Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Backdoor TS3 - Informacja dla wszystkich administratorów teamspeak 3


TS3Bahu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za udostępnienie.

 

Chciałbym Was ostrzeć przed osobą, która na tym forum ma nick Dev Amator.

Wczoraj na mojego tsa wbiłby trzy osoby z ofertą współpracy żebym pomagał pisać im strony www czy coś takiego. Poprosiłem o przykłady stron i dostałem link, który otworzyłem z drugiego komputera.

Jakowo, że na stronie widoczny był tylko napis "Witaj na mojej stronie", spojrzałem w kod źródłowy strony. W kodzie strony był widoczny właśnie owy złośliwy kod.

Zapewne te osoby posługiwały się fałszywymi nickami i indetyfikatorami ale podam je tutaj:

goguś - bku+5jKjnmiC3mawmDrSnP3F3EI=
Słynny - C5/DCYgZGVNwJ015HLuLWZJXgog=
lolek - SAIjVHbRJL85vB14nLeiDnqANQg=

W każdym razie gdyby nie ten post to pewnie bym wszedł w tego linka nie patrząc na nic, dziękuje autorowi za udostępnienie i ostrzegam przed osoba z tego forum o nicku Dev Amator.

i już widać, że jest to większa liczba osób, podałeś 3 osoby ja mam dwie..

Pewnie może jest to jedna osoba ale cóż... Możesz mi podać linki na pw do stron ?

 

 

1. lA533xHeSlvvlZKhhzeA1bCHBCo=

 

2. AVmmmPfLDOMc9TIr9DPCNY2d3bw=

lubie-to-png.png

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W takim razie ja też podam ID. ;)

 

bAnAn! - y/2pCe96VqeK/B2JOPDfUXZAc4Q=

bAnAn! - 9MRTQhpAuGJtS4GCKDiJL2Mnu+A=

kasia lub ada - N8QZ+SzLkzJzm0kGSVhpw7bSSq4=

FLAGA - xlcE1/bWQcljPXVpbeQgrsbdwcw=

FLAGA - aSEMxSt/YEyWs+F1nLvpzvb7zM4=

FLAGA - KgdmVkL10orVcVL07GTdECRW7YQ=

 

Obie osoby mówiły, że są autorami. Dodam, że Flaga stwierdził, że kod mają jeszcze osoby takie jak: Mati™, Beczka oraz Xemnas. Proszę uważać na owe nicki. 

Opublikowano

Dziękuję za informacje. Serwer zabezpieczony:)

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Opublikowano
k/GzHUnsjY846Uel+sfntkpYW0A=

Beczki ID (był u mnie na tym ID)

 

W takim razie ja też podam ID. ;)

 

bAnAn! - y/2pCe96VqeK/B2JOPDfUXZAc4Q=

bAnAn! - 9MRTQhpAuGJtS4GCKDiJL2Mnu+A=

kasia lub ada - N8QZ+SzLkzJzm0kGSVhpw7bSSq4=

FLAGA - xlcE1/bWQcljPXVpbeQgrsbdwcw=

FLAGA - aSEMxSt/YEyWs+F1nLvpzvb7zM4=

FLAGA - KgdmVkL10orVcVL07GTdECRW7YQ=

 

Obie osoby mówiły, że są autorami. Dodam, że Flaga stwierdził, że kod mają jeszcze osoby takie jak: Mati™, Beczka oraz Xemnas. Proszę uważać na owe nicki. 

Kod to chyba może mieć każdy :) tylko wystarczy poszukać 

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano
k/GzHUnsjY846Uel+sfntkpYW0A=

Beczki ID (był u mnie na tym ID)

 

W takim razie ja też podam ID. ;)

 

bAnAn! - y/2pCe96VqeK/B2JOPDfUXZAc4Q=

bAnAn! - 9MRTQhpAuGJtS4GCKDiJL2Mnu+A=

kasia lub ada - N8QZ+SzLkzJzm0kGSVhpw7bSSq4=

FLAGA - xlcE1/bWQcljPXVpbeQgrsbdwcw=

FLAGA - aSEMxSt/YEyWs+F1nLvpzvb7zM4=

FLAGA - KgdmVkL10orVcVL07GTdECRW7YQ=

 

Obie osoby mówiły, że są autorami. Dodam, że Flaga stwierdził, że kod mają jeszcze osoby takie jak: Mati™, Beczka oraz Xemnas. Proszę uważać na owe nicki. 

Kod to chyba może mieć każdy :) tylko wystarczy poszukać 

 

 

Możliwe ale tylko zaznaczyłam ewentualne osoby. c: 

Bo nie każdy nie ma co robić w życiu tylko szukać kodów i chodzić po ts-ach, niszcząc je. x-D

Opublikowano

Warto podać tutaj również ip lub domene stron, które Wam podsyłają.

