Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hot][Dl][Hack]Ultimate Hack V0.1 Made By Artent Hit ! Wszystkie Hacki W Jednym !


ArTenT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jesteś moim bogiem ; D , all działa masz +

Jestem tym kim jestem.

 

''nic mnie nie obchodzi, nic mi się nie chcę, nic mnie nie interesuje''

 

Jak chcesz daj +

Opublikowano

no w h** pobrałem już 10 raz i ciągle nie ma tego najbardziej potrzebnego pliku ... Ultimate hack ...

Energy 93 lvl - LomaxMt2

Opublikowano

2x UP

 

jest ok.. działa, ja mam wszystkie hacki w folderze i może koksowy niema jakiegoś pliku

Jestem tym kim jestem.

 

''nic mnie nie obchodzi, nic mi się nie chcę, nic mnie nie interesuje''

 

Jak chcesz daj +

Opublikowano

ja mam wszystko zrobione wg instrukcji itp i mi nie dziala wylaczylem anty wira to sie nie wlacza a jak wlaczam antywira to wykrywa wirka i jest jakis blad przy uruchomieniu :/ wtf?

 

 

@EDIT

 

moze to przez to ze wszystko zmieszalem ze wczesniejszym kamer modem?

Take it easy my friend

Opublikowano

Git śmiga ale daj skan na wszelki;D.

 

 

-Masz jakiś problem?

-Nie...

-To prosze daj -!

-Nie!

-To będzie wpierdol

-No ok ok.. Już daje

Wystarczy, że klikniesz na -,a uratujesz swoje życie;]

 

bo4l5yjj.gif

 

JEŻELI DASZ - i *5 ODWDZIĘCZĘ SIĘ 2x! PISZCIE KOMENTARZE NA PROFILU JAK DALIŚCIE, A NA PEWNO ODWDZIĘCZĘ SIE

21c85ye.gif

Sygnatura by RajuPOL zakaz kopiowania!

 

-Masz coś do mnie?

Nie!

-Daj mi -!

Nie!

-Oj to będzie wpierdol!

No ok ok już daje!

 

Jeżeli nie dasz mi - odwiedzę cie w domu więc zacznij się bać;D

 

Jeżeli dasz mi - odwdzięcze się tak samo:)

Opublikowano

Taka mała porada jeszcze dla tych którym wyskakuje jakim programem to odpalić: pobierzcie autoit (to taki program jakby ktoś nie wiedział) po zainstalowaniu będzie można odpalać nie powinno wyć jakim programem odpalić(chyba że odznaczymy rozpoznawanie plików *.au3)

Opublikowano

A mi sie to nie wlacza po prostu zrobilem wszystko wedlug instrukcji i jak chce odpalic tem program to po prostu sie nic nie dzieje... jest na to jakas rada?

rendersnewlamborghinimu.png

Opublikowano

Nie działa... skopiowałem i nie chce się włączyć wgl ... żaden błąd tylko nie odpala

 

musiałeś coś źle skopiować. spróbuj jeszcze raz pobrać z innego serwisu niż pobierałeś i wtedy spróbuj uruchomić.

Opublikowano

Zgadzam się z Lubie... Ale u mnie sprawa wygląda tak, że uruchamiam to "cudo" ultimate hack, wyskakuje okno "Wybierz program z listy, którym chcesz otworzyć" wybieram któregoś cheat'a i oczywiście nic...

Tak wiem, wiem... Kazałeś robić według instrukcji... ale ta instrukcja jest napisana na "odwal się", bo z niej dowiedziałem się tylko jak wypakować, a jak odpalić ten ultimate hack niestety nie... Więc radzę Ci troche bardziej przyłożyć się do tego co robisz... Nie dam +, a ni -, bo chociaż "próbowałeś".

tumblrlcyruok12p1qcc5cx.jpg
Opublikowano

musiałeś coś źle skopiować. spróbuj jeszcze raz pobrać z innego serwisu niż pobierałeś i wtedy spróbuj uruchomić.

Nie działa...

Opublikowano

Ja na to klikam i pokazuje mi się, że nie obsługiwany format, proszę w ybrać z listy. Sprawdziłam wszystkie wersje z mirrorów. Zaincludowanie w folderach też jest wszystko ok.

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

spróbujcie zainstalować to a potem uruchomić mój programik.

http://www.autoitscript.com/cgi-bin/getfile.pl?autoit3/autoit-v3-setup.exe

Opublikowano

Hmm... Mógłby ktoś powiedzieć jak dobrze ustawic fishbota na wędce +1-+9?? Bo na żadnym czasie dobrze nie łowi .

 

Em.. Na 60 przynęt 8 ryb to jest dobrze? ;D

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

http://www.autoitscript.com/cgi-bin/getfile.pl?autoit3/autoit-v3-setup.exe

 

Po zainstalowaniu tego aplikacja działa.

 

Dzięki.

Opublikowano

Wiele osób pisze , że hack im nie chce w ogóle się otworzyć i nie działa.

Otóż jest to wina autora , myślał , że zapisał plik jako .exe , lecz windows wykrywa go jako .au3

 

Rozwiązanie ? Zainstalowanie AutoIT v3

Zbieram plusy , kliknij

add.png

 

[Tut] Jak zrobić poprawnie port forwarding ( przekierowywanie portów )

- Potrzebne przy stawianiu serwerów no hamachi

 

http://www.mpcforum....ort-forwarding/

 

mca.png

Opublikowano

! ROZWIĄZANIE PROBLEMU !

 

Instrukcja została zaktualizowana jeśli dokładnie wykonacie niema szans żeby nie działało !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...