Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New][Plk] Xangelbot 2.7 - Działa Na Patchu 4.1


andrzejt17

Skorzystasz?  

716 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Skorzystasz?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już nie wiem o co chodzi o.O znowu wywaliło ale nie od razu tylko po 20 min. Chyba będzie mi jednak potrzebna pomoc : PPP

 

Spróbuje jeszcze zainstalować wszystko na czystym Metinie...

Pamiętaj o zaktualizowaniu klienta po instalacji.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Andrzej mam pytanie:

 

bo usunelem metka co uruchamia fb. i niewiem co zrobic zeby go miec masz jakas instalke czy cos?? metka niechce od nowa instalowac

Tylko Odjazd Kolek da *5 A Głupi Da ------ ![/snapback]

Opublikowano

Może ktoś powiedzieć co robić jeśli jest coś takiego:

1.Włączam metina

2.Loguję się

3.Włączam bota

4.Klikam na okno z metinem

5.Na okienku (tym od fishbota, co jest napisane po niemiecku, żeby aktywować okno z metinem) klikam ok

6.I Dalej nic się nie dzieje...

 

Mam frameworka 3.5, XP professional SP3.

 

Z góry dzięki za pomoc...

 

Ponawiam pytanie...

 

Do tego prosiłbym, aby ktoś krok po kroku opisał wszystko co muszę mieć zainstalowane, co klikać, kiedy aktywować itp...

Włącznie z metinem, modami, pathami, itp, itd...

Opublikowano

Ponawiam pytanie...

 

Do tego prosiłbym, aby ktoś krok po kroku opisał wszystko co muszę mieć zainstalowane, co klikać, kiedy aktywować itp...

Włącznie z metinem, modami, pathami, itp, itd...

W FAQ masz filmik jak się to robi -.-'

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Witam mam problem gdy wlacze xAngelBota 2.7 przez obejscie ktore wrzuciles i dam na fb start gra mi sie wylacza.

Przez mod od Kamera tez nie chodzi.

O co chodzi.

Prosze o odp bo narazie lowie na 1 koncie z FB na nocki, ale on musi miec wlaczone okno metina i czasem crashuje.

Jezeli ten FB dziala na zminimalizowanym oknie to bardzo prosze o pomoc.

(Sciagnalem tez tego patcha 4.1)

sugna70kz.png

Opublikowano

pięknie !! kolejna dobra robota z twojej strony . Jednak mam pytanie czy w EM2 nic sie nie zmienilo procz tego, ze jest mh, i ze jak nacisne Alt to sobie moge wybrac co bot ma sellnac a co nie. + poleciał

Pomogłem ? Nie dawaj + ani minusa. Wejdź na www.pajacyk.pl i kliknij na brzuszek pajacyka !

Opublikowano

Nie Działa ; / Ej działa jeszcze Easy Metin ? :>

Jeśli Śądzisz że Justin Biber To Ciota i Pedał Jebnij + jeśli nie jebnij - ;D

Opublikowano

Andrzej albo ktoś inny Ratujcie błagam, bo aż płakać mi się chce ... Do tej pory all działało(wszystkie dotychczasowe wersje EM2)a ta nie działa ...

1. Fishbot gdy się go zminimalizuje wariuje: zmienia przynete kilka razy, zarzuca wedke poczym odrazu ją wynurza...

2. EasyMetin2 : Na pierwszy rzut oka wydaje się w pełni działający, ale... to tylko pozory ;p ;// Gdy włącze bota i go zminimalizuje aby włączyć MH to nagle bot się zamyka i czasem wyskakuje jakiś błąd c++ ( co dotąd nigdy nie miałem)

Życie mi się wali ... Pomóżcie !!! Obiecuje codzienny limit plusów, bardzo mi na tym zależy !

Pomogłem ? Nie dawaj + ani minusa. Wejdź na www.pajacyk.pl i kliknij na brzuszek pajacyka !

Opublikowano

Mi już all działa. Zainstalowałem Metina2 - z torrentowałem - zainstalowałem patcha Andrzeja - włączyłem Metina2 przez główną ikonkę -włączyłem potem bota :PP i jak na razie wszystko działa. i nie wyskakuje ten błąd z ????? Thx : ))

Pomogłem daj + : )

 

Kocham mpcforum.pl ! ! !