 

 

Podanie linków Ci nic nie da. Z tego co wiem to może to być każda strona czyli każdy link. Pewnie zmieniają co wejście na serwer. ;d

Opublikowano

W takim razie ja też podam ID. ;)

 

bAnAn! - y/2pCe96VqeK/B2JOPDfUXZAc4Q=

bAnAn! - 9MRTQhpAuGJtS4GCKDiJL2Mnu+A=

kasia lub ada - N8QZ+SzLkzJzm0kGSVhpw7bSSq4=

FLAGA - xlcE1/bWQcljPXVpbeQgrsbdwcw=

FLAGA - aSEMxSt/YEyWs+F1nLvpzvb7zM4=

FLAGA - KgdmVkL10orVcVL07GTdECRW7YQ=

 

Obie osoby mówiły, że są autorami. Dodam, że Flaga stwierdził, że kod mają jeszcze osoby takie jak: Mati™, Beczka oraz Xemnas. Proszę uważać na owe nicki. 

Dodam że ten cały FLAGA wchodzi na serwer po czym twierdzi że ktoś udostępnił np twoją stronę, pytasz gdzie a on Ci podsyła ten link, troszkę beka ale ludzie w to wchodzą, taka taktyka na pomocnego użytkownika.  xD

Opublikowano

 

W takim razie ja też podam ID. ;)

 

bAnAn! - y/2pCe96VqeK/B2JOPDfUXZAc4Q=

bAnAn! - 9MRTQhpAuGJtS4GCKDiJL2Mnu+A=

kasia lub ada - N8QZ+SzLkzJzm0kGSVhpw7bSSq4=

FLAGA - xlcE1/bWQcljPXVpbeQgrsbdwcw=

FLAGA - aSEMxSt/YEyWs+F1nLvpzvb7zM4=

FLAGA - KgdmVkL10orVcVL07GTdECRW7YQ=

 

Obie osoby mówiły, że są autorami. Dodam, że Flaga stwierdził, że kod mają jeszcze osoby takie jak: Mati™, Beczka oraz Xemnas. Proszę uważać na owe nicki. 

Dodam że ten cały FLAGA wchodzi na serwer po czym twierdzi że ktoś udostępnił np twoją stronę, pytasz gdzie a on Ci podsyła ten link, troszkę beka ale ludzie w to wchodzą.

 

 

U mnie była inna sytuacja. Myślę, że jest to kwestia z kim rozmawia i gdzie jest, a przede wszystkim w jakim otoczeniu. Bo przy kolegach był bardziej wyszczekany niż będąc sam. 

Z kolegami twierdził, że kod dostał, a bez kolegów, że przerobił i po części jest autorem, a przy moich adminach wersja była taka, że ktoś mu zapłacił za wywalenie mojego serwera. 

 

Najlepiej po prostu unikać ludzi z -> ts3web.pl to właśnie na ten serwer są przekierowania. :)

Opublikowano

 

 

W takim razie ja też podam ID. ;)

 

bAnAn! - y/2pCe96VqeK/B2JOPDfUXZAc4Q=

bAnAn! - 9MRTQhpAuGJtS4GCKDiJL2Mnu+A=

kasia lub ada - N8QZ+SzLkzJzm0kGSVhpw7bSSq4=

FLAGA - xlcE1/bWQcljPXVpbeQgrsbdwcw=

FLAGA - aSEMxSt/YEyWs+F1nLvpzvb7zM4=

FLAGA - KgdmVkL10orVcVL07GTdECRW7YQ=

 

Obie osoby mówiły, że są autorami. Dodam, że Flaga stwierdził, że kod mają jeszcze osoby takie jak: Mati™, Beczka oraz Xemnas. Proszę uważać na owe nicki. 

Dodam że ten cały FLAGA wchodzi na serwer po czym twierdzi że ktoś udostępnił np twoją stronę, pytasz gdzie a on Ci podsyła ten link, troszkę beka ale ludzie w to wchodzą.

 

 

U mnie była inna sytuacja. Myślę, że jest to kwestia z kim rozmawia i gdzie jest, a przede wszystkim w jakim otoczeniu. Bo przy kolegach był bardziej wyszczekany niż będąc sam. 

Z kolegami twierdził, że kod dostał, a bez kolegów, że przerobił i po części jest autorem, a przy moich adminach wersja była taka, że ktoś mu zapłacił za wywalenie mojego serwera. 

 

Najlepiej po prostu unikać ludzi z -> ts3web.pl to właśnie na ten serwer są przekierowania. :)

 

No widzę że siedzą tu te bandziory. xD 

 

Opublikowano

 

Warto podać tutaj również ip lub domene stron, które Wam podsyłają.

 

 

Podanie linków Ci nic nie da. Z tego co wiem to może to być każda strona czyli każdy link. Pewnie zmieniają co wejście na serwer. ;d

 

Znając życie to pewnie nie da ;c dwie osoby, które u mnie były miały tę samą podstronę lecz jeden miał swój serwer ts3//  usuwając http://155.133.43.41/wspolpraca

współpracę z linku  wyszła prawda..

