Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

World Of Metin[Pl][Dedyk]


Eragon92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co wiem ten serwer został wyłączony za okradanie innych serwerów.

"Zapożyczył " sobie pliki z bazy danych serwera Alamut dokładnie wczoraj i teraz będzie ciężko mu się podnieść.

Złodziejstwo to najgorsza rzecz jaka może być.

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ludzie zapewne Eragon jest w szkole/pracy... Co wy myślicie, że tak wszystko oleje, żeby tylko serwer powrócić do życia?

POZDRO

Opublikowano

Jak narazie alabug to jest jeden wielki Epicfail .

 

 

Pokerfejs <[™.™]>

Zbyt duża sygna.

Opublikowano

Ja bym nie powiedział. Ten wasz Future może possać. To co my umiemy, nawet u Kouty nie znajdziesz. "Sramy" na Waszą bazę, co ją macie teraz, bo ona nic nie znaczy. To co teraz będzie, rozwali Wam gały. Nam nie opłaca się kraść i zapamiętajcie to sobie.

Opublikowano

eeeeeeeeeeeeee kiedy on?

Postacie metin2 Priv

 

Mutusahai -na all priv woj od 1lvla mental od 80+ z dobrym eq bodziak

Rapten-na all priv ninja dagger only

Shuhatihai-na all priv sura czesto wp

Mensuhati-na all priv szaman po 90 heler od 1 smok

 

CELESTIAL -BYLO MINELO 96LVL SZAMANKA Bufaq najleprza na serwerze eq z woja

woj-164 EQ PRO OKRADZIONY PRZEZ ManiaqPL

Opublikowano

Ok dla wyjaśnienia :

1. "złodziejswto" Bazę i wszystki pliki serwerowe dostałem od Domkisa i pozwolił mi na nich stawiać serwer. Powiedział żebym sobie troszkę poprzerabiał i cały czas jestem w trakcie przerabiania (dla jasności znam go z reala)...

2. "Nie umiemy nic zrobić" To już żenada totalna zresztą nie mam zamiaru nic nikomu udowadniać.

3.

Gówno Cię obchodzi moje sprawy prywatne , serwer nie ruszy , ja na to nie pozwolę , tempie kurewstwo takie jak ty reprezentujesz , pozdro.

 

Burn pajacu , a bierz sobie tą bazę , teraz to co ja mam u siebie to ty kurwa za 5 tysięcy nie kupisz.

 

Nie kupie bo nie jestem dzieckiem metina i masz racje gówno mnie obchodzi twoje życie prywatne jak i twoja osoba. Kurestwo to sobie możesz w domu potępić...

Opublikowano

Eragon może powiesz co z serwem?

Bo jak dzisiaj on nie będzie to szukam innego.

sygnanampc2.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Opublikowano

Serwer dzisiaj będzie Online i to zaraz.... Dla tych co nie chcą to NIKOGO nie zmuszam. wyłożyłem kupe kasy na ten serwer a jak widać nie ma nawet IS i myślę że należy mi się za to co najmniej minimum szacunku.... Odrobinę dojrzałości ...

 

Edit :

 

Strona serwera już działa : http://worldofmetin.pl/news.php

 

Zaraz ruszy serwer. Problemów już nie będzie... Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...