Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak Zagrac Na Vindictus


Eryk2109.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mógłby mi ktoś pomóc gdyż gdy już połączę VPN, włączam gre wpisuje ligin i hasło i wyskakuje komunikat "Failed to authenticate user. Please try again laer"

a VPN cały czas działa prosiłbym o szybką odpowiedź z góry dzięki ;]

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeśli można to prosiłbym autora tematu o pomoc lub podanie innego sposobu podłączenia sie do vindictus :} http://www.mpcforum....o-vindictus-us/

 

EDIT: To tak spróbowałem zalogować się przez AOL i wszystko działa tylko te lagi ;/ Wiecie co mam zrobic by zalogowac sie przez AOL i grac potem na swoim ip? Z góry dziękuje za pomoc :}

Opublikowano

witam z kąd wziąść z tej strony http://bfvpn.com/ hasło 4 cyfrowe takie cos widze na pierwszej stronie

 

 

VPN Typ: PPTP

Szyfrowanie: Enabled (Auto)

 

PPTP Server: bestfreevpn.com

PPTP Nazwa użytkownika: free

PPTP Password: bestfreevpn.gif?1321741173129001

 

 

 

i na kocu jest kod password 129001 ale on jest 6 cyfrowy a nie 4 może robie coś nie tak pomoże mi ktoś ?????

Opublikowano

a ktoś próbował teraz połąńczyć sie z vpn czy są inne metody słyszałem o aol 9 i że można później przełąńczyć się na własne IP może wie ktoś jak

 

czy pójdzie ta gra na karcie graficznej ati radeon 9250 256mb 128bit pixel shader 1.4 768mb ram i procesor intel pentium 4 2,4GHZ

Opublikowano

Mam wielki problem... gram na europejskiej wersji i wyskakuje mi podczas wyprawy:

 

Unauthorized Program detected,

 

później po 30 sekundach wywala do menu.. Wyłączyłem już większość procesów i nadal za każdym razem wywala. Myślałem, że to wina ts3 czy innych procesów ale jak pierwszy raz grałem w grę rano to normalnie mi działała. Nawet dobiłem do 10lvla, ale po 3h gdy chciałem znów zagrać to wyskakiwał ciągle ten błąd. Może macie jakiś pomysł na blokadę hack shielda czy coś? Tyle, żeby nie załapać bana na konto nexona (na konto w Vindictusie może jeszcze być ) bo szkoda mi konta do combat arms :D

Opublikowano

Konta do CA nie starcisz :) ja grałem na jednym i w Vindictusa i w CA zbanowali na Vindictusie w CA mogę grać. Hack Shielda nie zablokujesz (Przynajmniej nikt jeszcze nie dał takiego poradnika do tej gry)

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mógłby mi ktoś pomóc gdyż gdy już połączę VPN, włączam gre wpisuje ligin i hasło i wyskakuje komunikat "Failed to authenticate user. Please try again laer"

a VPN cały czas działa prosiłbym o szybką odpowiedź z góry dzięki ;]

 

 

Pisz na Priva. Powiem ci jak zagrac Przez Aol'a. Niestety nie zgodze się z kudlaczem iz ja nie mam lagów

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić mianowicie włączam Vindictusa wpisuje login, hasło i z tego co rozumiem trzeba się zalogować przez stronę vpn nie działa coś czytałem że może to być wina strony przez którą pobrałem: vindictus. nexon. net a nie vindictus. nexoneu .com nie mam zamiaru pobierać od nowa proszę o pomoc.

 

@Edit VPN zrobiłem ale teraz wyskakuje Failed to authenticate the SSO server

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hmm mam może pytanie trochę po czasie i bardziej do moderatora :D

Działa ten sposób nadal? Jak nie gdzie znaleźć można jakiś działający?

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Hmm mam może pytanie trochę po czasie i bardziej do moderatora :D

Działa ten sposób nadal? Jak nie gdzie znaleźć można jakiś działający?

 

Mi sie wydaje ze zaden sposób juz nie dziala hackshield wszystko wykrywa i gre wylacza. Próbowalam juz chyba wszystkiego Wygląda na to ze dali jakiegos update'a który wykrywa wszystkie bypassy A tak mi zalezalo zeby grac z koleżanką ze Stanów a nie w eu wersję :( Jeśli ktoś zna działający sposób proszę o pomoc >.<

Opublikowano

Znalazłam inny sposób :)

 

Otóż trzeba wejść tu i stworzyć konto https://www.privatetunnel.com po czym śćiągnąć maultki programik za pośrednictwem którego łączymy się z VPN i zmieniamy ip na amerykański.

 

Problemem jest to że mamy jedynie 100mb na gre po wykorzystaniu tego trzeba zarejestrować sie ponownie na innym emailu -___-

Bądź wykupić członkostwo. Ale działa i wystarcza na kilka godzin gry xD

 

 

Jeśli ktoś zna lepszy sposób niech pisze co bym nie musiała tworzyć nowych maili co kilka godzin żeby grać !!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

niby aol jeszcze działa ale zmula strasznie

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...