Skocz do zawartości
yolinho

Hosting/vps + domena

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Siemka, potrzebuję dobrego hostingu + zakupu domeny pod serwer minecraft.
Oczywiście forum+itemshop.

Myślałem nad proserwer.pl - miałem u nich już kiedyś serwery, co myślicie?
Jeżeli nie no to proszę o inne oferty, może być vps.

Pozdrawiam, yolinho. (daje limit za najlepszą odpowiedź)

Pani Kasia

Najgorszy wybór ;P Polecę Ci linuxpl.com jako stabilny hosting :)

Autor tematu Napisano
2 minuty temu, SGT Otlet napisał:

Najgorszy wybór ;P Polecę Ci linuxpl.com jako stabilny hosting :)

Dlaczego najgorszy?

Ja używam od pół roku płatnego pakietu na cba i spisuje się super, żadnych awarii i ładnie szybko działa.  Mogę polecić jeszcze ovh.

To tak.

Domena tylko i wyłącznie OVH, ponieważ przedłużenie jest o połowę tańsze niż w dużych firmach pokroju nazwa.pl czy home.pl.

Jeśli chodzi o hosting to tutaj masz naprawdę bardzo duży wybór: linuxpl, hekko, OVH - naprawdę jest w czym wybierać, wszystko zależy także od tego jakie środki chcesz na taki hosting przeznaczyć.

[ew. jeżeli cena nie jest, aż tak istotna to jednym z lepszych jest MyDevil]

1 godzinę temu, yolinho napisał:

Dlaczego najgorszy?

Już tłumaczę - są to tanie i budżetowe serwery. Lepiej wybrać firmę profesjonalną. Pracuje w firmie hostingowej, a sam korzystałem prywatnie z wielu firm polskich i zagranicznych, sam aktualnie hostuję prywatne strony na Linux i nie narzekam

Co do domeny to tak jak wspominał @carbonx - OVH. Jest to najtańsza opcja, przy czym nie ma problemów z ich serwerami DNS (przynajmniej za często). Osobiście polecam jednak przenieść się na Cloudflare. 

Co do strony hostingu to żadne linuxpl, hekko i inne. Największy syf w internecie. Wszystko to należy do H88, czyli coś jak nazwa i home. Jeśli chcesz mieć fajny serwer z wieloma opcjami to wybierz MyDevil.net. Nie jest drogi, do tego jak napiszesz do mnie na PW to dam Ci rabat na -20%. MyDevil jest stabilny i szybki. Używają HTTP2 oraz możesz otrzymać darmowy certyfikat SSL. Spytasz dlaczego nie H88, home czy nazwa - tutaj masz odpowiedź.

17 godzin temu, PGS napisał:

Co do domeny to tak jak wspominał @carbonx - OVH. Jest to najtańsza opcja, przy czym nie ma problemów z ich serwerami DNS (przynajmniej za często). Osobiście polecam jednak przenieść się na Cloudflare. 

Co do strony hostingu to żadne linuxpl, hekko i inne. Największy syf w internecie. Wszystko to należy do H88, czyli coś jak nazwa i home. Jeśli chcesz mieć fajny serwer z wieloma opcjami to wybierz MyDevil.net. Nie jest drogi, do tego jak napiszesz do mnie na PW to dam Ci rabat na -20%. MyDevil jest stabilny i szybki. Używają HTTP2 oraz możesz otrzymać darmowy certyfikat SSL. Spytasz dlaczego nie H88, home czy nazwa - tutaj masz odpowiedź.

ty tak poważnie z tym frontemzmian? xD Rynek to wyśmiał jako błaganie o litość słabych firm :P

Raczej podałem to dlatego, że na stronie są przedstawione powody dlaczego nie H88, nazwa czy home.

Nie polecam żadnej firmy, która stoi za frontzmian.

Osobiście polecam Ci hosting współdzielony na AttHost.pl. Do wyboru masz cztery plany hostingowe, każdy na dyskach SSD, z SSH i wszystkim co możliwe bez limitu. Ceny również masz bardzo przystępne i przede wszystkim otrzymujesz gwarancje dożywotniej stałej ceny. Jeśli zdecydowałbyś się na hosting AttHost to odezwij się do mnie to dam Ci zniżkę. :)

Napisano (edytowany)

a mogłabyś powiedzieć coś więcej? bo przydałoby się ciut bliższych informacji 

https://hostovita.pl/hosting/ - są to, moim zdaniem, od samego początku "intrenet" w Polsce i mają bardzo dobre wsparcie telefoniczne

Edytowano przez BogdanTT

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.