Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze statystyki i osiągnięcia w League of Legends


dragranis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No ja dzisiaj z teamem,wygrałem wszystkie gry,niedługo dobije do 29 poziomu.Mamy z kumplami squad więc nie losuję nie trafiają mi się żadne noobki. ;)

 

Czyli statystyki 9-0 :D

Opublikowano

ghfgjjf.png

 

Co prawda normal, ale na 30 lvlu ;P + quadra

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Moja druga gra przeciwko graczom. Myślę, że malzahar z przeceny był dobrym wyborem :P

malz.png

to nic wspanialego wygrac z annie ad i tristana stackujaca gold itemy :P ale skoro to twoja 2 gra to gratuluje.

a teraz cos ode mnie :P takie tam 4v5 runda 1h 15 minut. kolega wyszedł bo odlaczyli mu neta. vlad tylko ksowal. premade we 4 bylismy. (poza vladem) all 30 lvle na eu west tylko ja 10 lv. przeciwnicy tez byli 30 lvle wiec mi tu nie pisac ze to zadne osiagniecie na takim lvlu (ps. shaco zajebisty build ahahahah)

a oto ss

 

beztytuuzmc.png

Opublikowano

xaxaxah.png

 

30 lvl, EAST dodawać do friend to gramy xD.

 

 

>>zwroccie uwagę na build'y

 

 

 

 

down@ O kurwa, podnieciłeś się ? Co mnie to obchodzi? Pokzalem swoj sc, rób więcej dużo mnie to obchodzi.

 

 

2x down@ Sprzedalem, bieglem kupic 6 czape, ale gra się skończyla. (surR) :D

actanie.jpg

Opublikowano

xaxaxah.png

 

30 lvl, EAST dodawać do friend to gramy xD.

 

 

>>zwroccie uwagę na build'y

to pokazuje jedynie ze nie umiesz sie buildowac. ja moglbym wyciagnac o wiele wiecej ap z 1 rabadonem ;]

Opublikowano

xaxaxah.png

 

30 lvl, EAST dodawać do friend to gramy xD.

 

 

>>zwroccie uwagę na build'y

 

 

 

 

down@ O kurwa, podnieciłeś się ? Co mnie to obchodzi? Pokzalem swoj sc, rób więcej dużo mnie to obchodzi.

 

A buty gdzie zgubiłeś? ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...