Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze statystyki i osiągnięcia w League of Legends


dragranis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yaaaay -_- Wbiłem 27/0/1 na normalu! HAHAHAHA!

Taki żarcik. Imo w tym temacie powinny byc tylko ss'y z rankedów.

-spam mode

 

76495356589701169315.jpg

 

Dodam tylko, że to mid-high elo ranked. :)

46891132602722595964.jpg
  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Uwaga oto najlepsze staty 6-ego levela w grze League Of Legends

Nie wierzysz? Wyszukaj na EUNE PaczaczC4T

 

22/0 warwickiem na normalu :D Hehe trochę dziwny build ale jak najbardziej polecam :)

 

1336584242-U618902.jpg

 

Tak wiem na normalu ale nie mam możliwości rankedów :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Taki tam.. pierwszy ranked Wukongiem i Quadra

 

http://i.imgur.com/G8Ab1.png

 

 

Pierwszy ranked TĄ POSTACIĄ a nie ogólnie pierwszy...

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

wczoraj grane niestandardowki na pbe

master : http://img220.imageshack.us/img220/3172/zdjcie005fr.jpg tak wiem wiem robione telefonem -,- wiem co to prt scr ;))

sejuani : http://img16.imageshack.us/img16/9097/sejuani.png

w historii są staty sejuani jak ktos nie wierzy a niewiadomo dlaczego przerwane gry (znaczy ta masterem) sie nie zapisuja (wylaczyl mi sie net) nick Fukus pbe jesli ktos nie wierzy

Opublikowano

wczoraj grane niestandardowki na pbe

master : http://img220.images...zdjcie005fr.jpg tak wiem wiem robione telefonem -,- wiem co to prt scr ;))

sejuani : http://img16.imagesh...097/sejuani.png

w historii są staty sejuani jak ktos nie wierzy a niewiadomo dlaczego przerwane gry (znaczy ta masterem) sie nie zapisuja (wylaczyl mi sie net) nick Fukus pbe jesli ktos nie wierzy

 

 

Pochwaliłeś sie grami z PBE? BRAWO! tam jest ZEROWY poziom gry bo lvl 1 z nordica mieszaja sie z 30 z NA lub westa i powstaje jeden wielki chaos , do tego niestandardowe i to pewnie z botami.

 

Daj screen 52/2 z rankeda westa....

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Pochwaliłeś sie grami z PBE? BRAWO! tam jest ZEROWY poziom gry bo lvl 1 z nordica mieszaja sie z 30 z NA lub westa i powstaje jeden wielki chaos , do tego niestandardowe i to pewnie z botami.

 

Daj screen 52/2 z rankeda westa....

no dobra racja poziom jest bardzo niski -,- ale i tak nie latwo sobie wbic takie staty -,- zawsze ktos moze przyfarcic -,- a no i to nie byly boty ;)

Opublikowano

 

no dobra racja poziom jest bardzo niski -,- ale i tak nie latwo sobie wbic takie staty -,- zawsze ktos moze przyfarcic -,- a no i to nie byly boty ;)

Skoro poziom jest bardzo niski, to dlaczego mowisz ze nie latwo wbic takie staty? Sory bo ja qrwa nie rozumiem lol.

;)

Opublikowano

7667488b6481324f.jpg

 

Takie tam dwie quadry w jednym meczu Ezraelem :D

 

eb8897f2a2c43096.jpg

 

A tu moje staty kiedy jeszcze miałem 28lv Akali full build :)

Uwaga Spoiler Tylko +18 !!!

 

 

Zboczuch ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...