Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] 1Kkk W 2 Godziny Jak To Możliwe?


Kosior123456

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa to jeszcze? Gram na Endurionie królestwo niebieskie...

 

Tak działa tylko nie sugeruj się godzinami podanymi tutaj :)

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

Kolego UP a wiesz może na jakim CH? Czy to nie ma różnicy? Bo jest kilka botków ale oni tylko stoją i spamują a po chwili logają :(

Opublikowano

Ja np ostatnio w chunjo natrafiłem na botka ktory caly sklepik z małżami po 4kk sellał o godzinie 19.Dzień później kolega też natrafił na bota ale o 21 wiec to jest różnie

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

@UP

Może troszkę kreatywności ? Jeśli chcesz zarobić zmęcz się może choć troszkę ?:D

 

@TOPIC

Osobiście gram na s5 Astral i idę czekać może mi coś wleci :D

Opublikowano

Ja przez przypadek zobaczyłem 1 lvl o jakiejś chaotycznej nazwie,patrze wystawił shop, a tu całe eq małży po 2kk(małże unas chodzą po 20kk)i tak stracilem 100kk i uzbieralem 400kk;)

Opublikowano

Sposób sprawdzony, oczywiście +.

 

Dziś na gromo, małze o 8:30 po 15kk, biegają po 20kk, troche zysku jest.

 

Ale czekam na te boty co opisywał założyciel tematu.

 

 

Na Gromo, nicki sklepów są zazwyczaj przypadkowe litery typu "ndadpacakwp" lub "malze_malze_malze"

35517.png

35512.png

23471.gif

35043.png

35320.png

35417.png

Opublikowano

Dziwne macie te sposoby, ja tam biorę truciaka, buffka i jadę na metki morderstwa a jak komuś się nie chce to

allegro.pl

userbar.pngub_21.gif

18573.png35324.png

21571.jpg10608.jpg

22592.jpg32024.gif

Opublikowano

Szkoda że nie dodałeś żadnego kolorku ale i TuT jest napisany zrozumiale.

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Budowniczy
Opublikowano

witam byłem dzisaj o 8:07 na serwie 25 czerwoni m1 ch2 i rzaden bot nie wystawiał sklepu

Opublikowano

ja w chunjo o 8:37 znalazłem bota małże po 12kk (normalnie 25-30kk ;d) na s20.Szkoda że tak rano, bo normalnie do szkoły lub pracy trzeba...a w weekend zaś chce się pospać.

+sik!

Nevrast - Ramsey - Jinno

 

Zapraszam:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dziunia! ; D

 

Zawaliste, lecz no nie bylo dzis ;DD

 

 

Aura po 200kk to przegiecie; ff

 

Dzieki, tut przypdatny

 

[ogarnij kolorki itp..]

34127134971236946388.png

Opublikowano

Na monastyrze tak nie ma niestety ,

 

 

@edit

Wogóle nie wiem czy się oplaca , bo 3sec i wszystko kupione

za dozorcą wystawił typek , ale zrobilem nopka i kasy nie miałem

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...