Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Tanie Sm Na Najwiekszych Privach


Wers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co was nagle olśniło??

Po tej sytuacji zastanawiam sie nad pójściem na policje i podaniem serwerów Febe, Aurora i Avalon. To mogłoby być ciekawe.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

On JUŻ JEJ NIE WŁĄCZY , nawet jakbyście go mieli prosić na kolanach.

 

NIC innego nie pozostaje JAK ODPUŚCIĆ SOBIE TĄ SPRAWĘ.

Opublikowano

ZAMKNĄĆ SIĘ!

Wers mi coś na PW napisał i narazie jest to chyba tajemnica..

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

Napewno.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Prosimy Włącz stronę zrób sobie kawkę i się zrelaksuj.

Opublikowano

Ehh przestańcie już spamować chłopak już tego nie odtworzy ponowie jest zniechęcony.

 

NIECH MODERATOR ZAMKNIE TEMAT BO ZACZYNA SIĘ SPAM.

Opublikowano

A mógłbyś powiedzieć na czym polega ten bug?? ;x

 

Ps włącz stronkę dla tych dzieci co tak proszą bo później będziesz miał taki spam że...

 

PS2 mógłby mi ktoś dać link do tej stronki?

 

PS ja też proszę o to coś na PW ^^

ohcrapp1.gif
Opublikowano

Jeśli autor by chciał to by wam napisał.

A poza tym nie będziemy pisać, bo będzie coś podobnego w stylu co było po południu...

mrbotals.png

Opublikowano

To działa czy nie bo chciałem doladowac sobie konto 500sm na avalon albo boundmt2 wiec dziala jak tak to napiszcie jak bo tutek skasowany:(

Zbieram -

Opublikowano

Farcoral jeśli stawiasz tu paragrafy to odpowiedz na kilka pytań.Dlaczego tyle ludzi ma nielegalne oprogramowania?Dlaczego tyle ludzi w swoim życiu zaoszczędziła około 5 tys. zł nie wydając kasy na gry warte 100zł,200zł?Dlaczego tyle ludzi ma na swoim komputerze nielegalnego Windowsa ?Dlaczego można przekupić policjanta ?Dlaczego za odpowiednią sumę niemożliwe staje się możliwym ?Czy nie ma na to paragrafów?Powiedz ? I wszyscy jakoś są na wolności i nie ponieśli żadnych konsekwencji ...

pIOuQ29.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...