Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Reklamowanie Prywatnych Serwerów!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema czy wie ktoś skąd ściągnę clienta do AuraSEA?tylko tutaj mowa o normalnym ściąganiu a nie tak jak ze stronki po 40kb/s albo z tego orbit downloadera po 100kb/s .... Neta mam 8mb i powinno mi się to ściągnąć w mniej niż godzine.

Opublikowano

Nazwa: Rydah Reborn v83

Rate:

Exp Rate : 1000x

Meso Rate : 250x

Drop Rate : 3x

Rejestracja:http://109.230.245.169/?page=register

Forum: http://109.230.245.169/forum/

Client: http://109.230.245.169/?page=download

Client do grania na Rydah Reborn :http://109.230.245.169/?page=download

Max. graczy online: 200-300

GM'owie: Nie wiem

Sieci Hamachi: NIE

Godziny online: 24/7

Info SERVER: Co tu duzo mowic jest to chyba najlepszy serwer maple story na jakim gralem, w 1 sklepie mamy wszystkie itemy wystarczy wpisac @all jest wiele roznych przydatnych komend wystarczy po wejsciu napisac @help. Bossy i moby mozemy przywolywac w FM lub orbis tower. Wbrew pozorom nie jest to latwy serwer. Mozemy robic na nim itemy MSI tzn wytwarzac itemki ktore daja np 30k dex str int luk ale jest je bardzo ciezko zrobic. Pieniadze wymieniane sa na Tetrisy i jezeli tylko chcemy odmienic je na kase (2kkk) wystarczy wpisac @sell i juz mamy kaske (dziala w obie strony).Jest tez wiele ciekawych eventow np Henesys Jump Quest, T/F itp.itd Im wiecej rebirdow mamy tym mamy wiekszy dostep do innych rzeczy. Serwer wogole sie nie psuje i nie ma lagow gram juz na nim ladny kawal czasu i jeszcze mi sie nie znudzil wiec polecam. Poza tym nie ma hackerow poniewaz na bierzaco sa banowani. NX dostajemy za glosowanie na serwer 5k za 1 glos na 12 godzin do tego dostajemy dodatkowo 1VP ktore mozemy wymieniac na inne nagrody np White Scrolle Meso Magnety itp itd...

1321811443.png

 

 

NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ ------------------- :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A oprócz "AuraSEA" jest jeszcze jakiś dobry privek ;D?. Dawno w MS nie grałem, a czuje chęć powrotu ;d

 

Przy okazji ktoś ma klienta czy tam na stronce jest Klient AuraSEA? czy to jest globalny klient MS?.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nazwa: PoliMS

 

 

Wersja: v.83

 

Łącze: 3 Mb/s

 

Procesor: 4x2.53

 

Ram: 4096 MB

 

Max Players: 30

 

Hamachi: Login - PoliMS, Hasło - Poli123

[Puki co przez hamachi, później się okaże]

 

Klient: Do pobrania ze strony

 

Raty: 1000/200/20[Exp/Meso/Drop]

 

Strona do rejestracji:

http://polims.zapto.org

 

Owner: k0wal

 

 

 

***Dodatkowe Informacje:***

 

 

*System okupacji - Wybieramy np; Szybkość expienia

*Trening na mapach FM[Free Market]

*Walki PVP

*Ulepszanie Przedmiotów

*MSI - Przedmioty z maksymalnymi statystykami 32k

*System Zaproszen z nagrodami

*Tetris System

*Golden Maple Leaf System

*Duże Raty 1000x 200x 20x

*...I wiele więcej...

 

Zapraszam!

 

*Pro Cheater* *Pomoc w Tworzenie własnej gry WWW*

 

Polski server gry Killing Floor [PL]Killing Floor TOP Server 24/7

 

b_560_95_1.png

 

Nowicjusz
Opublikowano

Istnieje jakiś całkowicie polski serw ? Rok temu był świetny FFMS ale padł. Grał tam ktoś? IGN ?

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam Gram na ExtaliaMS nabilem 120 lvl Hermitem i teraz mam problem przy 4TH jobu

Nie moge znalesc Heroic star i Pha - cos tam jak mam to zdobyc koles mowil cos o scrollu ?

Post 100 Complete

Post 150 Complete

Post 200 Loading

Post 300 ErroR

 

xDDaj [+] Nie zaszkodzi ci ; D xD

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Jest jakaś grupka polaków grająca na ExtaliaMS?

mój nick Casp

' wielu ludzi patrzy, lecz tylko nie liczni widzą '

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...