Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New][Plk] Xangelbot 2.7 - Działa Na Patchu 4.1


andrzejt17

Skorzystasz?  

716 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Skorzystasz?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, przedstawiam wam moją edycję xAngelBota. Działa ona na najnowszym patchu 4.1 do EasyMetin2. Ta wersja jest ładnie poprawiona przez twórcę nie crashuje się jak 2.6. Jest w 100% spolszczona przeze mnie oraz dostosowana do Mt2PL.

 

Jeśli ktoś chce jej używać a ma metina z HackShieldem niech zainstaluje patcha 4.1 i będzie śmigał bez problemu.

 

• xAngelBot 2.7 PL

Download: http://www.megaupload.com/?d=4T0TUDHC
Mirror 1: http://hostuje.net/file.php?id=a2e0b26fee2a74f5c458bd5d351de147
Skan: http://www.virustotal.com/pl/analisis/e78d67859d6563184a505651c38e15ca107f4a56ea3ef3442ebf2cfdcbcf91b9-1280184387

• Patch 4.1 dla Metin2

Download: http://www.megaupload.com/?d=DX04ITX8
Mirror 1: http://hostuje.net/file.php?id=ec54efb13cba163849faa4073dbaabb1 
Skan: http://www.virustotal.com/pl/analisis/764e9b909bbce43bd3119e75d09b30a17a7187e3f9867cc8fa3ee003fde3dac8-1280184562

 

Kilka cennych info:

• Dla problematyków z patchem, dokładną instrukcję instalacji znajdziecie tutaj w punkcie 22.

• Jeżeli wyskakuje Ci błąd ze znakami zapytania to zainstaluj patcha 4.1 jeszcze raz, do skutku, aż dobrze zainstalujesz...

• Pamiętaj, ze xAB wymaga Frameworka.

• Pamiętaj, że xAB nie uruchamia się przez EasyMetin2.

 

 

Jeśli działa to nie bądź żyła i postaw plusa - to motywuje mnie do dalszej pracy! :)

Jak widać są tego efekty! :) Będzie więcej więc się nie wahaj! :)

 

sory ze pytam ale jak to sie instakluje mam tego patcha i jak gdzie to wkleic lub cos niewme nie znma sie pomocy ;]

Opublikowano

Ok sam doszedlem do tego czemu mi nie dziala.

Sprobowalem odpalic przez metin2.exe i dziala wysmienicie, tylko ze nie da sie ukryc okna.

Klikam F8 i nic sie nie dzieje.

Da sie to okno ukryc ?

Jesli ktos umnie to prosze o odpowiedz.

Andrzej masz +

sugna70kz.png

Opublikowano

Andrzejt17 znów dobry FB. Ode mnie leci +.

Jak mam ustawić w xAngelbot v2.7 wyciągaj wędkę po i zanurz wędkę po??

Czy to jest tak samo jak było w v2.6 ?

wędka+1 ----> 2850

+2 ----> 2800

+3 ----> 2750

+4 ----> 2650

+5 ----> 2650 lub 2900

+6 ----> 2650

+7 ----> 2650

+8 ----> 2600

+9 ----> 2600

 

Jak mam np. wędkę +4 to mam ustawić w wyciąganiu 2650 i w zanurzaniu ?? Czy jakoś inaczej??

 

Bardzo proszę o odpowiedź. Polecą +

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

A u mnie nie dziala :O

robie jak jest opisane i nic

 

mam Xp SP3 i .NET Framework 3.5 zainstalowanego patcha rowniez

 

Prosze o pomoc bo juz u mnie malze po 2kk FENIKS ;D

LUBIE ZAPIERDALAC ;]]

Opublikowano

up sproboj wlaczyc metka przez "metin2.exe" i powinno dzialac.

Mam nadzieje ze pomoglem.

Pozdro

 

 

Pulsik dla Ciebie

LUBIE ZAPIERDALAC ;]]

Opublikowano

UP to dla Ciebie ;).

1.Instalujesz metina.

2.Patchujesz i torrentujesz go.

3.Instalujesz "Patch 4.1 for Metin2"

4.Instalujesz "Metin2 Kamer Mod" (ja instaluje bo czasem sie przydaje )

5.Jak metina zainstalowales np. na dysku "D" to wchodzisz w "wyszukaj" wpisujesz metin2.exe (szukasz tego na tym dysku gdzie zainstalowales metina), klikasz w ikonke metina i metin2 sie wlacza.

6.Gdy pojawi sie okienko ''METIN2" logujesz sie stajesz nad woda, wlaczasz xangelbot 2.7 ustawiasz sobie wyciag wedke po (ja polecam 2900)

Jezeli chcesz schowac okno xangelbota to musisz miec aktywna postac i kliknac "F8".

Aaa i oczywiscie metka musisz wlaczac w rozdzielczosci 800x600 window mode.

Jak czegos nie rozumiesz to napisz na PW.

Mam nadzieje ze pomoglem.

Pozdrawiam

sugna70kz.png

Opublikowano

UP.

Bo jak chcesz lowic ryby to wlaczasz metina przez 'metin2.exe'.

Nastepnym razem przeczytaj kilka postow wyzej i nie bedziesz musial nic potem pisac.

Pozdrawiam

sugna70kz.png

Opublikowano

Witam mam problem z Easy Metinem a mianowicie gdzie uruchomi sie gra przez EM2 to powinna wyswietlic sie mapka z zaznaczonymi mobami w moim przypadku jej inaczej mapka jest cala biala i niec nie ma wszedzie tam samo w kazdym miescie i miejscu nie wiem co zrobic. Prosze o pomoc :) z gory dzieki :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...