Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zagrać na Alteriwnet.


MrMusH!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ważne poradziłem sobie :)

 

Musiałem zgrać pliki z folderu zone/main

do folderu main w głównym katalogu gry :)

 

Oczywiście N3O dają - ... Widze że nic się nie zmieniło... Ehhh <_<

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Kuba dzięki wielkie masz u mnie tygodniową dostawę +/- , powiedz co zbierasz :)

 

Edytuje posta jak coś ^^

 

@EDIT

Odpalam pliki w bootstrap i pokazuje się to

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

w ramce są chyba pliki których mi brakuje może mi ktoś je up'nąć ? wielkie dzięki

 

 

Jak odpalam Move Stimulus

dzieje się... właśnie nic się nie dzieje

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Mam taki sam problem. Czy jest ktoś w stanie pomóc? :(

717.jpg
Opublikowano

Kuba dzięki wielkie masz u mnie tygodniową dostawę +/- , powiedz co zbierasz :)

 

Edytuje posta jak coś ^^

 

@EDIT

Odpalam pliki w bootstrap i pokazuje się to

beztytuu22h.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

w ramce są chyba pliki których mi brakuje może mi ktoś je up'nąć ? wielkie dzięki

 

 

Jak odpalam Move Stimulus

dzieje się... właśnie nic się nie dzieje

beztytuucrf.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Qunik sprawdz czy masz napewno tego .net wersje 3.5

 

Jak nie bedzie dzialo to sproboj wyciac caches.xml

717.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam problem jak wbijam do gry pisze autoryzacja steam nieudana :(

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano

Czego?? Wtf?? dopiero co zrobiłem sobie altera o.O

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano

Siema. Jestem tu nowy i mam banalne dla was pytanie. Kiedy zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja to powinien mi wyjść jakis tekst do przepisania ale nic takiego nie mam. Jak wchodze w iw4mp to wychodzi mi na 1 sekunde consola i znika a potem nic mi nie wychodzi. Proszę o szybką pomoc.

Opublikowano

O co chodzi jak wlanczam cod 6 mp wszystko jest zainstalowane ale gdy odpala się consola

Pisz bład DBPplaylist_WaitXFileStage: read error !g_load.outsandingRead

MrN0T4You On Youtube B**** ! 1964 elo *

Opublikowano

Mam problem próbuje przepisać ten tekst ale za nic w świecie nie chce pojawić mi się to OK . Nie ważne jak to wpisuje z przecinkami czy z nawiasami i kropkami . Jak to zrobić żeby działało ?

Opublikowano

I am aware of the repercussions of cheating, and will do my utmost best to ensure I do not cheat.

Kopiuj & wklej..

 

Może Twój błąd to i zamiast dużego "I" ...

Opublikowano

Witam:)

 

Mam mały problem. Mianowicie:

 

Postępuje zgodnie z instrukcjami. Po wpisaniu nicku i odpaleniu iw4mp i aktualizacji wyskakuje błąd "iw4mp.dat przestał działać" i tak za każdym razem. Kopiowałem już aIW-37a-10802 i próbowałem z opcja mikrofonu oraz mam włączony mix stereo. Ma ktoś może jakieś rady? Dziękuje za pomoc! Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wklej to do alteriwnet.ini

[Configuration]
Server=server.alteriw.net
WebHost=auto
Nickname=xx

 

I wklej od nowa patch 3.

 

Opublikowano

Witam

 

Mam pytanie mam problemz właczeniem iw4mp ponieważ gdy właczam ten plik wyskakuje błąd Program iw4mp przestał działać prosze pomóżcie (mam win7 ja coś)

SORY ZA BŁĘDY ORTOGRAFICZNE

Opublikowano

siemanko ja mam taki sam problem jak artishady , gdy wszystko zrobię tak jak jest napisane i wszystko wydaje się OK ,jak właczam iw4mp pokazuje się konsola o pisze że iw4mp przestał działać i nie wiem o co kaman plz pomocy (mam windows 7 ) ;)

Opublikowano

Witam , u mnie pojawia się pewien problem ... a mianowicie podczas ładowania się mapy często a właściwie prawie zawsze pojawia mi się error i wywala mnie z gry... wie ktoś może co zrobiłem źle ? Myślę że robiłem wszystko jak należy ... ;/

Opublikowano

Kupić oryginał :D

Nie ma co się bawić w piraty ,lepiej ściągnąć z półki empiku.

lolzsp.png

sygna by -Shogun-

 

1289252160_by_cysters2_500.jpg

 

ZBIERAM PLUSY!+++

proszę zdejmijcie mi 5%

Opublikowano

http://img813.imageshack.us/i/bladi.jpg/

 

:( jakies pomysly?? z alteriwnetu client... wgrane tylko dlc

zbyt duża sygna

Opublikowano

Mam taki problem ,ze jak właczam Move Stimulus wychodzi błąd 16 bit MS-DOS Subsystem

 

A 2 rzezcz to jak klikam iw4mp wychodzi kolejny błąd taki :Some game library files could not be found.It could be didn't put the uptader files in your existing Modern Warfare 2 game folder.Also,you still need the game if you want to run alterIWnet.

 

Czy KTOS UMIE POMUC !?

-.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...