Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pl][Dedyk] Evenye - Nieoficjalny Serwer Mpc


Gość Sanuyem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie nie bylo zadnych znakow ? czy tam jakies czarnej ziemi poprostu zle cos zrobiliscie lub macie cos z kompem ;]

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

 

18706.png

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

na początku się fajnie gralo...Ale jak widze na chacie kolesi z eq +9 stale itp to naprawde;/ same bugi i nic wiecej serwer na odpierdal...Pisali ze tyle pracują nad serwerem zeby byl w 100% gotowy do gry a tutaj w 10 % nawet nie jest gotów.

Opublikowano

nom same bugi

zrobil sie lag a ja mialem niewidzialna zbroje i jakos 500 defa ^^

potem mnie loglo ...

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Dla mnie nadal powinni pojechac po rangach

Niedopracowali serwera,mnostwo bugow w cliencie jak i na serwerze

Lagi czasami sa,a dopiero 1ch otwarte, pliki nie sa zabezpieczone,strona zjebana.

sstwc.jpg

Opublikowano

logło. skąd inni mają stalki +9 i epiki?

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Na ziemi leżało mnóstwo eq +9. Mnisia zmieniła mi się w zbroję tygrysa. Śmiechu warte.

Ustaw poniższy link jako stronę strartową, to pomaga.

http://www.pah.org.pl/pajacyk/dziekujemy

Opublikowano

Przecież takiego rozpiźdźla to by nawet koleś, który pierwszy raz serwer na hamachi tworzy by nie zrobił. Haha sram takie coś, ja już podziękuje.

Opublikowano

1.Po polsku mówiąc się baiwliście zamiast coś robić

2.Brak zabezpieczeń

3.Błędów wiele

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Gość Mounthains
Opublikowano

Wszystko się poprawia. Cierpliwości panowie.

Opublikowano

mi sie eq tylko troche zmienilo ale naprawde porazka ... nie tepie ich nic nie mowie ale ...

 

mou a moglibyscie powiedziec co sie w ogole stalo ??

940messi.png
Opublikowano

To jest przesada, dosłownie komizm. Relogłem, i nagle 500 defa ataku ponad tysiąc. Eq na 90 +9 Jakies armory dla sury od 80 Haeigrab czy coś. Tarcze+9 Hełmy +9.

 

I wy wypuściliście serwer? Nie wiem jak to zrobiliście, że ten serwer dalej stoi, i że kowal nie zamienił się w Króla demonów, ale to taki drobiazg.

 

Nasuwa mi się jedno słowo: PARANOJA.

 

Myślałem, że pogram, ale ta godzina to był stracony czas....

Opublikowano

Ten server jak narazie to jeden wielki Epic Fail...

Na początku fajnie, ale kurwa gdy się zaczął bug...

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

heh ja dostalem stal+9

i niebianski miecz+9

niewiem jakim cudem ^^

 

heh pzdr , juz mialem wysylac kase na sm 24zl

ale serwer niedopracowany moze jeszcze dzisiaj pasc...

zawiedliscie nas , czekam na serwer Eleonor ..

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Narzekać każdy potrafi. ; )

Dziś wigilia, więc odpuśćcie sobie te pełne jadu komentarze. Cały team zamiast siedzieć na kolacji z rodziną zapierdalał w pocie czoła żeby oddać Wam serwer.

Wczoraj wołaliście "chcemy serwa!", dzisiaj go dostaliście i wołacie "co za gówno! wypierdalać z tym! zdjąć rangi, usunąć dział!". Tak najwygodniej. Gdybyście widzieli powstawanie serwera od kulis mówilibyście inaczej. Chłopaki naprawdę robili co mogli, a że zawsze coś musiało się spierdolić to cóż...

Dajcie im żyć. Wrzućcie na luz, niech się wyśpią (z tego co wiem sam Sanuyem nie śpi od około 32h), Joaquin nie wydala psychicznie.

Nawalili, fakt. Bazy nie było, pliki padły, skrypt logowania nawalił. Zdarza się.

Serwer jest, teraz będą dopracowywać i poprawiać.

 

Wrzućcie na luz naprawdę, są święta ; ).

1321896841-U198706.png

Opublikowano

pozdrowienia dla 100-osobowej ekipy która nie umie stawiac serwera (pewnie bedziecie mi mowic zebym ja postawil : Jak czegos nie umiem to sie za to nie biore wiec nie stawiam serwerow).

Bambus3k by wszystko tu załatwił za was 100.. nie powiem ze wszyscy sa do bani ale troche jest .. Nie wiem czemu serwis jest promowany przez mpc jak to nic z tego nie bedzie a co to ze mpc modzi go robia powinien byc traktowany jak kazdy..

65726516.png

Jeżeli mój post Ci w czymś pomógł to kliknij

add.png

Opublikowano

Mam nadzieje że wysztko poprawicie i serwer ruszy od 0!

Ludzie porobili na bugach eq+9...

.

 

 

 

 

My jesteśmy zawsze tam!

 

Torcida Górnik Zabrze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...