Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hot][Dl][Hack]Ultimate Hack V0.1 Made By Artent Hit ! Wszystkie Hacki W Jednym !


ArTenT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spokojnie wydaje mi sie ze Artent nie zrobil tego celowo i on sam nie wie o tym ze ma zarazony system Wirus nosi Nazwe "Jeefo" ingeruje, zaraza wszystkie pliki "exe" oraz zwieksza ich rozmiar probuje sie podszyc pod system ingerujac w Plik svchost Zaraz podam download do szczepionki nie usuwajcie nic z kompa ! Skanuje on tylko pliki exe wiec skan nie zajmuje duzo czasu. Do tych co maja avasta przywroccie wszystko z kwarantanny inaczej Sczepionka nie wyleczy plikow

 

 

Prosze

 

Down: http://www.megaupload.com/?d=VTNLP5BV

 

 

Scan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=5c7d35bc83c3ebf641a00aa4805f3568f2fa9e34ad48420ab4d02415a0bb14c3-1294589342

 

SS:nowyobrazbitmapowywindova.png

 

 

 

ArTenT najlepiej przeskanuj tym programikiem wszystko i dopiero wstaw juz czyste pliki a nie ludziom nieswiadomie wiruski wysylasz

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spokojnie wydaje mi sie ze Artent nie zrobil tego celowo i on sam nie wie o tym ze ma zarazony system Wirus nosi Nazwe "Jeefo" ingeruje, zaraza wszystkie pliki "exe" oraz zwieksza ich rozmiar probuje sie podszyc pod system ingerujac w Plik svchost Zaraz podam download do szczepionki nie usuwajcie nic z kompa ! Skanuje on tylko pliki exe wiec skan nie zajmuje duzo czasu. Do tych co maja avasta przywroccie wszystko z kwarantanny inaczej Sczepionka nie wyleczy plikow

 

 

Prosze

 

Down: http://www.megaupload.com/?d=VTNLP5BV

 

 

Scan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=5c7d35bc83c3ebf641a00aa4805f3568f2fa9e34ad48420ab4d02415a0bb14c3-1294589342

 

SS:nowyobrazbitmapowywindova.png

 

 

 

ArTenT najlepiej przeskanuj tym programikiem wszystko i dopiero wstaw juz czyste pliki a nie ludziom nieswiadomie wiruski wysylasz

 

 

dziękuje ślicznie ^^ faktycznie byłem tego nieświadomy jeśli mi się uda to wstawię czyste pliki ^^

Opublikowano
Artent Dziecko Neo to ty bo przez te twoje gówno wariuje mi komputer kasuje mi moje wszystkie gry czeka mnie format ty powinieneś dostać bana i nie tylko

 

 

Ty jestes ulomny? podalem ci jak to usunac ..

 

Nie obrazaj Artenta on sam o tym nie wiedzial...

Opublikowano

wielkie gówno przez duże G . ArTenT niby taki pro programista a tu taki MEGA FAIL !!!!!!!!!

Pomogłem ? Nie dawaj + ani minusa. Wejdź na www.pajacyk.pl i kliknij na brzuszek pajacyka !

Opublikowano

Wez tam się nimi nie przejmuj jak takie dzieci neo myślą że to wszystko zmienić i napisać jest takie łatwe to niech to zrobią.

Krytykować łatwo ale zrobić takie coś to już problem.

Opublikowano

A Jeefo to wirus, który uszkadza exe programów i systemu. Jest zapisany w starcie..

 

virusg.png

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A Jeefo to wirus, który uszkadza exe programów i systemu. Jest zapisany w starcie..

 

virusg.png

 

TZN? napisałeś tylko co to jest, a możesz napisać co takiego robi?

Dobra, sam zacytuję z forum pececik.pl

[size="2"]"W32/Jeefo 

 No pięknie... Ten wir robi same zmyły w systemie! W systemach typu NT  (NT/2000/XP) wir ten dostosowuje się do nowej konwencji usług i nazw  plików.  
 Tworzy osobną usługę figurującą pod nazwą PowerManager z podopisem  "Manages the power save features of the computer"......a ustawioną w  typie startowania na Automatic, co ewidentnie uruchamia wirka za każdym  razem gdy winda startuje.  

 Pracuje cały czas w tle. Infekuje on w stałych odstępach czasu wszystkie  pliki exe we wszystkich folderach i na wszystkich dyskach, co obrazuje  się wzrostem rozmiaru tych plików. 

 Jest rzeczywiście tworzony plik z atrybutem systemowym SVCHOST.EXE  (36,362 bytes) w %WinDir% (C:\WINDOWS\SVCHOST.EXE). To jest straszna  zmyłka bo taki plik naprawdę istnieje w systemie i jest bardzo ważny dla  windowsa. Oryginalny plik systemowy jest w %SysDir%  (C:\WINDOWS\SYSTEM32\SVCHOST.EXE)  

 USUWANIE: 

 Co do kolejności działań standardowo się powtórzę po raz tysięczny: 

 1) Wyłączenie System Restore 
 2) Restart kompa w trybie awaryjnym 
 3) Puszczenie antywira w ruch 

 1) System Restore musi być wyłączone by zapobiec odradzania się wirków z tego cache. A wyłączasz to tutaj:  
 Panel sterowania >>> System >>> Przywracanie systemu  
 Tam zaznacz opcję "Wyłącz przywracanie na wszystkich dyskach".  
 Zatwierdzasz wszystkie zmiany. 

 2) W tryb awaryjny przechodzisz przy resecie kompa za pomocą uderzania przycisku F8..... 

 3) Mam dla ciebie 2 świetne narzędzia (do wyboru), które ten syf usuwają: 

 [[url="http://www.sophos.com/support/cleaners/jeefogui.com"]http://www.sophos.com/support/cleaners/jeefogui.com[/url]] - sejwujesz na dyskietce i stamtąd to narzędzie puszczasz 

 [[url="http://www.sophos.com/support/cleaners/jeefosfx.exe"]http://www.sophos.com/support/cleaners/jeefosfx.exe[/url]] - narzędzie posługujące się linią komend 

 Ponoć Norton Antywirus też go usuwa. Mogłabym ci ewentualnie przerzucić  na dysk NAV2003 i byś go uaktualnił. Nie wydaje mi się to jednak  konieczne. " [/size]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...