Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fizz to shit . Nawet teraz jest shitem 0 OP. Masz exh i leszcz pada

 

Trynta to shit. Kog maw to shit. Anivia to shit. Annie to shit. Ashe to shit. Brand to shit ... [wiele innych postaci bez dobrego escape]. Równie dobrze możesz powiedzieć, że jest słaby, bo kontruje go stun. Jeśli tak rozpatrujesz sprawę, to większość postaci to shit.

Opublikowano

Teemo czy Corki? :D

Proszę podać + i - Postaci, zależy mi raczej na w miarę dużym dmg tak żebym był killer ;D

 

Osobiście polecę Ci Teemo. Sam nim grałem i wiem co to cudeńko potrafi... Wystarczy go ogarnąć i killasz jednego za drugim. Nie potrafię w "tym" języku Ci wytłumaczyć dokładnie w czym ta postać jest dobra, bo jeszcze nie do końca ogarniam te "słówka". W.g to killów lepszy Teemo. Wbij 6 i nak*rwiaj grzybki.

Opublikowano

Shaco czy Twitch?

 

+ i - tych postaci.

 

Shaco dobre gangi, bardzo dobry jungler, dobry system ucieczki, dobry do pułapek z ulti i AoE W.

 

Twitchem nie grałem, ale przy buildzie pod AD wymiata, również dobry do ucieczki ze znikaniem.

 

Jeśli lubisz się pobawić i pomęczyć z buildem to kupuj Shaco.

Twitch jest łatwy.

Opublikowano

mógłby mi ktoś poradzić jakąś postać za 1350 ? >_<

myśle nad Veigarem albo Nasusem...ale fajne też jest Teemo

graphic.png

 

 

Opublikowano

Irelia:

 

+

stun

świetny earle game,

nieustąpliwość. (wbudowane o ile się nie myle)

ulti, ktore pozwala dobic uciekajacych przeciwnikow

 

 

-

slabe earle game = bezuzyteczny late

 

 

 

 

Kaktus:

+

- spam bombkami

- globalne ulti

- aoe slow

- E czerpiace hp wroga

- Zyje po smierci przez 7 sec, co pozwala dokonczyc tf'a

 

-

 

Spam skilami..

Aby ogarnac trzeba troche pograć

Noob bo kradnie fragi ulti. :D

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Mam kupic postac ? mam 600 . Ale jaka lub mam zbierac na jakaz za 6300 ? Postace tylko dystansowe !

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Arcymistrz
Opublikowano

mógłby mi ktoś poradzić jakąś postać za 1350 ? >_<

myśle nad Veigarem albo Nasusem...ale fajne też jest Teemo

Veigar mag niby dobry ale lepsi są

Nasus dobre ulti i skille ogółem nawet goood good

Teemo papier pada w 5 s z taką Vayne ale z zasoczenia deda ją w 2,5 s :D

 

Teemo albo zamiast Veigara Morgane ew. Fiddl

Opublikowano

Irelia:

 

+

stun

świetny earle game,

nieustąpliwość. (wbudowane o ile się nie myle)

ulti, ktore pozwala dobic uciekajacych przeciwnikow

 

 

-

slabe earle game = bezuzyteczny late

 

 

 

 

Kaktus:

+

- spam bombkami

- globalne ulti

- aoe slow

- E czerpiace hp wroga

- Zyje po smierci przez 7 sec, co pozwala dokonczyc tf'a

 

-

 

Spam skilami..

Aby ogarnac trzeba troche pograć

Noob bo kradnie fragi ulti. :D

 

WTF irelia " świetny early game a pod tym - słabe early game = useless late " Czegoś tu nie rozumiem

Nie dodałeś tego , że irelia stunuje gdy przeciwnik ma procentowo mniej hp. W innym przypadku slowuje

 

Karthus

+q robi tons of dimejdż,

masowy slow

ulti przy którym chyba nie muszę się rozpisywać o_O

pasyw

 

-Papierek

-E w early manożerne

xxcafs.png
Opublikowano

Jeszcze raz napiszę.. odpisała tylko 1 osoba i wypowiedziała się tylko o 1 champie.

Ezreal czy Trundle?

Plusy i minusy tych champów.

I czy Ezreal jest dobry pod ap? czy tylko pod ad?

Opublikowano

Jaka postac jest najlepsza NA DYSTANS Za 6300 a jaka NA DYSTANS za 3500 ! ! Prosze o Najlepsze najlepiej pojedynce i te same odpowiedzi bo tak to sie trudno zdecydowac -.- ! Duzo tych postaci ! DYSTANSOWE !

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Arcymistrz
Opublikowano

opłaca się może kupić annie czy nie?

Bardzo dobra na mida ma 2 stuny (misiek i pasyw) ale nie jest droga polecam

 

Jaka postac jest najlepsza NA DYSTANS Za 6300 a jaka NA DYSTANS za 3500 ! ! Prosze o Najlepsze najlepiej pojedynce i te same odpowiedzi bo tak to sie trudno zdecydowac -.- ! Duzo tych postaci ! DYSTANSOWE !

Brand > Vayne >

Opublikowano

@Lamzioo

 

Póki co Jax ale po patchu zamierzają usunąć uniki które były potrzebne do stuna z jednego skilli więc nie wiadomo co z nim się stanie.

76561197995014005.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...