Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Fishbot,Blok HS,Cpu Limit-A To wszystko działa na PL


mrowadsk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jednym injectorze HS wywala a na drugim pisze ze coś ze nie działa ta wersja metina czy coś ;/ Metin 2010 spatchowany Net frame 4 XP SP3 i ktos tu może temu zaradzić ?!!! Nie mów zainstaluj od nowa bo robiłem to 3 razy i wszystko zgodnie z twa rozpiska ;/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mi prawie wszystko dziala , ale jak sie loguje do gry to jak sie juz zaladuje to wywala do pulpitu i zamyka metina . Wie ktos co zrobic ?

win xp sp2 32bit

jesli pomoglem daj +

Opublikowano

na skanie pare aty wirów wykrywa trojany wiec nie wiem czy to czysty plik

 

0 VT Community user(s) with a total of 0 reputation credit(s) say(s) this sample is goodware. 0 VT Community user(s) with a total of 0 reputation credit(s) say(s) this sample is malware.

File name: Valkyrie.rar

Submission date: 2010-12-18 20:06:39 (UTC)

Current status: finished

Result: 30/ 43 (69.8%)

 

Antivirus Version Last Update Result

AhnLab-V3 2010.12.18.00 2010.12.17 -

AntiVir 7.11.0.83 2010.12.17 -

Antiy-AVL 2.0.3.7 2010.12.18 Trojan/Win32.Swisyn.gen

Avast 4.8.1351.0 2010.12.18 Win32:Malware-gen

Avast5 5.0.677.0 2010.12.18 Win32:Malware-gen

AVG 9.0.0.851 2010.12.18 Generic18.ASNA

BitDefender 7.2 2010.12.18 Trojan.Fakealert.15871

CAT-QuickHeal 11.00 2010.12.18 Trojan.Swisyn.acmo

ClamAV 0.96.4.0 2010.12.17 Trojan.Agent-156023

Command 5.2.11.5 2010.12.18 W32/MalwareF.HQJJ

Comodo 7109 2010.12.18 -

DrWeb 5.0.2.03300 2010.12.18 -

Emsisoft 5.1.0.1 2010.12.18 Trojan.Win32.Swisyn!IK

eSafe 7.0.17.0 2010.12.16 -

eTrust-Vet 36.1.8048 2010.12.17 -

F-Prot 4.6.2.117 2010.12.17 W32/MalwareF.HQJJ

F-Secure 9.0.16160.0 2010.12.18 Trojan.Fakealert.15871

Fortinet 4.2.254.0 2010.12.18 W32/Swisyn.ACMO!tr

GData 21 2010.12.18 Trojan.Fakealert.15871

Ikarus T3.1.1.90.0 2010.12.18 Trojan.Win32.Swisyn

Jiangmin 13.0.900 2010.12.18 -

K7AntiVirus 9.73.3286 2010.12.18 Riskware

Kaspersky 7.0.0.125 2010.12.18 Trojan.Win32.Swisyn.acmo

McAfee 5.400.0.1158 2010.12.18 Artemis!DB2EEA16C111

McAfee-GW-Edition 2010.1C 2010.12.18 Artemis!DB2EEA16C111

Microsoft 1.6402 2010.12.18 -

NOD32 5714 2010.12.18 a variant of Win32/HackTool.Inject.B

Norman 6.06.12 2010.12.18 W32/Suspicious_Gen2.BOJLA

nProtect 2010-12-18.01 2010.12.18 -

Panda 10.0.2.7 2010.12.18 Trj/CI.A

PCTools 7.0.3.5 2010.12.18 Trojan.Gen

Prevx 3.0 2010.12.18 -

Rising 22.78.04.01 2010.12.18 Trojan.Win32.Generic.52020C8B

Sophos 4.60.0 2010.12.18 -

SUPERAntiSpyware 4.40.0.1006 2010.12.18 -

Symantec 20101.3.0.103 2010.12.18 Trojan.Gen

TheHacker 6.7.0.1.101 2010.12.15 Trojan/Swisyn.acmo

TrendMicro 9.120.0.1004 2010.12.18 TROJ_GEN.F4AE1IG

TrendMicro-HouseCall 9.120.0.1004 2010.12.18 TROJ_GEN.F4AE1IG

VBA32 3.12.14.2 2010.12.17 Trojan.Win32.Swisyn.acmo

VIPRE 7708 2010.12.18 Trojan.Win32.Generic!BT

ViRobot 2010.12.18.4208 2010.12.18

VirusBuster 13.6.101.2 2010.12.18 Trojan.Swisyn!g6cBnpCyZgY

No raczej tego nie radze sciągać

1390144171-U592769.png


Opublikowano
Wyświetl postUżytkownik noforum dnia 09 December 2010 - 21:15 napisał

na skanie pare aty wirów wykrywa trojany wiec nie wiem czy to czysty plik

 

 

0 VT Community user(s) with a total of 0 reputation credit(s) say(s) this sample is goodware. 0 VT Community user(s) with a total of 0 reputation credit(s) say(s) this sample is malware.

