Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Avatar - 3/10

Sygna - 4/10

 

btw - czemu mam oceniać czyjąś pracę, a nie twoją?

Nie muszę posiadać sygnatury robionej własnoręcznie.

 

@Hrabia13

 

avatar: 6/10

sygna: 7/10

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sygnaturka: 8,5/10 (Fajnie wykorzystane cząsteczki ^_^)

Avatar: 7/10

Wiesz wycinka z sygny, do tego ta jego "twarz" (żeby nie mówić morda xD)

Ogólnie to on się "paCZy" takim przeszywającym wzrokiem :P xD

5gubmKI.png

Opublikowano

Avatar - 7 / 10 - Jakoś tak nie pasuje na avatara, ale fajnie wygląda.

Sygnatura - 8.5 / 10 - Proste, ale fajne, to "coś" nad rzęsami dodaje dynamiki.

Game Over

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

UP

Nie wiem czy to mój komp, ale straszna pikseloza po bokach sygnatury :c

 

Szkoda, że avek wycięty i przewaga koloru czerwonego razi w oczy ale poza tym jesteś świetnym grafikiem :)

 

8/10 dla zestawu :)

 

DOWN

Avatar to rysunek mojej koleżanki, ale ok :P

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Sygnaturka: Proste tło + 2 ładnie dopasowane napisy, troszku za bardzo po x stronie, wyśrodkowane pasowały by idealnie ;)

Avatar: chyba ss z bajki, serialu. Troszku nie pasuje do sygny :P

 

7/10

Opublikowano

Avatar : 0/10 i h8 kucyki

Sygna : Prosta, a przypadła mi do gustu 7/10

 

@kszamiżo szybszy, a więc oceniam jego :

 

Avek : 10/10(fajny)

Sygnatura : Nie ma tu nic prócz napisów więc 0/10 :D

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

Avatar : 0/10 i h8 kucyki

Sygna : Prosta, a przypadła mi do gustu 7/10

 

@kszamiżo szybszy, a więc oceniam jego :

 

Avek : 10/10(fajny)

Sygnatura : Nie ma tu nic prócz napisów więc 0/10 :D

avek / sygna - 9/10

 

0/10 xD

6/10

sorry, ale zajebista sygna >.< 99999999999999999999/10

Opublikowano

Avatar: 3/10 - widziałam go nie raz, nie robi już takiego wrażenia ;p

Sygnatura: 7/10 - podobają mi się kolory, ale lepiej wyglądałoby, gdyby jej spód (dziwnie to brzmi), był na równi z ramką, mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...