Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Reklamowanie Prywatnych Serwerów!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie? Na jakim privie? Z tego co wiem to 99.99(9)% Privów to angielskojęzyczne privy więc dlatego mają strony po Angielsku Oo

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z 1 strony :

ErrorMS

PolandMS

AquaMS

tylko te 3 probowalem i wyskakuje mi ta stronka jak wchodze na rejestracje czy na sciaganie : http://searchportal.information.com/?o_id=94081&domainname=polandms.no-ip.org

 

Z 1 strony :

ErrorMS

PolandMS

AquaMS

tylko te 3 probowalem i wyskakuje mi ta stronka jak wchodze na rejestracje czy na sciaganie : http://searchportal.information.com/?o_id=94081&domainname=polandms.no-ip.org

 

Prosze o szybka odpowiedz

Marcel.jpg
Opublikowano

Człowieku, nie zauważyłeś że tamte posty są prawie sprzed dwóch lat i nie domyśliłeś się że te PS'y mogą już nie działać... Read to learn...

Po za tym za te 3 posty dostajesz ostrzeżenie, następnym razem dostaniesz od razu bana na parę dni za nieznajomość Regulaminu Głównego i Lokalnego :/

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nazwa: RaverStory

Rate: 1000/5000/20 Exp/Meso/Drop

Rejestracja: Auto

Forum: Brak

Client: http://www.megaupload.com/?d=9P4C54R7

Max. graczy online: 150

GM'owie: Bania

Sieci Hamachi: MapleStory Serwerek

Godziny online: Zmienne

NPC info:

Za dużo ich jest żeby coś o nich napisac :) Z przydatnych np.: All in one NPC itp.

Jakby serwer był offline pisac na gg : 10754462

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa: CelionSEA

Rate: 20/10/5 Exp/Meso/Drop

Rejestracja: http://celinosea.com/

Forum: Narazie niema.

Client MSseav0.97: http://sourceforge.net/projects/zmsopensource/files/v97/MapleSEA_MSSetup101110a_v97.exe/download (JEST TO LINK Z OFICIALNEJ STRONY SEA )Client v0.97

Client do grania na CelionMS: http://www.mediafire.com/?qcjwfudff58bg7a

Max. graczy online: 200-300

GM'owie: Nie wiem

Sieci Hamachi: NIE

Godziny online: 24/7

Info SERVER: Co tu duzo mowic jest jak na DestinyMS najlepszym prywatnym serverze maple story , ktory musial zostać zamknięty z powodu NEXONA...

W tej chwili jest to najlepszy server prywatny maple story. Lepszego napewno nie znajdziecie.Server istnieje juz 2-3 lata, nie ma zadnych lagow itp.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nazwa: CelionSEA

Rate: 20/10/5 Exp/Meso/Drop

Rejestracja: http://celinosea.com/

Forum: Narazie niema.

Client MSseav0.97: http://sourceforge.n...97.exe/download (JEST TO LINK Z OFICIALNEJ STRONY SEA )Client v0.97

Client do grania na CelionMS: http://www.mediafire...qcjwfudff58bg7a

Max. graczy online: 200-300

GM'owie: Nie wiem

Sieci Hamachi: NIE

Godziny online: 24/7

Info SERVER: Co tu duzo mowic jest jak na DestinyMS najlepszym prywatnym serverze maple story , ktory musial zostać zamknięty z powodu NEXONA...

W tej chwili jest to najlepszy server prywatny maple story. Lepszego napewno nie znajdziecie.Server istnieje juz 2-3 lata, nie ma zadnych lagow itp.

Sciongam ;^ Zobacze moze pogram Jak cos moje gg 10333092

Post 100 Complete

Post 150 Complete

Post 200 Loading

Post 300 ErroR

 

xDDaj [+] Nie zaszkodzi ci ; D xD

Opublikowano

3502tkw.jpg

 

Be the first to experience the first and ever Evan in a private server, a official server-like environment! We've been the first MSEA private server ever opened since MapleSEA's Episode 2 patch, v.76. A rate of 20x EXP, 5x Drop and 10x meso.

