Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na MPCforum


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!
 
Temat cieszył się popularnością, pozwalał każdemu oderwać się od wszystkiego. Każdy miał możliwość obrania celu i wstawienia jego "przewinienia" tutaj. Z miłą chęcią temat przywracam, bo sam lubiłem przeglądać ten wątek.
Zanim przejdziecie do pisania, to proszę o zapoznanie się i przestrzeganie poniższych punktów:

  • posty nie mogą naruszać Regulaminu Globalnego,
  • zakazuje się wstawiania linków do profilów lub czegokolwiek, co odnosiłoby się tylko do nicku,
  • wstawienie otrzymanego od któregoś z moderatorów ostrzeżenia nie jest idiotyzmem,
  • wstawienie odnośnika do tematu z banem nie jest idiotyzmem,
  • zezwala się na wstawienie warnów/banów, które zostały nadane niesłusznie (I JEST TO PEWNE),
  • zakazuje się wstawiania linków - wypowiedzi należy cytować i wklejać lub zrobić ss i wstawić obrazek,
  • zakaz dyskusji w temacie,
  • zabrania się publikacji wizerunku użytkowników mpcforum,
  • zabrania się wstawiania postów, które pochodzą z tego tematu jako idiotyzm.

Za złamanie pierwszego punktu kara zostanie nałożona w oparciu o Tabelę Kar i Ostrzeżeń.
Nieprzestrzeganie pozostałych punktów karane jest 5% i/lub ukryciem posta.
Pamiętajcie, że decyzja, z którą się nie zgadzacie to nie idiotyzm ;)

  • Odpowiedzi 644
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przez jak to napisano jednego gracza narażono nowo powstający serwer na pośmiewisko a masę graczy na kłótnie.

 

00043537340186521970.png

 

Cyrk.png

Opublikowano

NTHDXHd.png

 

ten regulamin jest idiotyzmem, na szczęście zezwala mi na napisanie to

 

@Why :

 

"wypowiedzi należy cytować i wklejać lub ZROBIĆ SS I WSTAWIĆ OBRAZEK"

 

Czyli nie złamałem tego pkt bo to jest screen :)

 

A co do regulaminu to nie ma nic w regulaminie, że regulaminu nie można wrzucić :)

 

Także proszę o - pkt :)

 

@Why W takim razie ubiorę to w inne słowa: Regulamin mi tego NIE ZABRANIA :)

kappa = gay

prawdziwy facet nie kappuje

Opublikowano

 

 

 

Przez jak to napisano jednego gracza narażono nowo powstający serwer na pośmiewisko a masę graczy na kłótnie.

To trick, dzięki temu dużo się gada o Antarisie.

 

 

 

 

Witam właśnie tak się zastanawiam jak można zarabiać przez internet może jakaś robota przez internet może jakaś robota na MPCForum jak by była ale nie za darmo tylko kasa  ;) to może bym mógł pracować :P a co wy oo tym myślicie żeby była praca na MPCforum za kase ??? pisać w komentarzach !  ;)

 

^^  :lenny:  :v

Opublikowano

Napisane do 'ScarHead'.

 

 

Ziomek, gdybyś był jakimś ziomem co rozdaje kody za 1000zł cały czas i daje donate i wspiera serwer w isie dając 3k dziennie i nie biorąc SM mógłbyś pisać taką czcionkę. Jednak prawdopodobnie jesteś zwykłym plebsem który chce się wyróżnić, więc wypierd... z tą czcionką.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...