Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sion:

najlepiej pod AP

+

feed i niszczy na combo większość przeciwników, mimo nerfa jaki dostał

dużo hp

łatwa farma

-

nie nafeedowany gówno zrobi, jest bezużyteczny

coraz częsciej banowany na rankedach.

 

 

morgana

+

potęzne ulti (mimo kiepskiej rozgrywki w late game jej ulti wymiata)

łatwa farma

potęzne dmg

 

 

-

kilka kontrujących postaci

jezeli nie ogarniesz klatki gówno zrobisz.

Opublikowano

up@

 

Wstrzymaj się z jego kupnem do rewroka (glośno o tym na forum), bo na razie moim zdaniem jest usseles. Na dominion się nadaje, bo z łatwością możesz przejmować punkty. Ale sam go kupiłem, niestety nie byłem zadowolony.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

@Cookill

 

Cięzki wybór.

 

Lux- Genialny dmg! Ulti w połączeniu z CV i runkami po prostu miota przeciwnikami jak szatan:> POLECAM!

 

Rammus- W jungli nie pokonany. Taunt pół godzinny (taki sie wydaje być). Siedzisz w krzakach rozpędzasz się i wylatujesz. 1st blood gwarantowany. + Ilość armora i m resa.... Zadziwiająco mocny. Równiez dobry pick jezeli chodzi o tanka/jungle.

 

LeBlanc- O kolego. Nie igraj z le blanc ktora zna combo. Nudna postać wg mnie. Poskladasz chyba każdego na serię. Osobiście odradzam. Nie lubie nudnych championów.

 

Katarina- coś jak @UP z tym że nie ma aż takiego dmgu na jedną osobe, za to double-penta wchodzi bardzo łatwo jeżeli w enemy nie ma cc typy knock up/back stun.

 

 

Podsumowując Pogladal bym na rammusa a lux.

 

Jeżeli chcesz castera to luxior, jeżeli kule nie do rozbicia to rammus. Kata ew.

 

 

 

 

Daj luba :D

 

 

Ponawiam pytanie Shaco czy Xin Zhao ?

Proszę plusy i minusy.

Akali i Le Blanc nie doradzajcie bo ich mam

 

 

Oboje jungle, oboje OP. Chociaz delikatnie skłoniłbym się na xina. (mam obojga)

 

XIN!- DEMACIAAA. Jak ci taki z kombo wyjebi* wraz z jakimś line owcem, to nawet nie uciekaj. Ma po prostu ogromny dmg. W late kosi nie miłosiernie.

 

Shaco- kiedys zmora, dzis juz tylko postrach. Kukielkami double zrobisz, ale po 1 już nikt krzaków nie penetruje, bo sie wyczulili. W jungle sobie dobrze radzi, 1st blooda latwo zgarnac ze wzgledu na tp.

 

Jak mówiłem. Skłoniłbym się nad xinem.

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

@UP ZDECYDOWANIE LEE SIN!!!

 

Leona to tank, w dodatku średnio udany!

 

Lee sin to najlepszy jungler. Na 3 lvlu robisz 1st blood bez problemu.

 

Ten fast run jest genialny...

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

Witam mam zamiar kupić jakąś postać z range.

Mam fiddlesticks'a ale chciałbym coś innego.

PS: tylko nie Ashe bo już grałem i nie mam ciekawych doznań...

bogus96.pngShacoTheJokerSig.png

Opublikowano

Ponawiam pytanie Shaco czy Xin Zhao ?

Proszę plusy i minusy.

Akali i Le Blanc nie doradzajcie bo ich mam

 

jeśli ogarniesz dobry build dla shaca, jak jest w moim przypadku to kupuj go.

+ bardzo dobry jungler

+ +20% od tyłu do obrażeń dobry na gangi

+ dobry na gangi

+ ma slova + szanse na uniki

+ bardzo dobry system ucieczki z Q + obrażenia od niewidzialności dają premie i kryta

+ przydatne zabawki na W do wykańczania przeciwnika.

+ dobre ulti

- trudny build do zrobienia

- skomplikowany system walk

 

jednak gdy pobawisz się nim dłuższy czas, to ogarniesz, ja od dwóch dni stosuje wypleciony przezemnie build i zawsze staty mam na plusie.

 

xin

+ dobre dmg z broni i skilli

+ regeneracja hp co 3 uderzenie

+ dobre ulti

- nudny

 

polecam shaca.

Opublikowano

Jakaś postać najbardziej op/ciekawa na odległość ale nie mag tylko AD

 

ashe, bardzo dobra gdy przeciwnik chce uciec. wtedy włączasz strzałki spowalniające i nie ucieknie. ;]

do tego stun z ulti

Opublikowano

Jakaś postać najbardziej op/ciekawa na odległość ale nie mag tylko AD

 

 

Wg. mnie najciekawszymi i dość łatwymi typami będą tu Ashe i Tristana.

Ashe z racji swojego ultimate bardzo użytecznego dla teamu, fajnemu slow.

Natomiast Tristanę poleciłbym z tego powodu iż na 18 lvlu ma największy zasięg w całym LoLu.

Co za tym idzie może razić wroga z bezpiecznej odległości, ma dobry pasyw z E przydatny w farmie.

Wymaksowane Q daje 90% boosta do AS co jest bardzo ważne dla wszystkich AD.

Dobry escape system z W w postaci doskoku sprawia, że jesteśmy bardzo mobilni.

 

Do tego można łatwo złapać FB tuląc turreta i używając combo doskok (W) + odepchnięcie pod turreta R.

 

Do tego Tristana była i chyba dalej jest darmowa:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/372093-tut-darmowy-champion-tristana/

1373662483-U83583.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...