File name: Valkyrie.rar

Submission date: 2010-12-18 20:06:39 (UTC)

Current status: finished

Result: 30/ 43 (69.8%)

 

Antivirus Version Last Update Result

AhnLab-V3 2010.12.18.00 2010.12.17 -

AntiVir 7.11.0.83 2010.12.17 -

Antiy-AVL 2.0.3.7 2010.12.18 Trojan/Win32.Swisyn.gen

Avast 4.8.1351.0 2010.12.18 Win32:Malware-gen

Avast5 5.0.677.0 2010.12.18 Win32:Malware-gen

AVG 9.0.0.851 2010.12.18 Generic18.ASNA

BitDefender 7.2 2010.12.18 Trojan.Fakealert.15871

CAT-QuickHeal 11.00 2010.12.18 Trojan.Swisyn.acmo

ClamAV 0.96.4.0 2010.12.17 Trojan.Agent-156023

Command 5.2.11.5 2010.12.18 W32/MalwareF.HQJJ

Comodo 7109 2010.12.18 -

DrWeb 5.0.2.03300 2010.12.18 -

Emsisoft 5.1.0.1 2010.12.18 Trojan.Win32.Swisyn!IK

eSafe 7.0.17.0 2010.12.16 -

eTrust-Vet 36.1.8048 2010.12.17 -

F-Prot 4.6.2.117 2010.12.17 W32/MalwareF.HQJJ

F-Secure 9.0.16160.0 2010.12.18 Trojan.Fakealert.15871

Fortinet 4.2.254.0 2010.12.18 W32/Swisyn.ACMO!tr

GData 21 2010.12.18 Trojan.Fakealert.15871

Ikarus T3.1.1.90.0 2010.12.18 Trojan.Win32.Swisyn

Jiangmin 13.0.900 2010.12.18 -

K7AntiVirus 9.73.3286 2010.12.18 Riskware

Kaspersky 7.0.0.125 2010.12.18 Trojan.Win32.Swisyn.acmo

McAfee 5.400.0.1158 2010.12.18 Artemis!DB2EEA16C111

McAfee-GW-Edition 2010.1C 2010.12.18 Artemis!DB2EEA16C111

Microsoft 1.6402 2010.12.18 -

NOD32 5714 2010.12.18 a variant of Win32/HackTool.Inject.B

Norman 6.06.12 2010.12.18 W32/Suspicious_Gen2.BOJLA

nProtect 2010-12-18.01 2010.12.18 -

Panda 10.0.2.7 2010.12.18 Trj/CI.A

PCTools 7.0.3.5 2010.12.18 Trojan.Gen

Prevx 3.0 2010.12.18 -

Rising 22.78.04.01 2010.12.18 Trojan.Win32.Generic.52020C8B

Sophos 4.60.0 2010.12.18 -

SUPERAntiSpyware 4.40.0.1006 2010.12.18 -

Symantec 20101.3.0.103 2010.12.18 Trojan.Gen

TheHacker 6.7.0.1.101 2010.12.15 Trojan/Swisyn.acmo

TrendMicro 9.120.0.1004 2010.12.18 TROJ_GEN.F4AE1IG

TrendMicro-HouseCall 9.120.0.1004 2010.12.18 TROJ_GEN.F4AE1IG

VBA32 3.12.14.2 2010.12.17 Trojan.Win32.Swisyn.acmo

VIPRE 7708 2010.12.18 Trojan.Win32.Generic!BT

ViRobot 2010.12.18.4208 2010.12.18

VirusBuster 13.6.101.2 2010.12.18 Trojan.Swisyn!g6cBnpCyZgY

No raczej tego nie radze sciągać

 

prawie kazdy cheat i injector ma wirusy ktore SA NIEGROZNE

jak nie chcesz to nie pobieraj ale przynajmniej mi bot dziala i raczej wielu osobom patrzac ile plusow dali

jesli pomoglem daj +

Opublikowano

Pierwsza nocka z tym botem na dwóch kontach i rezultat: 11 małży ale się wkurzyłem, jak żadnej perły nie miałem....

