Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tworzymy Serwer Easy Vpn Na Plikach Serwerowych Z 2010R.


Roue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak próbowałem łączyć przez TotalCommandera to mam takie coś:

bdcrc.png

 

Czy to chodzi o to, że ten plik crc jest zły? Bo pobierałem go już kilka razy z różnych źródeł i ciągle to samo...

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziękuję, za tut, wspaniały, wszystko ładnie opisane :)

Mam tylko takowy problem: gdy chcę połączone pliki odtworzyć w WinRAR, wyskakuje komunikat "Archwum ma nie właściwy format lub jest uszkodzone". Pozatym ten plik ma około 1gb a nie ok.700. Co zrobić? :(

logozespolu.gif

kliknij w logo

:)

Opublikowano

EasyVPN RLZ!!! xD

A tak właściwie już nie EasyVPN, a Comodo Unite.

Dobry tutek :)


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A skad ja mam wiedziec jakie ja mam porty serwerowe i w ogole? :D

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Mam pytanie czemu jak wchodze na serwer to po

1.All jest prawie bo niemiecku

2.Nie mogę otworzyć sklepu

 

Edit: Wiem jak to naprawić tutaj macie posta wysłanego przez killandWin

 

 

"Nie działają mi sklepy, co mam zrobić?

Odp: Należ wejść do katalogu z questami i usunąć zawartość folderów 9001, 9002, 9003 (Foldery znajdują się w folderze quest, w folderze objects).

 

 

a dokładniej w

 

/usr/home/game/share/locale/germany/quest/object

 

problem rozwiazałem sam :)"

 

Brawa Dla niego i Plusy!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

 

 

 

Zbieram -

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

MI RÓWNIEŻ NIE DZIAŁA ROBIĘ WSZYSTKO JAK TRZEBA I WYSKAKUJE MI CONNECTION REFUSED - ODMOWA POŁĄCZENIA..? NIE WIEM JAK TO NAPRAWIĆ JEŚLI CHODZI O TABELKI W MYSQL TO SA NAPRAWIONE I WSZĘDZIE W STATUSIE JEST OK" PROSZĘ O POMOC MECZE SIĘ JUŻ 2 DNI Z POSTAWIENIEM .. GG-512669 LUB TUTAJ !

Patrz! Co? Gdzie? Daj +! Jak? Wiesz Bierz Masz Nie Wnikam W Wlasnie Przestrzeni Znikam Biore! Odbieram!

Wlasnie Tak Slowa Dobieram Co? Po Co? Ze Jak? Wlasnie Tak!

.SnoopY.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To znaczy, że kilka razy próbujesz włączać serwer bez jego poprzedniego wyłączenia.

Próbowałeś wbić na serwer?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Spróbuj skonfigurować root, ściągnąć launchera i wbić na serwer.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Bierzesz plik root.eix i root.epk, rozpakowujesz go, najlepiej tym:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/504780-dl-metin2-file-archiver-v2/

 

 

ściągasz serwerinfo.py generator stąd:


http://www.metin2mod.tk/connectchanger.htm

 

Wpisujesz w odpowiednie miejsca ip i nazwę serwera, zapisujesz, wklejasz wygenerowane serverinfo.py do folderu z rozpakowanym rootem, pakujesz go i wklejasz do folderu z twoim clientem.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

no dobra zorbilem tak jak napsiales no ale jak mam zrobic nowe konto ;/

i wgl. sory no ale to moj pierwszy raz

 

strona z tym plikiem serverinfo.py nie dziala

 

Ej a masz mzy ty jakis poradnik jak zorbic taki server ?

Opublikowano

Witam serdecznie mam problem z postawieniem serwera na easy-vpn gdyż mnie łączy a innych nie np ze stroną czy cos

 

jak ktoś wie jak postawić serwer proszę pisać

33718274-GG

 1377531174-U173186.png


Opublikowano

Ogarnij ten tut,

polowa linkow nie dziala nawet.

Laucher dales? Same spolszczenie .exe I jak niby ja mam wlaczyc tym swojego priva?

Dota 2 > Lol

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...