Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze statystyki i osiągnięcia w League of Legends


dragranis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wait what ? 1222 (wcześniej 1210) to jest elo hell? WTF? elo hell to jest 1000 i poniżej :x

Pierdolisz.. ja na 1321 elo (na takim elo zaczynałem mecz) miałem trolla yi i tank afk.

 

gg.

 

http://youtu.be/sEh3XHynuQI

 

To nie rekord ? ( Ja gralem Ryzem i mialem 1000 punktów umiejętności )

 

nie, to nie rekord. Co z tego że miałeś 1000 ap na ryze jak on ma tak śmieszne przeliczniki...

Ryze to tylko mana tank, powinieneś z full buildem mieć 5000 many i ok 600 ap, + jakieś 150 armora

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pierdolisz.. ja na 1321 elo (na takim elo zaczynałem mecz) miałem trolla yi i tank afk.

 

gg.

 

 

 

nie, to nie rekord. Co z tego że miałeś 1000 ap na ryze jak on ma tak śmieszne przeliczniki...

Ryze to tylko mana tank, powinieneś z full buildem mieć 5000 many i ok 600 ap, + jakieś 150 armora

 

 

KURWA! ludzie! same bezmózgi na tym forum!

Trole sa wszędzie! nawet na 2k elo jak ktoś sie wkurwi to trolluje!

Elo hell to elo 1000 i poniżej bo elo hell to określenie elo z którego nie da sie wyjść bo tam trafiają sami NAJGORSI , będziesz mieć 2500 elo spotkasz wkurwionego trolla i nazwiesz to elo Elo hellem? ludzie myślcie bo mnie krew zalewa jak czytam wasze posty!

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Lol jaki bulid @_@ pbe? albo jakiś low lvl.

 

Jednak PBE , sprawdzałem .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Lol jaki bulid @_@ pbe? albo jakiś low lvl.

 

Jednak PBE , sprawdzałem .

 

co ty pierdolisz to jest eune

 

powodzenia we wbijaniu 20 levela na pbe gdzie dostaje się 30 na start

PISANIE WYŁĄCZONE

Opublikowano

Taki mały troll game annie :P

1343150222-U331881.png

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Wait what ? 1222 (wcześniej 1210) to jest elo hell? WTF? elo hell to jest 1000 i poniżej :x

ja pierdole, elo hell jak sama nazwa wskazuje to elo z którego nie da się wyjść, nie odzywaj się jak nic nie wiesz. :)

Opublikowano

33890819786404572716.png

 

Przegrana, dzięki świetnemu teamowi który chyba nie wie co to push mid po zabiciu 3 wrogów, zamiast tego wolą latać po dżungli na wiedźmy.

Opublikowano

Pro ogarnięty player ( xD ) + berki, bloodthrister i phantomy = penta kill:

23514619308300224846.jpg

Byłyby lepsze staty, ale enemy team się poddał... A szkoda.

SunzykPL



League of Legends player


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...