Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stawianie Servera Minecraft Bez Hamachi, Z Routerem.


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak to zrobić na ruterze DIR-300 ?

delj.png

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

161 recipes

17 achievements

21:28:53 [iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.8.1

21:28:53 [iNFO] Loading properties

21:28:53 [iNFO] Starting Minecraft server on 192.168.12.13:25565

21:28:53 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

21:28:53 [WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requ

ested address: JVM_Bind

21:28:53 [WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

>

Co mam zrobić? Zmieniałem już swoje ip pare razy... Internet mam w aster. POMOCY

kitzekeldarsygna2.jpg

 

By ME

 

Pomogłem? Daj +

:)

Opublikowano

nie działa nie mogę na rutera wejści to jest porażka że chce się coś zrobić a wszystko kurwa jest przeciw tobie ale to w końcu polska system samowolka

<p>

An image as a link: <a href="www.google.pl">
<img border="0" alt="good logo" src="http://i.imgur.com/l7VB8d1.jpg"width="100" height="100">
</p>
 
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mam router d-link 615 co mam wpisać w private port?

http://img713.imageshack.us/img713/5795/bez2tytuua.png

Pomogłem? Naciśnij lubię to!

Opublikowano

Ale zeby serwer dzialal musze miec kompa wlaczonego ?

Prosze o odp.

Jeżeli uważasz że mój film jest całkiem niezły to zostaw subka. To nic nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy :)


 

Opublikowano

Mam pytanie mam router Livebox (Neostrady)i można na nim postawić serwer no-chamachi??

Zatanów się zanim Dasz WARNA! ok?;D

mca.pngmca.png

 

[10] Jea!

[20[ Jea!

[30]Jea!

[40]Jea!

[50]Jea!

[100]No

[150]No

[200]No

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mozesz dac tuta pod tplink? nie mam takiej zakladki jak serwer? z gory dzieki i + poleci ;]

bez reklamy yt.

Opublikowano

Witam Otóż Mam Problem Gdy Włączam Serwer mam takie coś:

http://img259.imageshack.us/img259/6679/asdcg.png

 

Wszystko Ok Sprawnie wchodze gram.Lecz Gdy Chciałbym sobie zagrać z siostrą :D, to jej nie wyszukuje serwera :/.A Mi tak i innym kolegom moim wchodzi a jej nie.Ja Mam Radiówke nie router.A Siostra Ciągnie z Kabla. Bardzo proszę o pomoc, jak coś GG:7291651

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mam takie troche chyba glupie pytanie ,

ale czym odpalic serwer , jak mi to cóś daje pliki takie:

-plugins

-wordl

-banned-ips

-banned-players

-bukkit

-ops

-server

-server.properties

-server.log.lck

-white-list

1325845644-U48159.gif
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem czemu , ale wpisuję moje ip routera :

192.168.1.1 , wyskakuje mi okienko logowania , wpisuję login admin i chcę się zalogować , ale nie mogę. Mam router Tp-link model TD-W8901G. Proszę o pomoc.

0a720b9768a9a34c182d98b.png
Opublikowano

a ja mam pytanie co do mobów. :>

 

spawn-monsters=false

mam tą linijkę, a mimo to respią się zoombi, creeper, itp..

Jak je wyłączyć?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Widzę że macie problemy że koledzy nie mogą wbić na serwer bo macie zablokowane porty.Pewnie je odblokowaliście ale są ciągle zablokowane jeżeli tak to oznacza że macie wewnętrzne(prywatne) ip z tym nie da się nic zrobić oczywiście da się z wewnętrznego ip zrobić zewnętrzne(publiczne) ip jednak wiąże się to z dodatkową zapłatą musicie się spytać dostawcę internetu o ip zewnętrzne.

a czy to jest legalne??? bo nie wiem

tak to jest legalne :)

Mam pytanie czy da sie taki serwer potem usunąć?

Tak da się

Ale zeby serwer dzialal musze miec kompa wlaczonego ?

Prosze o odp.

Musisz no chyba że kupisz serwer na hostingu to w tedy nie :)

mam router d-link 615 co mam wpisać w private port?

http://img713.imageshack.us/img713/5795/bez2tytuua.png

w private port wpisz to samo co w public port

 

Tu macie sccreen z routera D-link dir 300 poprawnie skonfigurowane porty:

19697156179659201914.jpg

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A mogłbyś powiedzieć jak to zrobić z routerem TP-LINK? tzn, wiem wpisuje te ip i inne ale po angielsku menu ok moze byc ale funkcji to ja nie mam bo tez ojciec tam siedzi :)

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a skad te ip publiczne?

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...