Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stawianie Servera Minecraft Bez Hamachi, Z Routerem.


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PO 1 NIKT NIE ODPISUJE POD TYM TEMATEM NA WASZE GŁUPIE PYTANIA

PO 2 IP ZEW TO 85.237 COS TAM COS TAM

PO 3 IP WEW. TO 192. COS TAM COS TAM

 

WIDAĆ RÓŻNICE??

PO IP WEW. NIKT DO WAS NIE WEJDZIE

 

TEN PORADNIK JEST DO TWORZENIA SERWERA BEZ HAMACHI W SIECI LAN I WYŁ. W SIECI LAN

 

IDZIE DO SZKOŁY

 

POZDR.

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Refresh.... 1.5 wersja.

Widocznie coś źle zrobiłeś. Ludzie inni też mogą się połączyć.

 

Twoje IP zew. jest inne to normalne, ja posłuszyłem się przykładem.

Bywalec
Opublikowano

Ja mam ogólnie stałe ip i bez żadnego odblokowywania portów i tak dalej mogłem robić server.

Po prostu wpisywałem moje ip w "server.txt" i każdy mógł się połączyć.Ale poradnik i tak świetny

bo akurat koledze z routerem się przydał

88498905942410602516.png

Opublikowano

Witam otóż założyłem serwer bez hamachi zrobiłem tak samo jak masz napisane w poradniku mam ten sam router co ty i mam taki problem, założyłem na laptopie serwer i mogę na lapku wejść na serwer ale na komputerze już nie wpisuje ip prawidłowo i ciągle mam takie coś:

 

asdsadw.png

 

A potem mam takie coś i nie mogę wejść na serwer:

 

78950697.png

 

Pomoże ktoś??

1-71971-560x95-2-FF5519-FFFFFF.png

Opublikowano

Wytłumaczy ktoś na przykładzie routera Netgear? Nie widzę takich zakładek na netgearze :( (tak wiem że będą inne)

"Każdego dnia dziękuję Bogu , że jestem kibicem. Dla nas liczą się chwile.

I to my będziemy żyć tak jak się powinno. Na całego.

Bo do grobu nic nie zabierzemy... a pamięć pozostanie na zawsze!"

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Odblokowałem porty, wpisuje w server lokalne (wewnętrzne) ip nadawane przez router, wchodzę przez lokalne ip na serwa i wszystko działa. Próbóje przez publiczne i lipa a kumpel wchodzi przez publiczne i tez lipa.

 

Router Linkys

Net UPC

であるSpidoo

Opublikowano

Normalnie w name wpisujesz nazwe jaką chcesz, w port 2 razy: 25565, ip adress ip lokalne jakie przypisuje ci router czyli wpisujesz uruchom: cmd, wpisujesz ipconfig i patrzysz ip4v i to przepisujesz. Zaznaczasz i dajesz enable. Traffic Type nie wiem musiał bym zobaczyć opcje jakie są do wyboru. Dajesz ok, czekasz aż się zapisze i porty powinny być odblokowane.

 

Odblokowałem porty, wpisuje w server lokalne (wewnętrzne) ip nadawane przez router, wchodzę przez lokalne ip na serwa i wszystko działa. Próbóje przez publiczne i lipa a kumpel wchodzi przez publiczne i tez lipa.

 

Router Linkys

Net UPC

 

 

Jak coś mam 2 routery: jeden przez, który idzie net i telefon a drugi do wi-fi.

Tylko, że na ten do wi-fi za nic hasła nie znam a domyślne nie działają.

であるSpidoo

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Będzie to działać w wersji minecrafta 1.7.3. beta? Chcę postawić serwer na tej wersji może być nawet na hamachi, jeżeli nie można to mógłby ktoś podać linka do tematu jak to zrobić?

EDIT : Wypakowałem to coś i tam nie ma żadnego folderu server...

Opublikowano

Ja mam inny problem.(Nie chce serva bez hamachi, dla mnie to bez różnicy)

W server.properties mam tak:

#Minecraft server properties

#Wed Jul 13 20:42:46 CEST 2011

online-mode=false

pvp=false

allow-flight=false

spawn-animals=true

server-ip=2.332.80.177

server-port=25565

spawn-protection=16

max-players-5

Nie wiem czy cos tu zmieniac. HELP! :unsure:

 

Nie wiem też jak "odpalic" server. U kolegi widzialem że mu wyskakuje okienko i klika uruchom ja nie wiem gdzie to znalesc. HELP!x2

Opublikowano

Jak wpisuje swoje ip w http to się nic nie robi help jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę pisać na PW mi

50 postów - Jest

100 postów - Jest

200 postów - Nie ma

300 postów - Nie ma

500 postów - Nie ma

1000 postów - Nie ma

 

Dawaj + oczywiście jeśli pomogłem ;p

 

Kocham MpcForum :)

18706.png

 

mca.pngmca.png

Opublikowano

Mi coś nie idzie mam router TP-LINK ...

sygnaavril.png

Sygnatura by Suffi_PL

 

minusy.png

 

 

Proszę o zdjęcie chociaż 10 % Będę bardzo wdzięczny

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mały - gdyż autor nie odpowiada na problemy, pytania użytkowników. Nie wiadomo czy działa na akt. wersji 1.7.3 Nie jasno opisane.

 

Każdy ma inny router... ;(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sam bym postawił , mam router tp link a neta z neti i jak wejde to nie ma nic takiego dzie moge dodac serwer etc mam tylko

Quick Start Interface Setup Advanced Setup Access Management Maintenance Status Help

Firewall Routing NAT QoS VLAN ADSL

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dołączam się do tego jak zrobić to na tp-link-u bo mam ten sam problem co kolega powyzej

Użytkownik od 21 kwi 2010

 

 

Posty: 100  200  300 ☑ 400  500  600  700  800 ☐ 900 ☐ 1000 

Opublikowano

Nie mogę sie zalogować na ip a mam domyślny login, mam ruter z D-Link. Ktoś pomoże?

21ostq8.png

 

Dysk C: wydaje się bardziej zadowolony od dysku D:

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...