Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pl][Dedyk] Evenye - Nieoficjalny Serwer Mpc


Gość Sanuyem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

serwer bez sensu

 

spol zrobic to działa

a co za tym idzie:

- kamer mod

- 1hit killer

- dmghack

i inne tego typu wspomagacze ;/

zawiodłem sie , mama nadzieje że to beta

Opublikowano

jaka to nuta ta co jest na poczatku bo jest zajefajna ;d

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

 

18706.png

Opublikowano

Nie mogę zaaktywować... Robię konto, zmieniam link z maila i wyskakuje, że nieprawidłowy kod.

Opublikowano

@Misiekantos253

 

oni w ogole nie maja zabezpieczen

 

zrobilem spol = dziala / wsadzilem do serverinfo.py = dziala

1hit killer = dziala / dmghack = dziala

 

ja sobie odpuszczam ten server dopuki go nie zabezpiecza

Opublikowano

według mnie

powinno im sie rangi pozabierac i w ogole usunac dzial!!!!1

 

SERWER OTWORZONY NA odpierdol* PELNO BUGOW / BRAK ZABEZPIECZEN //

TEAM SIE BAL O RANGI DLATEGO OTWORZYL!!!

nawet strony www nie umieli zrobic

Opublikowano

@Up Mnie też ;/ Ciekawe co robią...

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Nie no po prostu bosko. Myślałem , że pliki .epk macie zabezpieczone jak niektóre niemieckie privy a tu taka dupa haha.. Wstyd na całej linii. Zaraz kamer doda do moda server i nawet neoski pograja na hackach.

 

Habata itara

modoranai to ittte

Mezashita no wa

aoi aoi ano sora

 

Opublikowano

Ok, a więc opierdalać czas zacząć.

 

1.Yang Shin nie działa - kurwa tyle czasu żeby coś zrobić porządnie a i tak lipa ?

2.Kowal nie kupuje ulepszaczy.

3.Hacków miało nie być, a są i już widać tego przykłady.

4.Nie ma ItemShopu.

 

Nie chce mi się nawet rozpisywać, powtórzę - tyle razy przekładano premierę, tyle kurwa razy przepraszano i teraz produkt, który oddaliście wciąż jest niekompletny. W sumie ten serwer nie różni się NICZYM od byle priva na hamachi, porażka.

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

nie narzekajcie.. poganialiscie ich to teraz macie te bledy szkaty i inne ustrojstwa.. ale team jak obiecuje cos to tez powinno byc zrobione do konca.. dzial powinien wogole nie powstac dopoki nie bylo serwera bo sie rozkoszowaliśmy tylko słowami na forum bo w praktyce slabo wam wyszlo

65726516.png

Jeżeli mój post Ci w czymś pomógł to kliknij

add.png

Opublikowano

Jak narazie to porażka z tego serwera jest zapowiadało się na najlepszego priva a jest tak jak na zwykłym dedyku

Opublikowano

Personas, hacki już są, koleś przed chwilą ubił Królowę Pająkow na 1hicie.

Aż szkoda gadać, cały team serwera, który się udziela na MPC powinien ponieść konsekwencje bo to jest przesada.

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

2d10pwg.png

Gratuluję! Żeby nawet pomylić instruktorów

 

Dla tych którzy nie zorientowali się - Instruktor Mocy Smoka to Instruktor Mocy Błskawicy i na odwrót

Opublikowano

Konto zalozylem nawet aktywowalem ...smieszny patcher odpalilem i jakies znaki zapytania wyskakuja;d

 

niedojebanie na calej lini widze jak czytam posty.

 

nawet nie wlaczam bo szkoda nerwow

Sygna Poszla na spacer. wiosne mamy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...