Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Tanie Sm Na Najwiekszych Privach


Wers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Super tut tak samo jak gosc. JEST WIELKI

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Polecam też działa masz +

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Opublikowano

Nie działa nie polecam , wysyłam pisze że konto doładowane.Wchodzę na konto i nie mam sm może coś źle robię , ale weks nie odpisuje mi na pw i nie wiem czy 3,66 poszło ch** czy co ...

Opublikowano

Jakie multikonto ? ... jakie jest moje 1 konto ? ....

chwilowo sa problemy z avalonem, ale jak wstawia skrypty to strona zostanie dopasowana ;]

Opublikowano

Uwaga za ok. 15-40min Dodam filmik który będzie pokazywał że ten sposób działa.

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

Jeżeli nie chcecie stracić kasy to nie wysyłajcie na serwery Avalonu, wyłączyli chwilowo doładowanie kont i zabezpieczają skrypty przed tym.

Opublikowano

nieradze wysyłac tych sms'ów zauwazcie ze posty pisza osoby po okolo 3x jedna ze dziala im.....

stracicie kase....

to sa koledzy autora tematu zapewne i wkreca zeby miec sms za free

Opublikowano

LUDZIE POWIEM WAM TAK MI OSOBIŚCIE NIE DZIAŁAŁO.

ale dałem mu passy i mi to zrobił mi 500sm.

 

nie wiem moze kazdy z nas cos zle robi ale to dziala.

NAPEWNO WIEM JEDNO ZE FACET NIE OSZUKUJE I NIE ROBI TEGO DLA KASY.

Opublikowano

Dawid.r1

Po

1. Każdy server działa aktualnie prócz Avalonu.

2. Widocznie nie potrafisz docenić czyjegoś starania. (Mimo że mu to wychodzi)

3. Poćwicz.

4. Jak by to było oszustwo to jedni z najlepszych ludzi którzy zajmują się działem Metin2 nie docenili by Tego popatrz na Stronę 1-2.

5. Do 21 prześle tu filmik który pokaże że działa.

 

I wszystkim neo kidom.

Powtarzam to ma być na Internecie Exploderze!

I AKTUALNIE NA AVALONIE NIE DZIAŁA!

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

przez przypadek zle zrobilem( nie bylem zalogowany na koncie www i uzytkownick nie chce mi ponowc kodu !

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Dokładnie czytajcie instr. Może coś źle robicie. Ja mam 4,5k SM, kto chce dam ss'a i na 100% działa.

 

Wiem , ze dziala bo moj kumpel ma sm ,ale szkoda ze wers nie pomaga ;p moze pomaga innym ale napisalem mu na pw godzine temu i nic jak na razie ;/ ale jeszcze po czekam..

 

Sorry ze nie ma polskich liter , ale cos sie skopalo i nie moge pisac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...