18706.png

Opublikowano

Dość dosyć głupie pytanie..

Jak zainstalować Patcha? w PAcku czy folderze z Metinem? Chce poprostu działało w Em tyklo dlatego żeby była opcja auto logowanie;/

w1kopiakopia.jpg

__________________________________

Nie zbieram + ani -!

Opublikowano

Fajnie ;D ale mam problem... sciągnołem najnowsze Easy właczam AngelBota przez Easy i jak jestem nad woda to pisze ze nie moge tu lowaic ryb wylaczam AngelBota to tak samo. A na normalnym Metku w tym miejscu mogę.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mi coś nie chodzi. Mam już tego patch 4.1 zainstalowałem tam gdzie mam Metka. Wlaczam najnowsze Easy bez bota i pisze mi nie moge łowić ryb w tym miejscu a jestem nad wodą. Wchodze na normala metka i mogę łowić w tym miejscu w którym nie mogłem na Easy. O co chodzi?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

KoksKoks - napisałeś tak, że do końca nie wiem o co Ci się rozchodzi.

Lubie Boty :P - FB działa i Em2 też...

tomek.jkbsk - i instalacji patcha -.- FAQ, I, 22

Peewny - Yyy to wina raczej twórcy niż moja.

malanga22 - weź zrób formata i będzie święty spokój - mówię serio.

Brasai - patch: FAQ, I, 22. Autologowanie: FAQ, I, 10

Czarnuleczek - FAQ, 1, 34, warn za duble i spam.

Pucio1111 - nie wiem ;x

shoot12 - polecam konwencjonalną metodę - w rzece.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

andrzejt17 jesteś najlepszy, wszystkie inne boty podczas próby rzucania informowały mnie o jakimś błędzie i wywalały całego metka. Ten bot działa w 100% i bardzo efektywnie łowi. Dzięki wielkie ziomek, za to co dla nas userów robisz :)

31734109939576215597.png

Opublikowano

KoksKoks - napisałeś tak, że do końca nie wiem o co Ci się rozchodzi.

Lubie Boty :P - FB działa i Em2 też...

tomek.jkbsk - i instalacji patcha -.- FAQ, I, 22

Peewny - Yyy to wina raczej twórcy niż moja.

malanga22 - weź zrób formata i będzie święty spokój - mówię serio.

Brasai - patch: FAQ, I, 22. Autologowanie: FAQ, I, 10

Czarnuleczek - FAQ, 1, 34, warn za duble i spam.

Pucio1111 - nie wiem ;x

shoot12 - polecam konwencjonalną metodę - w rzece.

Dzieki andrzej, bardzo mi pomogles haha(żartuje) + dla ciebie (juz nie)

Znalazlem dobre miejsce 8malz w 2h mam :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Chodzi mi o to, ze gdy wlacze xab 2.7 wyskakuja mi znaki zapytania.

Robie tak.

1.Instaluje metina.

2.Patchuje

3.Zamykam proces metin2.bin

4.Ustawiam sobie 800x600 window mode.

5.Instaluje patch angel

6.Wlaczam metka przez patch angel loguje sie na postac, staje nad woda.

7.Klikam w xloader v2.7.

8.Klikam ok i wybieram okno metina.

9.Klikam start (w xab 2.7)

10.I od razu pojawiaja sie znaki zapytania.

Teraz chyba wiesz o co chodzi.

Mam netframeworka 4.0.

Z gory dzieki za odp.

Pozdrawiam

sugna70kz.png

Opublikowano

Chodzi mi o to, ze gdy wlacze xab 2.7 wyskakuja mi znaki zapytania.

Robie tak.

1.Instaluje metina.

2.Patchuje

3.Zamykam proces metin2.bin

4.Ustawiam sobie 800x600 window mode.

5.Instaluje patch angel

6.Wlaczam metka przez patch angel loguje sie na postac, staje nad woda.

7.Klikam w xloader v2.7.

8.Klikam ok i wybieram okno metina.

9.Klikam start (w xab 2.7)

10.I od razu pojawiaja sie znaki zapytania.

Teraz chyba wiesz o co chodzi.

Mam netframeworka 4.0.

Z gory dzieki za odp.

Pozdrawiam

Zainstalowałeś patcha 4.1 ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...