowano

Moglibyście już zaktualizować tą liste.

50 postów [Znaczek nike.]

100 postów [Znaczek nike.]

150 postów [x]

200 postów [x]

250 postów [x]

Opublikowano

A nowa rotacja jest do dupy. Czemu do cholery dają postacie za 450 IP? W rotacji nie ma żadnych assassinów, ciągle te same powtarzające się postacie!

Opublikowano

Odkąd gram w lola jeszcze ani razu nie trafiłem na rotację z schaco i gragasem, mało kiedy jest wtitch, vayne, cassio, vlad, karthus, lee sin itd.

 

Ale takie chary jak veigar, heimer, garen, caitlyn to są non stop...

 

@Kto kto czekał na vlada.

 

Vlad był jakiś miesiąc temu i to pierwszy raz chyba od 3-4miechów. Coś mi się zdaje, że bez kupowania będziesz czekał do grudnia.

zbyt duża sygnatura / Enzil

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...