Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Backdoor TS3 - Informacja dla wszystkich administratorów teamspeak 3


TS3Bahu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tylko chce ostrzec przed dwoma Panami, którzy promują się na forum jako osoby chętne do pomocy.

Obydwóch Panów bawi się w te kody oraz wywalanie serwerów. :)

 

ID: 8HIYaOm99ti9Q8FpR96Bog5k1TA=

Nick: xFatal

Temat: http://www.mpcforum.pl/topic/1538639-zostan%C4%99-technikiem-fatal/page-7?hl=%2Bzostan%C4%99+%2Btechnikiem#entry13563355

Konto: http://www.mpcforum.pl/user/1365392-xfatal/

 

ID: yrp9Y6Ec3JkvVlp9pK+7My7Bbxg=

Nick: SzalonyWojtas69 lub Wojtezik

Temat: http://www.mpcforum.pl/topic/1587333-zostan%C4%99-technikiem-%C9%B4o%C9%B4%CE%B1%D0%BCe/page-2?hl=%2Bzostan%C4%99+%2Btechnikiem#entry13562238

Konto: http://www.mpcforum.pl/user/1537879-%C9%B4o%C9%B4%CE%B1%D0%BCe/

 

Mam nadzieję, że szybko pożegnacie się z forum Panowie. :) 

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Uważajcie na panów z podających tą stronę ! http://dev-team.pl/ Panowie podają link  Polecam przez  : view-source:http://dev-team.pl/aplikacje/aplikacje.html#services

 

Po rozkodowaniu  części kodu otrzymamy  https://pastebin.com/r6eaC7BS

 

 

Wyłączenie wtyczki pomaga. Panowie nic nie mogli zrobić i próbowali mi wkręcić że do działania botów wymagana jest wtyczka itp jak im powiedziałem że tej wtyczki nie mam to nagle 10 osób z serwera wyszło. Pozdrawiam wszystkich  i uważajcie na nich u mnie wbiło 10 osób.

Opublikowano

Także polecam użytkowników z serwera TS3WEB - dzieciaczki xD - Nie umieją do siebie przyciągnąć w normalny sposób użytkowników to bawią się zabaweczkami. No jak widać nie każda osoba która ukończy tą magiczną barierę 18 lat jest osobą dorosło oraz myślącą y0

GaduGadu: 42834379


 

Opublikowano

Także polecam użytkowników z serwera TS3WEB - dzieciaczki xD

 

Niestety to już nie jeden serwer, a kilka projektów. Kod się rozpowszechnił i przechodzi z ręki do ręki. :) 

Jest coraz więcej ludzi, którzy się bawią, a nie mają świadomości, że wcale im to nie doda fejmu ani zysku.  :v

Jeśli złapiesz kogoś na popełnianiu tego czynu - śmiało wstawiaj tu jego id. Czym więcej osób się wykluczy - tym mniejsza ilość osób poszkodowanych lub narażonych. 

Opublikowano

Panowie i panie..

Jeżeli nawet zablokujecie ich UID to stworzą nowe i dalej będzie to samo.. o.O

Proponuje, by @Lord Makin pozwolił na udostępnianie IP które będzie można wyciąć z maszyny.

Regułka:

iptables -A INPUT -s 66.666.666.666 -j REJECT
Opublikowano

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

GaduGadu: 42834379


 

Opublikowano

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

Opublikowano

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

 

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

Jak już tutaj Makin przyjdzie to możesz zbanować osoby na forum, które działają na szkodę projektów. :)

Opublikowano

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

Opublikowano

Nie wolno udostępniać adresu IP osobom, które mają narzędzia pozwalające do powiązania go z danymi przetwarzanymi przez siebie.

 

Same regułki są ok, ale bez adresów IP.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

Opublikowano

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

 

Powiało grozą gangsterze.

 

Poradnik na plus. 

Opublikowano

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

Opublikowano

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

Wiem, że nie pracuje B)

Nie musisz mi o tym pisać serio, Techniku 2017 and MPC. :yay:

Opublikowano

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty :(

Opublikowano

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł  

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł  

 

 

Daj dowód, że tak się dzieje, bo wygląda na to typowe bronienie Twojego kolegi. Jesteś takim samym internetowym bandytą jak on. Obaj się nadajecie do tarcia chrzanu.

 

@ Czy ten backdoor nie działa na wersji 3.1.3?

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom.

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty :(

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł

Daj dowód, że tak się dzieje, bo wygląda na to typowe bronienie Twojego kolegi. Jesteś takim samym internetowym bandytą jak on. Obaj się nadajecie do tarcia chrzanu.

 

@ Czy ten backdoor nie działa na wersji 3.1.3?

Nie działa, dlatego zaleca się jak najszybszą aktualizacje.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

Bez pozwolenia osoby, która stworzyła to forum nie mam zamiaru rozsyłać, bo wiem czym to skutkuje..

Uświadamiam Cię, że zostałem poinformowany od Makina, że nie mogę i dopiero za zgodą policji..

Jestem w trakcie rozmowy z technikiem TeamSpeak, który został już poinformowany, że szkodzisz takim serwerom. 

 

 

O jakiego technika ci chodzi? Dla twojej świadomości TeamSpeak.com nie pracuje w niedziele.

 

 

 

 

Najpierw musiałbyś mieć anty-vpn na serwerze by znać ich prawdziwe IP, a niektórzy mają zmienne także to jest bawienie się w kotka i myszkę...

Wiesz na czym polega antyVPN?

Wyrzuca Cię z serwera.. Nic poza tym.

(Teraz są takie VPN, że nawet takie boty nie potrafią tego zlokalizować).

A co do zmiennego adresu IP - Nie pomoże.

 

Jeżeli chcecie IP xFatal.. Bo akurat bywał u mnie na serwerze.

To zapraszam na PM.

Oczywiście, przed wysłaniem IP muszę otrzymać pozwolenie od @Lord Makin

Nie mam zamiaru rozsyłać czyjejś IP na czyimś forum.

 

W sumie nie radzę ci rozsyłać mojego ip, bo możesz się na tym nieźle przejechać a mi to nie zaszkodzi :)

 

217.99.141.57 chcę się nieźle przejechać, czekam na te jazdy. @xFatal

 

 

Chyba banik powinien być za udostępnianie ip, i to pokazuje poziom twojego pgc24 nie dość ze crack i grey jest to jeszcze rozpowszechnianie ip użytkowników.

 

Smutna sprawa, tyle że Twój żal i śmieszne tematy nie zmieniają faktu że serwer jest pełny (1024/1024) co weekend, ból dupeczki u 16-letniej pizdeczki?

 

Tak wiem, jestem złym właścicielem! wyzywam dzieci i takie gówna jak Ty :(

 

śmieszny jesteś a kto sprzedaje adresy ip gildii za 30 zł  

 

Chyba coś pomyliłeś z kieszonkowym które dostajesz od matki co miesiąc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...