Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Tanie Sm Na Najwiekszych Privach


Wers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziala, dostalem 500SM!!

 

Polecam kolege. Polecam kupowac !

 

 

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Filmik dla tych którzy uważają że nie działa to!

Robione na DragonMT2.pl

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

Wers mi nie działa może coś zrobiłem a zrobiłem tak ;

 

w IE wszedłem na swoje konto na dragonmt2, po prost zalogowałem się i tyle

otworzyłem druga zakładkę i wszedłem na stronkę

wysłałem kod

wpisałem i zaznaczyłem Dragonmt2 i dałem doładuj

po chwili ładowania wykoczył napis że konto dołwadowane

więc przeszedłem na pierwszą kartę wylogowałem się i zalogowałem wtórnie i patrze a tu nadal 0 SM

 

Pomożesz?;p

aa08747d0d0c6cff.jpg
Opublikowano

Pamiętajcie o IE 7 czy tam 8, chodzi mi o ten w którym można otwierać karty. Karty maja być tylko 2: pierwsza ze stroną gdzie wpisujemy kod, druga z stronką serwa.

KONTO NIEUŻYWANE !!!

 

MOJE NOWE KONTO TO TrueFaith

Opublikowano

@UP

Wers to nie jest jakiś automat 24/7..

On też żyje i ma trochę prywatności...

Może on się chce wyspać?..

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

Wers.

Ty jeszcze chyba miałeś Yangi na DragonMT2.PL

Z chęcią kupie.

Jak co to teraz jestem CH1 M1 Jinno

Nick

OleQQ

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

To działa!!! NA 100% Jesteś boski!!

 

ps. Ustaw sobie jakiegoś awatara żebym mógł go sobie wydrukować, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie!!

Zbieram +

Opublikowano

Działa, Działa Tylko Ty nie chcesz wysyłać bo chcesz za dara..

Pozdro poćwicz.. Zerowcu..

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

Jak najbardziej wszystko na tak, nie wiezylem w to ale jednak, Dostalem Test Kod i Dziala!

 

 

POLECAM I LECE PO PHONA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...