 

We have virtually everything the official server has, if anything isn't done it'll be completed in the near future. There are also custom features we have such as NX gain from mobs, NX from mulung dojo, Boss Quest, Omega sector wipeout and many more!

 

Our current users from v.82 will be able to play the game too! We did not have any wipe since 2009 when it was first launched.

 

Jobs available :

-Cygnus Knights

-Adventurer [Adventurer revamp is included too!]

-Aran

-Evan

 

03/05/2009: V.76 MSEA Launch

25/10/2009: V.82 MSEA Launch

05/08/2010: V.94 MSEA Launch

03/09/2010: V.95 MSEA Launch

09/10/2010: V.96 MSEA Launch

14/11/2010: V.97 MSEA Launch

* Released the first Aran outside Korea MS

*Released the first Evan in the Private server

----------------------------

Registration :

CelinoSEA - http://celinosea.com/

----------------------------

Downloads :

MapleStorySEA v.97 installer :http://sourceforge.net/projects/zmsopensource/files/v97/MapleSEA_MSSetup101110a_v97.exe/download

 

Megaupload mirror for v.94 Installer :

MEGAUPLOAD - http://www.megaupload.com/?d=VS0SVPDT

MEGAUPLOAD - http://www.megaupload.com/?d=U769QZQG

MEGAUPLOAD - http://www.megaupload.com/?d=I1WBM0EQ

 

 

Celino Client :http://www.mediafire.com/?qcjwfudff58bg7a

 

* Note : If you are unable to run the Celino Client, please install Microsoft .net Framework 4.0

Download details: Microsoft .NET Framework 4 (Web Installer): http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=9cfb2d51-5ff4-4491-b0e5-b386f32c0992&displaylang=en

 

 

JEZELI KTOS BY CHCIAL GRAC TO MOJE GG:8230662

Ekipe mam okolo 10-12 osob

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
Server istnieje juz 2-3 lata, nie ma zadnych lagow itp.

 

Pobrałem specjalnie 4 this server clienta MapleSEA - 1,8 GB.

Lagi w cholere, nie opłaca się tam grać.

Jak obczaicie jakis serwer ala DMS, albo low rate exp to dajcie znac.

 

//Edit

 

Obczailiśmy nowy dobry serwer (ekipa 10-12 osob przenosi sie z tego shitu CelinoMS na B12MS).

http://www.b12ms.com/bera/

18x Exp

10x Meso

3x Drop

 

- Fishing System

- Paper, Rock, Scissors (cercyfikaty, exchanger)

- Tokeny

- Arans Works

- WYJEBANE BPQ

 

Mało osób, dlatego podawajcie linki dalej do innych osob aby tez grali.

Serwer bedzie sie powoli rozkrecal, ruszyl doslownie 1-2 Dni temu !!!

Maja super dedyka bo maja high rate 250 osob online.

Teraz zrobili low z wyjebanym systemem, dorównuje DestinyMS.

 

Zapraszam, Top1 Level to max. 60 lvl więc bijcie level i na top1 :D

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

Serw pana wyzej bardzo dobry, polecam wszystkim !: ) Sam juz gram i wszystko jest okej :D 0 zastrzezen

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Pobrałem specjalnie 4 this server clienta MapleSEA - 1,8 GB.

Lagi w cholere, nie opłaca się tam grać.

Jak obczaicie jakis serwer ala DMS, albo low rate exp to dajcie znac.

 

//Edit

 

Obczailiśmy nowy dobry serwer (ekipa 10-12 osob przenosi sie z tego shitu CelinoMS na B12MS).

http://www.b12ms.com/bera/

18x Exp

10x Meso

3x Drop

 

- Fishing System

- Paper, Rock, Scissors (cercyfikaty, exchanger)

- Tokeny

- Arans Works

- WYJEBANE BPQ

 

Mało osób, dlatego podawajcie linki dalej do innych osob aby tez grali.

Serwer bedzie sie powoli rozkrecal, ruszyl doslownie 1-2 Dni temu !!!

