Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam mam problem.

A mianowicie każdy kto wchodzi na serwer ma przed nickiem false. o co z tym chodzi ? Wszystkie skrzynki musiałem poniszczyć różdżką bo inaczej była odmowa dostępu.

 

A i kilka pytań:

 

I: Idzie dać/zabrać komuś pieniądze ?

II:Jak dać grupy bo permissions nie ogarniam.

Opublikowano
I: Idzie dać/zabrać komuś pieniądze ?

 

Możesz np komuś ustawić np: 1000 kasy:

 

 

/money set nick <ilość>

 

A przelew to:

/money pay nick <ilość>

 

II:Jak dać grupy bo permissions nie ogarniam.

 

Dokładnie przeczytaj 1 post a dowiesz się :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Możesz np komuś ustawić np: 1000 kasy:

 

 

/money set nick <ilość>

 

A przelew to:

/money pay nick <ilość>

 

 

 

Dokładnie przeczytaj 1 post a dowiesz się :)

 

 

Jak chce komuś dać kasę to wywala mi że niema takiej komendy ?? o co chodzi ?

Opublikowano

Hej zrobiłem takie 2 mini banerki może kiedyś zrobię to jakoś lepiej narazie tak 4Fun się takie coś stworzyło :P

 

krzysztofabanerek2.pngkrzysztofabanerek3.png

 

Co o tym sądzicie? :Robiłem to kilka minut :P

 

A co do nowej wersji plików to jestem w trakcie ich edytowania xD

Tak więc niebawem się pojawią.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Co ja pacze?

Juz niebawem najlepsza Paczka Plików

pod Serwer Minecraft ujrzy światło dzienne!

 

Mozliwosci:

 

 

 

- Spolszczone Essentials

- Spolszczone xAuth

- Spolszczone wiadomosci smierci

- Spolszczone wiadomosci "join"

- Spolsczone /help

- Gotowe ragi

- Najnowsze pluginy

- Mega możliwości

- Miażdżąca konkurencje

 

 

 

 

Już wkrótce!

Status: ukonczone w 100% (Czekam na bukkit pod Minecraft 1.0.1)

Opublikowano

Tutaj macie PSD na dowód, że prace wykonałem własnoręcznie :)

 

http://www.multiupload.com/Z6ZO2QV0BC

 

@UP

 

Hehe kopiuj se, temat z plikami wyląduje w koszu, a ty dostaniesz warna za plagiacik :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Dlaczego po wykonaniu questa w pluginie ''uQuest'' gracz nie dostaje nagrody w postaci pieniedzy?

vvnOp.jpg

 

Dostałeś bana na ip? Zapraszam:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/528907-tutcyberghost-ukrycie-ip-komputera/

Opublikowano

Sam plugin działa tylko nie daje kasy za wykonanie questu ;]

vvnOp.jpg

 

Dostałeś bana na ip? Zapraszam:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/528907-tutcyberghost-ukrycie-ip-komputera/

Opublikowano

Krzysztofa chciał bym zrobić poradnik jak odpalić, skonfigurować twoje pliki serwerowe, a wszystko bez hamachi.

Tylko mam pytanie czy się zgadzasz?????

Opublikowano

Jak wyłączyć zwierzęta potworki :P a i na lisice serwerów minecraft ciągle jest napisane jest Communication error :(

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Proszę o pomoc lub o jakiś poradnik do tego. Bo dla mnie serwery bukkitowskie do MC są czarną magią. Nie wiem jak to wszystko ustawić, a przede wszystkim jak włączyć i grać dlatego proszę o pomoc.

Opublikowano

chalunx33 w niedługim czasie (czekam na najnowsze pliki) zrobię poradnik na YouTube jak odpalić, skonfigurować i pliki serwerowe by Krzysztofa. Cierpliwości.

 

A najlepsze jest to, że to wszystko bez Hamachi:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...