Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pl][Dedyk] Evenye - Nieoficjalny Serwer Mpc


Gość Sanuyem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mounthains
Opublikowano

[quote name=Mroziak ^^' timestamp='1293229782' post='1807042]

Po 1: Po chuj poddział jakiegoś serwera metina mpcforum (NIEOFICJALNEGO!) ? Czy zwykła reklama by nie starczyła ?

Po 2: Po chuj robicie dzieciom nadzieje ? Jeśli robicie jakiś serwer to najpierw zróbcie potem reklamujcie.

Po 3: Po chuj go udostępniliście bez testów?

Po 4: Po chuj dawaliście im czas do dzisiaj 21.00? Jeśli nie potrafią , nie mają czasu czy coś tam to niech spierdalają .

Po 5: Po chuj w Wigilie? Nie ma to jak spędzić wigilię przed komputerem.

 

 

 

 

Ty mi tu nie pierdol.Gdyby najpierw zrobili serwer ,a potem reklamowali to by takiego problemu nie było. Pomyśl .

 

Sanuyem , tak? Niech on idzie malować w tych paintach . Kto mu dał w ogóle moda.

Schittset ? Nie wiem czy sam poprosił o zdjęcie rangi czy wy to zrobiliście . Straciliście dobrego moda kilku działów . Sanuyem może wam za to zrobić świętną sygnaturę !

 

 

Zrobiliście z naszego forum idiotów . Tyle ode mnie . Pozdrawiam inteligentów. (A w szczególności Sanuyem ).

 

 

Mogłeś napisać na pw z prośbą o blokade konta.

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mogłeś napisać na pw z prośbą o blokade konta.

Zablokowaliście mu konto?

Można się dowiedzieć za co?

02758850976702993171.png
Opublikowano

Hahahahhaha

Tera banuja za prawde

Wiesz co Mou idz na pasterke razem z dudsonowa bo o metinie nie masz zielonego pojecia

Wkurzasz mnie... broniac ich i banujac wszystkich!!!!

EDIT@

DAWAC MINUSY!

sstwc.jpg

Opublikowano

Zablokowaliście mu konto?

Można się dowiedzieć za co?

Za to co napisał w poście. Proste.

Chociaż nie jestem pewna, czy słusznie.

 

Przestańcie płakać, bo to do niczego nie doprowadzi.

Wgl. Nie powinno być zapowiedzi, subforum. Kompletnie NIC.

Wystartowaliby kiedy wszystko byłoby dopięte na ostatni guziczek i tyle.

Opublikowano

Odpowiecie mi na moje pytania? Jak ja nie cierpię być ignorowanym.. Mam pomysł. Może wyłączcie serwer i dopracujcie go takim jaki był zapowiadany! (Ci którzy czytali tą pierwszą notke o serwerze wiedzą o co chodzi:).

 

Habata itara

modoranai to ittte

Mezashita no wa

aoi aoi ano sora

 

Opublikowano

nie pisac mi tu ze to wina userow jak to team sam ustalal sobie start, zaczeli przekladac to mieli nacisk...nie dziwie sie userom

team forum denerwujac sie dal czas do 21

 

wedlug mnie , team serva nie powinien pisnac ani slowa o serverze zrobic go do konca zagrac normalnymi postaciami testujac serv i dopiero go otworzyc

 

nie tlumaczyc sie tu ze sie nie spi 2dni albo psychika pada bo to TYLKO I WYLACZNIE WINA TEAMU SERVER

Opublikowano

kiedy zkączycie serwer i nie zrobicie pla ?

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

kiedy zkączycie serwer i nie zrobicie pla ?

"zkącz" podstawówkę.

 

@Ogarneliście w miarę serwer, ale i tak mało.

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...