Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Avatar wycięty, 4/10

 

Sygnatura niemalże prosto z neta, napisy prościutkie do tego praktycznie kopia tego co kiedyś miał Sentence 5,5/10

 

z neta ? sama nie zorbisz lepszej ;) uwazasz się kur *** za najlepszego grafika a nawet neiwbe nie jestes ;) Ps ja ta sygne sentencowi robilem :)

 

 

@Antywarn

 

 

Dawidek Av : 9/10 (Przynajmniej cos co kochasz) Sygna 9 / 10

xxx

Opublikowano

Avek: z przekazem ;) ale 4/10

Sygna: Nie lubię ronaldo ale to nie zmieni mojej oceny ;) Gdyby nie ten biały pasek na górze to by było całkiem fajnie :) 8/10

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Avek: Nie lubię avków wyciętych z sygny :/ 4/10

Sygna: Bardzo fajna ;) jednolita kolorystycznie, dobre światło, dobre wtopienie.. dużo by tu pisać ;) 9/10

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Jak ty oceniłeś moją sygne ja ocenie twoją ;D

 

Sygnatura : Dobre wtopienie, ładne kolorki tylko napis mi się nie podoba - 9/10

 

Avek : Wycinek czyli - 4/10

Opublikowano

Av. 2/10

Sygna = 6/10 ( w tym A.P.R.) [look spoiler.]

 

//@Up hrr...

 

Av. 10/10 ;))

Sygny brak ;X

Opublikowano

Av: Nie jest "oczojebny" napis w dobrym miejscu czego chcieć więcej ^^ 9/10

 

Sygna: Lee Sin :D Fajny pomysł z jasnym i ciemnym kolorem jasny pokazuje jakąś świątynie (?) a lewa jakiś straszny las ^^

Nie potrzebnie troche jest rozmazany ten warkocz i nick mógłby być na 1 z 2 kolorów :)

 

8/10 :)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

jak dla mnie to napis za bardzo rzuca się w oczy, fajne kolory. 6/10

 

btw. do grafiki powróciłem po rocznej przerwie jak nie większej więc szału nie ma :(

99550192559644797426.jpg

Opublikowano

Hm...avek fajny ;)

(Ostatni skin kassadina)

8/10

A sygna nie ocenie..

(Bo to raczej gif ;X)

Opublikowano

Av/Sygna 9/10

;)

Ładna kompozycja kolorów.

Tylko napis hrr...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...