Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze statystyki i osiągnięcia w League of Legends


dragranis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Moja jedna z pierwszych gier Ezreal'em.

Miałem 11.1 .17 ale ss sie zapodział : P

 

1335726581-U357953.png

 

Po za tym, to:

 

Quadra kill Ezreal

Quadra kill Ahri

 

Ahri - AP 800

Opublikowano

a co by sie nie pochwalić ;)

oczywiscie mowa o asystach ;)

http://imageshack.us...41/asystyj.png/

tak wiem an botach ;) ale gram tydzien nawet nie ;) i stwierdzilem ze nie ma co skakac na normale bo dostane jakis cienkich ludzi i sam supportem nie ogarne ;)

Na low lvls nie pickuje się supporta. Nie mówię już o tym, jakim trzeba być debilem, aby grać nim na botach. Można jedynie potrolować na midzie. W dodatku jesteś supportem, ale nie składasz żadnych aur dla teamu, tylko ap/survi, n/c.

 

btw, liczba asyst jest baaardzo mała, tymbardziej, że grasz właśnie supportem

mjut.png
Opublikowano

A tu kilka moich gier GP (Dopiero się nim uczę grać i run nie mam kupionych jeszcze)

 

 

80382633.jpg

 

 

Zapomniałem dodać, że mam 20poziom :(

Opublikowano

http://scr.hu/14e/ki92e

warwick 17/0/5 ,jedna z pierwszych rundek tym champem ;P

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Kiedy?

Przed chwilą

 

Gdzie?

Razem przeciw SI

 

Kim?

Veigar'em

 

Co?

Moc umiejętności

 

Ile?

1226 mocy umiejętności

 

 

PS ss'a nie posiadam bo zamiast zrobić screen w grze to zrobiło ss pulpitu.

Jak będę przy najbliższej okazji posiadał to wstawię jako zaległe zdjęcie : P

Opublikowano

Tak : )

 

Jak widzę że za poprzedni mój post dostałem ostrzeżenie.

Szczerze mówiąc mam to gdzieś co sobie myślicie.

 

Nie jestem nabijaczem postów, życzę powodzenia w takim myśleniu.

 

 

 

Piszę kiedy muszę, albo kiedy chcę się wypowiedzieć

 

Dla mnie licznik postów nie istnieje.

 

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...