Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe 2010 Od xxxxPl Zrobione W Całości .


AreYouKidMe?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 483
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pliki sa spoko

Questy po niemiecku

nie dziala mi tam grota

nie aktywny channel 99 jak to uruchomic?

jezeli przeniose pts z channel99 i próbuje uruchomić mapy metin2_map_skipia_dungeon_011 metin2_map_skipia_dungeon_021 wyskakuje multiple map_allow dla indexu sa tam na 184 185 186 187 188 189 zapewne ma to sie do tego ze nie odczytuje serwer 3 znakow _021 a tylko _02* czyli mape 72 z groty v2 i mysli wiec ze sa one podwojne teraz pytanie...czy ktos ogarnol tam na tych plikach grote?te pliki maja chudsza budowe niz raina ...i czy musze nabic 1000 postow by mi ktos odpowiedzial?sorry bardzo ale cos ten licznik na forum sie zresetowal ,dawno tu nie zagladalem

Opublikowano

Mam Taki Problem... Domyślam Się ,że nie jestem Pierwszy...

Do Rzeczy... Podczas gdy włączam Mój serwer i (mniej więcej) gdy ładuje się SSHD

Wyskakuje Mi taki otóż błąd :

 

Wrzuciłem Link.. Ponieważ Zdjęcie ma duży rozmiar i nie chciałem zaśmiecać Tematu..

 

http://wt09.wrzuc.to/obrazek/Id1jC1bq9/B_d_Virtual_PC.png

 

 

 

 

 

Cholerka 3 dni cie już niema.. Proszę Cie napisz co mam zrobić..

12644412937457625986.png


 


Start  27.08.2014 o  18:00

Opublikowano

Mam Problem po tym jak scaliłem pliki i powstał jeden plik .rar nie znam hasła do pliku rar próbowałem mcncc.com i nie działa proszę o pomoc

 

Dobra już jest ok

Opublikowano

Mam Taki Problem... Domyślam Się ,że nie jestem Pierwszy...

Do Rzeczy... Podczas gdy włączam Mój serwer i (mniej więcej) gdy ładuje się SSHD

Wyskakuje Mi taki otóż błąd :

 

Wrzuciłem Link.. Ponieważ Zdjęcie ma duży rozmiar i nie chciałem zaśmiecać Tematu..

 

http://wt09.wrzuc.to/obrazek/Id1jC1bq9/B_d_Virtual_PC.png

 

 

 

Proszę Cie napisz co mam zrobić..

12644412937457625986.png


 


Start  27.08.2014 o  18:00

Opublikowano

Zanim właczysz serwer to sprawdź czy all ok w settings.

Jeżeli mi nie jebniesz - pójdę za tobą do domu i zatłukę cię jak PSA.!!!

Opublikowano

Mógłby ktoś wrzucić spolszczone Item i mob proto 2010? był bym bardzo wdzięczny =)

A i jeszcze jedno jak ustawić na Serwerze polskie znaki takie jak : ą ę ć itp. bo pokazują mi się krzaczki =(

Opublikowano

@Krystian

 

Właśnie mam te item i mob proto ale tak jak UP napisał są złe spolszczone =(

 

Nadal oczekuje jeżeli jest to możliwe linka do poprawnych =)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Mam pytanie, dlaczego nie moge nacisnąć na innego gracza np żeby go wyzwać na pojedynek?. Poprostu nie da sie na niego nacisnąć wtf?

c(;

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...