Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

www.muonline.me | ~26.01.2018~ | x1-x35 | 15% | The Legend is Born


mUca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wow. jest gdzies rozpiska co można kupić za kredyty>? sety? opcje do setow?

będzie market?

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie ma nigdzie żadnej rozpiski, nie będzie web shopu, było o tym wspominane więc o jakich setach tutaj mowa ?

 

nie wiemy czy będzie market :)

ezgif.com-resize(1).gif

Opublikowano

a co będzie w Xshopie?

i najważniejsze: czy można kupić kredyty smsem? (bo żona mnie kontroluje na koncie bankowym :P)

market fajna rzecz. można itemy kupić za kredyty. a kredyty tzeda i tak kupic za zł. wiec każdemu będzie się opłacać.

Opublikowano

x shopa będziemy budować jakoś na chwilę przed ruszeniem serwera, jest pewna koncepcja ale to co "najłatwiejsze" zostawiamy na koniec, mamy co robić i nie będziemy się nudzić do startu

 

tak będzie można kupić usługi przez sms ale nie wiem czy będą to kredyty czy bezpośrednio usługa vip za określoną kwotę względem czasu działania, jeszcze o tym nie dyskutowaliśmy poważniej bym mógł się perfekcyjnie określić

ezgif.com-resize(1).gif

Opublikowano
Przed chwilą, OptiMUmPvP napisał:

Bardzo ciekawe ustawienia, jaką będzie maksymalna liczba kont na IP? 

albo 2 albo 3, jeszcze nie ustaliliśmy :)

ezgif.com-resize(1).gif

Opublikowano

spokojnie, tego ringu nie będzie :) aż tak nie chcemy eksperymentować :)

ezgif.com-resize(1).gif

Opublikowano

master exp to nie problem, jeżeli będzie zbyt ciężko to kwestia 5 minut :)

ezgif.com-resize(1).gif

Opublikowano
12 minut temu, Kobcon napisał:

Jakie zmiany zostały ostatnio wprowadzone ?

- From now Jewels can drop on all Maps!
- Selupan/Medusa only can drop SOCKET ITEMS
- Socket Items Removed drop from moobs in Raklion
- Moobs in Raklion now drop 380lvl Items!
- Selupan/Medusa drop now 1-3 Slots Socket Items non-exc
- Devil Square Spawn monster before Event Start Fixed
- Now EXP is better in each maps from Kanaturu - Raklion
- BC/DS/CC/Kalima EXP is setted to x1.5
- Jewel of Chaos, Bless, Soul, Life, Creation same % drop
- BC/CC/DS Jewels drop increased from moobs
- BC/CC/DS=2x Random Jewel
- BC8/DS7/CC7/SWAMP is now maps for Master EXP
- Death Beam Knight Spots changed to Tantallos Spots
- Respawn Time Monster 3rd Quest now is setted to 5 minutes
- Decreased Quest drop, now is hard to make Quests
- Elf Buffer changed to normal Shadow Phantom, added to Towns
- Jewel of Excellent now can make max 2 options EXC
- Archangel Staff Wizardy DMG fixed
- Moss Merchant fixed

Opublikowano

Do tego dodam, że nadal pracujemy nad kolejną aktualizacją, która jest praktycznie na ukończeniu, a tam pojawi się wiele udogodnień o które Wy gracze zabiegaliście.
Z dniem dzisiejszym będziemy pracować nad balansem postaci, mamy aż 10 dni żeby był on idealny i taki właśnie będzie.
Zachęcam wszystkich do udziału właśnie w pokazie testów tego owego balansu :)

ezgif.com-resize(1).gif

Opublikowano
Dnia 15.01.2018 o 08:25, OptiMUmPvP napisał:

Narazie bym się tym Master expem nie sugerował chudzinx bo na pewno nie będzie taki jak w tym momencie 

Fakt, przydałoby się zrobić jakiś regulamin z nakazem pisania po angielsku na /post i shoutboxie na forum.

Opublikowano
5 godzin temu, gwtim napisał:

Fakt, przydałoby się zrobić jakiś regulamin z nakazem pisania po angielsku na /post i shoutboxie na forum.

I tak cebulandia będzie pisać w swoim języku, a jak zaczną lecieć warny/bany to zrobi się gównoburza. 

Webginers.pl [STRONY INTERNETOWE] [GRAFIKA KOMPUTEROWA] [SERWERY MU ONLINE]

Opublikowano

Oczywiste jest zakazanie pisania po Polsku na post . Bez tego serwer nei ma sensu ;) normalne jest ze najwieksza czesc graczy bedą stanowić Polacy , myślę że zrobienie z normalnych graczt 2-3 gmow jedynie z komenda post ktorzy beda pilnowac porzadku na post to dobry pomysl 

Opublikowano

Regulaminy serwera będą jeszcze pisane, musi być jako taki regulamin nawet w prostej wersji by było wiadomo na co można sobie pozwolić a na co nie :)

2 godziny temu, MUThermal napisał:

I tak cebulandia będzie pisać w swoim języku, a jak zaczną lecieć warny/bany to zrobi się gównoburza. 

Jeżeli w regulaminie będzie zawarte że językiem używanym na post będzie język Angielski to "cebulandia" jak to określiłeś będzie musiała się liczyć z możliwościami kar/sankcji :)

 

Niedługo powinien pojawić się duży update publikacji oraz informacji na temat serwera :)

ezgif.com-resize(1).gif

Opublikowano

Dokładnie takich typu kar będziemy używać.

Zapraszamy na oficjalny serwer TeamSpeak 3 MUOnline.me!

ts3.muonline.me

ezgif.com-resize(1).gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...