Maja super dedyka bo maja high rate 250 osob online.

Teraz zrobili low z wyjebanym systemem, dorównuje DestinyMS.

 

Zapraszam, Top1 Level to max. 60 lvl więc bijcie level i na top1 :D

 

Ej napisz do mnie na GG ok ?? 10333092

 

Bd gral jak mi pomozesz ;) :rolleyes:

Post 100 Complete

Post 150 Complete

Post 200 Loading

Post 300 ErroR

 

xDDaj [+] Nie zaszkodzi ci ; D xD

Opublikowano

AuraSEA :: V1.01 MAPLESEA PRIVATE SERVER :: FUN

NEW SERVER :: BETA STAGE :: 25x EXP :: 30x MESO :: 6x DROP :: Evan and Dualblader fully working :: LOADS OF CUSTOM PQ\\\\\\\'S :: Organized gameplay :: LOADS OF FUN :: BOSS PQ :: DOJO PQ :: DRAGONICA PQ :: RING EFFECTS :: MTS :: HIRED MERCHANTS :: CHAOS ZAKUM :: BALROG PQ :: POTENTIAL ITEMS :: MIRACLE CUBES :: STABLE ECONOMY :: JOIN TODAYY

 

http://aurasea.com/aura/

 

Odrazu Mówię żeby ktoś się nie zniechęcił do tego serva ( NIEMA LAGÓW ) Tak jak w CelinoSEA :rolleyes:

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Magical - Impact

 

Server Version : GMS v83 (+ custom Items, Hairstyles, v96 items)

 

Lokalizacja servera : USA (dokladniej nieznana)

 

Atmosfera : Zaje***ta ^^, duzo GM'ow, Eventy pare razy DZIENNIE!!!

 

Raty : exp x1000 (+custom Occupation) / meso x50 (+custom Occupation) / drop x3 (w FM BOSS SPAWNER x5) <---- summonuje po 5 bossow

 

Strona servera : http://averdevelopment.zapto.org/?cype=main

 

Forum : http://averdevelopment.zapto.org/forum/

 

Server jest dość ogarnięty (ZERO LAGOW I HACKEROW)

 

Są 2 posady GM'a do zgarniecia!!! (mam niezle szanse :D) szczegoly na forum...

 

Jakdotąd jest tam 3 Polakow wiec troche cicho na servie w dzien :3

 

TAK WIEC ZACHECAM KAZDEGO!!!

^^

 

P.S. Jagby co to mam nick iShox ^^

 

Dziekuje :P

3023rjm.png

Opublikowano

Nazwa: AuraMS

Rate: 25/25/5 Exp/Meso/Drop

Rejestracja: http://aurasea.com/aura

Forum: http://umaple.net/index.php

Client MSsea v 1.01 : http://aurasea.com/aura/downloads.php (Najlepiej sciagac przez program ORBIT , poniewaz pobiera normalnie 40kb/s ,a przez program do 800kb/s)

Client do grania na AuraSEA: http://aurasea.com/aura/downloads.php

Max. graczy online: 500-700

Godziny online: 24/7

Info SERVER: Nie ma Lagow, Jest Polska gildia EpicWIN(Pisac do Paco,DraQo),Stabilny dedyk,Ma wejsc BigBang (Nawet wczesniej niz na Globalnym SEA),Gra okolo 40 Polakow wiec jest z kim grac,Potential system itp.

GG:8230662 (Jezeli zaczniesz spamowac ,zadawac glupie pytania nie odpisze)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa: NirohSEA

Version : v1.02

Exp : 25x

Meso : 25x

Drop : 6x

 

 

Serwer jest cud, miód i orzeszki, jedyną wadą są dość częste restarty (2/3 razy dziennie)

 

Strona: http://nirohsea.com

 

Obecnie próbuje stworzyć na serwie polską gildie (narazie jest nas czterech)

 

Więc jeśli zaczniesz grać napisz do mnie: Pasiak, PasiaQ, lub do jr. Inkarnus

 

 

deidara2.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...