Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Udyr vs Akali ?

 

Akali

+ 3x dystansowe ulti, dość duże dmg.

+ Q dystansowy skill, który oznacza cel i zadaje obrażenia temu równe

+ osłonka na W

+ dobra na gangi oraz ucieczki

- brak stuna, slowa.

 

także ją polecam.

Opublikowano

Kurde nie chce mi się czekać do rotacji na fizza ..

 

 

Dobra ostatni raz pytam :)

 

Talon vs Fizz

kamyfek1.png

 

 

 

 

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Kurde nie chce mi się czekać do rotacji na fizza ..

 

 

Dobra ostatni raz pytam :)

 

Talon vs Fizz

 

Po pierwsze - nie doubluj. Po drugie - nie chcesz czekać, bierz fizza.

Arcymistrz
Opublikowano

W przecenie Talon raczej nie, nie wydaje mi się .

Jak masz trochę kasy na koncie to kupuj jak ci nie szkoda a czasu nie masz żeby to zdobyć

Jakbym miał to wolałbym nabić

Opublikowano

up@

 

Talon, niezly system ucieczki, łatwo zabić/dobić przeciwnika, best na solo topa.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Ja bym polecał Nasus'a jego ulti jest świetne ;)

 

Kata vs Le blanc vs Lux

Katarina jest b. dobra ale kontruje ją sporo postaci. Mimo tego ją polecam. Nauczysz się używać ulti to będzie git.

Opublikowano

Karolenko jak tank to Alistar a z tych dwóch to nasus.

 

Ponawiam swoje pytanie:

 

kennen chory aeo dmg oraz stun z ulti czyni go ciekawym pickiem. Wukong niby sieje pogrom na solo ale bez feeda jest usseles.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Ja bym polecał Nasus'a jego ulti jest świetne ;)

 

Kata vs Le blanc vs Lux

Katą grałem parę razy spodobała mi się , ulti może wkurzyć czasem. Le blanc kupiłem ją jest zawalista niezłe combo z W.

Lux też mam ulti to pogro w dobijaniu , postać świetna. Polecam Le Blanc lub Kate. A może Akali ? Jest to druga tak jakby Kata.

Ja lubie nią grać ulti pozwala dogonić wroga i go zabić.

 

Pytanie Xin czy Shaco ? mam 16 lvl

Opublikowano

Katą grałem parę razy spodobała mi się , ulti może wkurzyć czasem. Le blanc kupiłem ją jest zawalista niezłe combo z W.

Lux też mam ulti to pogro w dobijaniu , postać świetna. Polecam Le Blanc lub Kate. A może Akali ? Jest to druga tak jakby Kata.

Ja lubie nią grać ulti pozwala dogonić wroga i go zabić.

 

Pytanie Xin czy Shaco ? mam 16 lvl

 

Xin, shaco nie ogarniesz.

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

Xin, shaco nie ogarniesz.

Skąd wiesz ? Dobry build 10 rozgrywek i da radę może. Widziałem kolesai 18/0 shaco staty. Xinem też widziałem podobne jak masz dobry build

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...