Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tworzymy Serwer Easy Vpn Na Plikach Serwerowych Z 2010R.


Roue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy uruchamianiu maszyny wyskoczył mi jakiś błąd ale nie złapałem go :D

Failed.. itd.

 

@Edit dobra postawiony ale nie mogę połączyć się navicatem. Jakie ip mam wpisać w navicacie?

Wszystkie moje strony :)

 

http://goo.gl/YvP870

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1304111462-U179158.pngJak masz tam ten Plik to u mnie pisze KONIEC ARCHIWA ( czyli że niemoge rozpakować i zamiast tego dysku to mi się wyświetla Biały obraz ;/ Pomoze ktos?

 

Ja mam wersje Beta . Muszę zapłacić za orginała

Opublikowano

Witam cie , Mam male pytanko do cb , Sciagnalem pliki serverowe z tej stronki http://www.mcncc.pl/VipFiles/0003/ Wszendzie pisze ze haslo do archiwom plikow w winrarze jest kaszanka.pl ale jak wpisuje te haslo w winrara to wyskakoje blad ze zle haslo i jak chce wypakowac jerry.vhd to dochodzi do 100% i znowu wyskakoje blad ze zle haslo ;/ Prosze o pomoc

Opublikowano

Dopracowane jednym słowem mega dobra praca z twojej strony

Pisać w sprawię budowniczego

15 + / GG / skype epickie budowanie

Serwer 50 slotów więcej informacji na PW

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobra już sobie z tamtym problemem poradziłem i teraz mam taki problem: jak już wpisze /start to mam coś takiego:

 

88833967.png

 

i jak włączam sysinstall to mam coś takiego:

 

networkb.png

 

nie ma de0 czy jakoś tak i jeżeli wpiszę to:

 

configq.png

 

Znika mi to jak wejdę w to jeszcze raz .

 

Serw postawiłem na Virual Box bo na Virtual PC mi się resetowała maszyna.

 

PS: Proszę o szybką pomoc.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

piszesz wiele razy bez konówki 100

 

np jak moje ip to 5.3.217.125

 

to mam wpisywać z końcówką 5.3.217.100 ?

a bez końcówki 5.3.217.125 ? czy 5.3.217 (bez końcówki 125)

sygna1.gif

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Gites chłopie elegancka robota widać że sporo pracy zajeło a i tak sie zapytam czy można to robic na Oracle VM Box zamiast na V-pc?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co jeśli wrzuciłbym rooty do plików serwera Ravia ?

Nie zadziała ? ;( co zrobić by zadziałało ? odwdzięczę się !

 

Robie wszystko jak w tutku nawet VPC śmiga, VPN śmiga, navi śmiga konto zrobione, ale się nie zaloguje,

bo "błąd podczas łączenia z serwerem" i nie wiem już co z tymi rootami zrobić sam ;/

pomoże mi ktoś ?

1352652199-U513235.png
Opublikowano

Mam to samo co kolega wyżej z tym że u mnie pisze 'Zostaniesz połączony z serwerem'. Maszyna postawiona dobrze, tylko coś musiałem skopać z launcherem. I prosił bym link do jakiegoś porządnego Launchera + dokładna instrukcja. Plis :D Zupełnie nie kapuję o co chodzi z rootami i pong'iem. Nie wiem nawet co to jest.

10 postów [ x ]

 

 

50 postów [ ]

 

 

100 postów [ ]

 

 

150 postów [ ]

 

Kxmetin(WOJ BODY 99lvl)

KazeMt2(WOJ BODY 99lvl)

ROBIE SPOLSZCZENIA PISAC NA PW IP I NAZWE SERWERA I STRONKE NA JAKA MAM WRZUCIC W ZAMIAN OCZEKUJE 5 I + PzDrO rad28

6f426f3288df41ee9c08024642dcd0ad.0.gif

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%,

 

które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

a ja mam problem z tymi rootami ;p pomoze ktos ? dam nazwe dam IP i stare pliki ... (wraz ze skanem) prosze o odpowiedz PW lub GG : 19382634 sam tego nie zrobie ... :<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...