 

P.S. - Mam pytanie czy na wędce +5 lepiej ustawić botdelay na 4500 czy na 5000 ??

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

od wczoraj nie moge łowic.. jakis patch wszedl z hs? lowiłem sobie 5dni a wczoraj pod wieczor juz nie moge. o co chodzi ? blad z hs mam...

Opublikowano

Mi działa tylko jeden Fb ale jak chce odpalic drugiego wszystko robie tak jak w poradnikach lecz 2 fb nie chce sie wlaczyc...

Wiecie moze jak to naprawic... na wczesnieszych wersjach obejsc i fb dzialalo mi all a teraz tylko 1 dziala normlanie... mam win xp 32bity sp3 najnowsze net fromework.

Prosze o szybka odpowiedz...

Opublikowano

Mi działa tylko jeden Fb ale jak chce odpalic drugiego wszystko robie tak jak w poradnikach lecz 2 fb nie chce sie wlaczyc...

Wiecie moze jak to naprawic... na wczesnieszych wersjach obejsc i fb dzialalo mi all a teraz tylko 1 dziala normlanie... mam win xp 32bity sp3 najnowsze net fromework.

Prosze o szybka odpowiedz...

 

Włącz dwa fishboty naraz, zmien nazwe jednego injectora na metin2client1.exe a w drugim metin2client2.exe wlacz teraz w metki przez obejscie metin2client1 i metin2client2 i masz... Mam nadzieje, że zrozumiałe ;d

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

Wie Ktos moze dlaczego na 1 bocie wszystko ladnie smiga ale jak wlacze 3-4 boty 1 lowi a reszta sie zawiesza i caly czas zmienia przynete?

__________________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy!

w14l0h.jpg

Opublikowano

Włącz dwa fishboty naraz, zmien nazwe jednego injectora na metin2client1.exe a w drugim metin2client2.exe wlacz teraz w metki przez obejscie metin2client1 i metin2client2 i masz... Mam nadzieje, że zrozumiałe ;d

 

Mam tak porobione niby sie odpala okienko z fb odrazu ale jak dam juz START wyskakuje takie cos :

Zugriffsverletzung bei Adresse 02259568 in Modul 'M2Fish.dll'. Lesen von Adresse 000000018.

w plik m2fish mam wgrany najnowszy i w odpowiednim miejscu ?

Opublikowano

Ja mam taki problem nie wiem oco chodzi.

Nieprawidolowa nazwa pliku programu,sprawc plik PIF.Wybierz przycisk Zamknij a by zakonczyc dzialanie aplikacji

nie wiecie oco chodzi

Opublikowano

Jak to jest z tym mniejszym zuzyciem procka ... odpalam program na filmiku jest pokazane ze plik metin2client.bin odrazu jest znaleziony natomiast u mnie wcale jego nie widzi... dopiero jest jak dam List all, klikam w niego daje tak wyskakuje Target missing itp. . Jak zrobic zeby trybilo to ?

Opublikowano

Kurde ten program do zmniejszania zuzycia CPU nie dziala mi bo nie pokazuje mi metina a mam wlaczonego ;/ Kto pomoze ?

1397240234.png

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Jak coś zbieram -

;)

Opublikowano

Nie chcę nikogo smucić ale bodajże jutro (20.12.2010-10.01.2011r.) w metnie zawita śnieg...

I raczej Fishbot padnie ( chociaż na 100% nie wiadomo ), ale jeśli tak będzie, to może ktoś ma pomysł jak go wyłączyć?

ban_pl_46860_389399.gif
Opublikowano

Kurde ten program do zmniejszania zuzycia CPU nie dziala mi bo nie pokazuje mi metina a mam wlaczonego ;/ Kto pomoze ?

Też mam dokaldnie ten sam problem moze ktos cos z tym zrobic, doradzic... ?

Opublikowano

włączam injectora na XP włączam metina przez obejście, i włączam tego injectora lecz jak go wlocze i naciskam na metin2 ( okienko ) to hak się wyłącza i nie łowi ryb. Pomoże ktoś?

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

a ja w niecale 24 godziny na 3 kontach zlowilem 20 malzy, wszystkie otworzylem i nic nie wypadlo. Albo pech, albo taki fishbot

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...