Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Reklamowanie Prywatnych Serwerów!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa: Valenwood

Przepustowość łącza: 1Mb/s

Procesor: Athlon 64bit 2x 2.4

Ram: 2048MB

Max Players Online: 20 ( na czas testow)

Rate: 40/20/15[Exp/Meso/Drop]

Strona: http://www.helbards.com

Właściciel: Helbards

GM: Helbards

Ver: 0.61

Kontakt : GG - 8725841

Cechy:

Wszystkie skille jobow dzialaja.

Pirate job

Battle ship

PvP

Oraz wiele wiele wiecej

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

SkillzMS v55

 

Exp= 750

Drop= -

Meso= 750

 

Server 24/7

[PVP, NX, No Lags (Wieczorem moga byc bo Zakuma bija ), PETS, PLAYER COMMANDS (np. @pots, @changejob...)

 

Strona SkillzMS

 

Zapraszam, poniewaz na servie niema duzo Polakow a planuje zalozyc Polska Gildie ;P

Moj nick: AkuraSan

' wielu ludzi patrzy, lecz tylko nie liczni widzą '

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wejdz sobie na extreme top100 w google znajdz, tam masz pelno serverow do MS, napewno cos znajdziesz dla siebie ;P

' wielu ludzi patrzy, lecz tylko nie liczni widzą '

Opublikowano

DanaMS!

Raty: 500x

Forum: Na stronie.

Client: Download na stronie.

Max. graczy online: oo

GM'owie: stewi i chyba ktoś jeszcze.

Godziny online: 24/h (z upade'ami)

NPC:

Większość w FM łatwo się połapać:)

 

NX jak w GMs 5k-50kk messos, 10k-100kk itd

Wizet hat- 30bagow bo 1kkk

 

Miłego grania polecam

 

http://danams.servegame.com/

 

Edit@

Sorki :) edytowałem i myslalem ze weszło a tu nic thx za poprawkę :)

Opublikowano

DigitalStory

 

Zapraszam państwa na server zrobiony przez mojego kolegę , na razie jesteśmy tylko ja i on ale mam nadzieję że trochę osób dojdzie :D

 

 

Strona : digitalstory.zapto.org

działą tylko kiedy serv on

 

GM'i : [Admin]Filip , [GM]Krzysiek

Raty :

100x exp

10x meso

7x drop

 

 

Hamachi : xDigitalStory / 123

v55

 

custom npc's

fixed zak papu pianus etc

shops!

 

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No ro ja zaprezentuje server nie mój lecz świetny

 

SpiroMS na 0.62v

 

Rate servera:

100xExp

100xMesp

10xDrop

 

Tak tak wasz wzrok sie nie myli jedyny jaki znalazłem działający już server pod wersje 0.62 jest tu wszystko piraci nowe itemy itd.. wiecej info po adresem http://spiro.myftp.org/

 

Co trzeba zrobić by zagrać?

Wystarczy ściągnąć wszystko z tego linka http://www.mediafire.com/?mjyyitgjntz a następnie wypakować do folderu z twoim MS jeśli zapyta czy podmienić wystarczy kliknąć tak dla wszystkich po skończeniu tej czynności włączamy maplestory.exe i cieszymy sie gra.

 

Gdzie sie zarejestrować?

Oto link do rejestracji http://spiro.myftp.org/register.php

 

Milej gry ;)

Opublikowano

Tak chciałem z czystej ciekawości zapytać czy jest już jakiś serv na v63 bo nie ma już v62

Opublikowano

^ szukajcie a znajdziecie ;O

 

@Topic

FinalStory REAKTYWACJA

 

Nastąpiła reaktywacja servera finalstory , więc reklamuję ponownie :D

 

raty:

500

200

20

wszystko na stronie @@@

http://finalstory.org/

zapraszam :) mój nick OverLimit i Kurwinox

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

 

Opublikowano

^ działa.

 

 

 

TwixMS

 

rates

5000exp

7500meso

10drop

http://twixms.net/index.php

częste eventy , v61 , piraci , dużo pomocnych npc w fm , etc

btw jak na razie chyba jest 2polaków.ja i Detox :P

 

Enjoy!

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

 

Opublikowano

Ponawiam pytanie kolegi z przed paru dni, mianowicie: Czy znalazł ktoś jakiś server pod wersję 0.63, bo szukałem trochę i nie znalazłem.

Opublikowano

^

pod 63 jeszcze nie ma , ostatnio 2gmów na Twixie gadało o tym że jeszcze nie ma , więc trzeba czekać z 2miechy ;x

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

Banana banana banana terracotta banana terracotta terracotta pie!

 

Opublikowano

DOMINICANSTORY !!

Zapraszam na swietny server

EXP Rate

950x

 

Drop Rate

50x

 

Mesos Rate

650x

 

PIRATE!

v62

ZAPRASZAM!

 

 

<<<<<<<KLIK>>>>>>>

Ja:

Ej wiw3k, jedziemy do czarnobyla?

Wiw3k:

Nieee, bo tam aciek grasuje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bradzo polecam ten server:

 

Koleś naprawdę zna się na rzeczy niskie raty rekonpenuje NIESAMOWITY DROP. Zaraz wyjaśnie np. dropiąc jaki kolwiek item jego staty są ''radom'' to znaczy, że np. wydropisz 62w. atk maple claw lub 21w. atk maple claw. =) Chaos scrolle działają tak, że dodają od 0-50hp i mp i mają 25% szansy na powiększenie i nie zabranie Upgrate slot'a. Wiele wiele więcej załączam link do Reagezone tam dowiecie się więcej. Oczywiście server 24/7 =).

 

http://forum.ragezone.com/f429/ad-kaotic-m...ver-v62-520154/

 

Opublikowano

Sam na nim grasz?

Sa lagi?

 

Jaki masz nick? Moze zagramy :P

 

@EDIT:

Skad sciagnac GMS 62?

Ciezko znalezc ;/

Jeśli jesteś wśród osób które mają w opisie coś o muzyce, to

Wypier*****!

Opublikowano

Dzieki :D

 

Rzeczywiscie jest taki temat...

Jeśli jesteś wśród osób które mają w opisie coś o muzyce, to

Wypier*****!

Opublikowano

Dobra sorki zapomniałem zauwazyłem na dole PS detoxa ;s zaraz przeniosę.

 

Server chodził przez 4 dni non stop teraz koleś musiał zrobić przerwę nie wiem dokładnie czemu server będzie czynny za 5h! Teraz Off.

Tak gram na nim nick ''Tabaka''

Opublikowano

Gram tu Yoooj.. :D

Moj nick to AlderosPL ;)

 

Moze zgramy sie na GG?:7394635

Jeśli jesteś wśród osób które mają w opisie coś o muzyce, to

Wypier*****!

Opublikowano

Szukam jakiegoś polskiego serwera Musa w nich być Piraci i jak podacie mi server to odrazu tu dajcie wszystkie linki łącznie z versio np 0.62 bo na www.mapleglobal.com juz jej sciagnac nie można tylko 0.63. Z góry dziękuje bym bardzo chcial grac na jakimś servie

Opublikowano

@up

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=16622 <- tu masz wszystkie klienty od 53 do 60

http://games.on.net/file/22367/Maple_Story_Client_v6.2p <- 0.62

wersje 0.61 mozesz zrobic z manual patcha np z 0.61 do 0.62http://www.mediafire.com/?vmynkzmtzii

manual patche linki-> http://hosted.filefront.com/vnc80/1657562/

 

polskich serwerow to raczej nie ma :P

 

btw.

to chyba do ppp ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...