Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Postać łatwa/lekko średnia do ogarnięcia na dystans?

 

Ashe, dajesz build w kryta, obrażenia i szybkość ataku + slow na Q i nie ma przed tym ucieczki. ;]

Opublikowano

Shaco czy inna postać za 3150 ? :D Prosze wypisać + i -

 

 

 

 

 

 

Za pierwszą odp limit ,, Lubie to '' daję :D

 

Ja bym brał Akali, albo LeBlanc, dwie op postacie.

 

Fizz vs Shyvana vs Talon vs Kennen vs Lee Sin?

 

Prosze o szybkie odpowiedzi

 

Ja bym tutaj rozważał nad Lee Sin'em albo Fizz'em. Poczekaj może 2 tyg aż będzie Fizz z rotacji i nim zagraj.

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

Ja bym brał Akali, albo LeBlanc, dwie op postacie.

 

 

 

Ja bym tutaj rozważał nad Lee Sin'em albo Fizz'em. Poczekaj może 2 tyg aż będzie Fizz z rotacji i nim zagraj.

 

 

 

Juz kupilem Fizza. Polecam wszystkim ta postac ! :-)

test12w.png

Opublikowano

Udyr vs Lux

 

Są to dwie różne postacie. Ap'ek i offtank. Jak masz dużo casterów i postaci ap to wtedy bym brał Udyra, a jeśli masz dużo AD'eków i offtanków to weź Lux.

Udyr:

+Bardzo dobry passyw

+świetne skille(stance tak zwane)

+dobre gangi

+świetny jungler

+przydatny do TF za sprawą jego stuna :)

-trudno go ogarnąć

-słabe early

 

Lux:

+wysoki burst

+dobre CC

+ulti które ma zasięg na całą mape

-papier

-trzeba się nią ostro wyfarmić.

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

Juz kupilem Fizza. Polecam wszystkim ta postac ! :-)

 

Pewnie niezbyt długo się nią nacieszysz. Wyczuwam nerfa.

 

yyy a Fizz jest wogole w Sklepie?

Od kiedy fizz jest w sklepie?!

Własnie ;DD

 

Jest, ale nie na East.

 

Którego junglera polecacie za 6300?

Opublikowano

Którego junglera polecacie za 6300?

Lee Sin albo Skarner

 

Shyvana vs Lee Sin

 

Brałbym Lee Sin'a, smoczyca nie jest taka dobra jak mnich. Pisałem już z parę razy plusy lee sina, wystarczy parę stron w tył poczytać

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

Lee Sin albo Skarner

 

 

 

Brałbym Lee Sin'a, smoczyca nie jest taka dobra jak mnich. Pisałem już z parę razy plusy lee sina, wystarczy parę stron w tył poczytać

 

Tez o tym myślałem ale nawet przyjemnie mi sie gra Shyvana ale jednak Lee Sin to lepszy wybór

Opublikowano

Akali jeżeli ogarniesz, to mimo nerfów nadal moim zdaniem świetny assasin.

 

 

Leblanc ma za zadanie wypasc z krzaków i zabikć.Tyle.

 

Co do Shaco, ta postać daje najwięcej zabawy. Swietne gangi od 2 lvla.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

postać za 3150 (oprócz akali i blitzcranka)

 

Dobre ap: LeBlanc, Kassadin, Karthus.

AD: Xin, (ew.) Shaco, Corki

Offtank/solo lane: Udyr, Sion/Nasus,

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...