Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Przywrócenie tematu - Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


Gość TermalQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Był już raz przywracany i po miesiącu znowu zmienił się w śmietnik. Imo nie na tym forum, albo z jakimiś ogromnymi ograniczeniami.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Proszę nie róbcie tego.

Ludzie sobie myśleli "ale mu dopierdoli hehe, nie bedzie mógł mi odpisać, bo dostanie młotem w ryj hehe", "ale mu dowalę". 

Przykłady:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13420540(lajk od PGS-a, bo Borygard go wstawił w poście niżej)

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13391214 

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13393115(wtedy Kaktus składał z Creative podanie)

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13398304(100% rozrywki, boki zrywać)

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13409253 

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13412623

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13417060

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13420119

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13378902(no śmieszne)

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/page-31#entry13382744(ogólnie to szkalowanie PGS-a, bo robił masę błędów przez Maję, już nie będę wklejał kilkanaście postów tego typu)

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13339557

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13342058

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13346564

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13336519

http://www.mpcforum.pl/topic/1504606-największe-idiotyzmy-na-mpcforum/?p=13338301

 

Nie powiecie, że ten temat nie służył w ~70%+ do dopierdolenia drugiej osobie. 

Fakt, było tam kilkanaście śmiesznych postów, no ale większość to bezbeki.

Opublikowano

Również jestem za przywrócenie tematu..

Z dnia na dzień przychodzą noname na forum z wiedzą na poziomie #Amator.

Mówię tutaj o jednej osobie, tej osoby nie muszę tutaj pisać.

Opublikowano

Również jestem za przywrócenie tematu..

Z dnia na dzień przychodzą noname na forum z wiedzą na poziomie #Amator.

Mówię tutaj o jednej osobie, tej osoby nie muszę tutaj pisać.

O tej osobie można by zrobić całkiem osobny temat :D 

Opublikowano

 

Jestem za. Niektóre reakcję jak prośby w kierunku osób zbanowanych, powinny być gdzieś zapisywane. :)

Popieram zdanie tej Pani xD Również za :)

 

Jak ty to i ja poprę ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...