Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Tanie Sm Na Najwiekszych Privach


Wers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kapiszona mógł byś jeszcze na Dragonmt.pl?

Bo ja się nie znam na tym?>

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

Ehh ale wy jesteście na początku komentarze jaki ten Farcoral to cwel bo stronę wam zamknął a teraz prosicie go o to co wam wers zrobił.

Opublikowano

@WERS

ja też!

 

I mam nadzieje że do3masz obietnicy którą na PW pisałeś.

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

Nie, nie możemy..

Nie spinaj ziomuś..

@UP

Niestety nie moge.

Ale przekonasz się za nie długo.

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

Hahahahha

 

Ale szkoda mi was ludzie. Jesteście jak żydy, widzicie że przez kogoś będziecie mieć korzyści to już mu dupe liżecie.

Opublikowano

Nie ma żadnych wiadomości on was robi w chu**.

 

Nie ma co do roboty to się z wami bawi. Farcorel napisał jak to zrobić to działajcie sami zobaczcie jak to się robi..

Opublikowano

Farcowal jak taką stronkę zrobisz to będę ci wdzięczny.

Opublikowano

@UP wiesz to by nie było takie głupie i może dlatego z tego jest wilka tajemnica ale tez właściwie po co to zamiast dać ogólnie dostępną stronkę i uzbierac setki + to wyłącza przez 1 człowieka ktory go skrytkował ale nie liczy sie to ze dziesiątki\Setki osob mu dziekowały i pisały ze jest PRO itd.

Opublikowano

@UP

Gwarantuje Ci że to nie to.

Wskazówka

Jutro się dowiesz

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

Eh.. no pozamiatane

 

 

 

 

I jestem 50 zl w plecy, bo nakupowalem kart w erze;d

 

 

 

Ja nie moge obczaic, tego tutka od farcoral'a ,a Wers niech wlanczy stronke to tyle

 

 

Nie bd jak neo blagal o ta stronke, ale dobrze by bylo jagby byla

Opublikowano

+ dodam do tego, ze Wers jak chcerz zarobic sporo na tej stronce, napisz na pw albo cos, mam kumpla co zyje z reklam, 20 tys miesiecznie, czasem mniej

 

 

mozna? Mozna!

Opublikowano

LUDZIE co wam z tego żalenia się ??

 

Jakby miał włączyć włączył by w tej chwili teraz .

A że nie chce tego zrobić to nie zrobił i nie zrobi.

 

proste , fajnie było wczoraj każdy się cieszył ze szczęścia 2 osoby jak tot a taniej sms wysyłała ale już tego nie ma i nie będzie//

Opublikowano

@UP

jak mówie ludziom się nudzi i wymyślają co im ślina na język przyniesie.

 

Widać że Polska się robi coraz gorsza dzieci nie wychowane stają się neosami, i tak to już jest.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...