 

 

 

 

W takim razie ja też podam ID. ;)

 

bAnAn! - y/2pCe96VqeK/B2JOPDfUXZAc4Q=

bAnAn! - 9MRTQhpAuGJtS4GCKDiJL2Mnu+A=

kasia lub ada - N8QZ+SzLkzJzm0kGSVhpw7bSSq4=

FLAGA - xlcE1/bWQcljPXVpbeQgrsbdwcw=

FLAGA - aSEMxSt/YEyWs+F1nLvpzvb7zM4=

FLAGA - KgdmVkL10orVcVL07GTdECRW7YQ=

 

Obie osoby mówiły, że są autorami. Dodam, że Flaga stwierdził, że kod mają jeszcze osoby takie jak: Mati™, Beczka oraz Xemnas. Proszę uważać na owe nicki. 

Dodam że ten cały FLAGA wchodzi na serwer po czym twierdzi że ktoś udostępnił np twoją stronę, pytasz gdzie a on Ci podsyła ten link, troszkę beka ale ludzie w to wchodzą.

 

 

U mnie była inna sytuacja. Myślę, że jest to kwestia z kim rozmawia i gdzie jest, a przede wszystkim w jakim otoczeniu. Bo przy kolegach był bardziej wyszczekany niż będąc sam. 

Z kolegami twierdził, że kod dostał, a bez kolegów, że przerobił i po części jest autorem, a przy moich adminach wersja była taka, że ktoś mu zapłacił za wywalenie mojego serwera. 

 

Najlepiej po prostu unikać ludzi z -> ts3web.pl to właśnie na ten serwer są przekierowania. :)

 

Więc nie tylko ten serwer.

lubie-to-png.png

Opublikowano

 

 

 

W takim razie ja też podam ID. ;)

 

bAnAn! - y/2pCe96VqeK/B2JOPDfUXZAc4Q=

bAnAn! - 9MRTQhpAuGJtS4GCKDiJL2Mnu+A=

kasia lub ada - N8QZ+SzLkzJzm0kGSVhpw7bSSq4=

FLAGA - xlcE1/bWQcljPXVpbeQgrsbdwcw=

FLAGA - aSEMxSt/YEyWs+F1nLvpzvb7zM4=

FLAGA - KgdmVkL10orVcVL07GTdECRW7YQ=

 

Obie osoby mówiły, że są autorami. Dodam, że Flaga stwierdził, że kod mają jeszcze osoby takie jak: Mati™, Beczka oraz Xemnas. Proszę uważać na owe nicki. 

Dodam że ten cały FLAGA wchodzi na serwer po czym twierdzi że ktoś udostępnił np twoją stronę, pytasz gdzie a on Ci podsyła ten link, troszkę beka ale ludzie w to wchodzą.

 

 

U mnie była inna sytuacja. Myślę, że jest to kwestia z kim rozmawia i gdzie jest, a przede wszystkim w jakim otoczeniu. Bo przy kolegach był bardziej wyszczekany niż będąc sam. 

Z kolegami twierdził, że kod dostał, a bez kolegów, że przerobił i po części jest autorem, a przy moich adminach wersja była taka, że ktoś mu zapłacił za wywalenie mojego serwera. 

 

Najlepiej po prostu unikać ludzi z -> ts3web.pl to właśnie na ten serwer są przekierowania. :)

 

No widzę że siedzą tu te bandziory. xD 

 

 

 

Nie no brakuje jeszcze Matiego, Xemnasa i Bananka. Może piszą kolejny kod, tak jak mi to wczoraj na serwerze obiecali. x-D

Swoją drogą było to dość śmieszne gdy najpierw wszedł mówiąc, że przyszedł przeprosić, potem obiecywał, że jutro znowu polecę, a następnie powiedział, że tak naprawdę mnie lubi tylko ktoś mu zapłacił. 

Opublikowano

 

 

 

 

W takim razie ja też podam ID. ;)

 

bAnAn! - y/2pCe96VqeK/B2JOPDfUXZAc4Q=

bAnAn! - 9MRTQhpAuGJtS4GCKDiJL2Mnu+A=

kasia lub ada - N8QZ+SzLkzJzm0kGSVhpw7bSSq4=

FLAGA - xlcE1/bWQcljPXVpbeQgrsbdwcw=

FLAGA - aSEMxSt/YEyWs+F1nLvpzvb7zM4=

FLAGA - KgdmVkL10orVcVL07GTdECRW7YQ=

 

Obie osoby mówiły, że są autorami. Dodam, że Flaga stwierdził, że kod mają jeszcze osoby takie jak: Mati™, Beczka oraz Xemnas. Proszę uważać na owe nicki. 

Dodam że ten cały FLAGA wchodzi na serwer po czym twierdzi że ktoś udostępnił np twoją stronę, pytasz gdzie a on Ci podsyła ten link, troszkę beka ale ludzie w to wchodzą.

 

 

U mnie była inna sytuacja. Myślę, że jest to kwestia z kim rozmawia i gdzie jest, a przede wszystkim w jakim otoczeniu. Bo przy kolegach był bardziej wyszczekany niż będąc sam. 

Z kolegami twierdził, że kod dostał, a bez kolegów, że przerobił i po części jest autorem, a przy moich adminach wersja była taka, że ktoś mu zapłacił za wywalenie mojego serwera. 

 

Najlepiej po prostu unikać ludzi z -> ts3web.pl to właśnie na ten serwer są przekierowania. :)

 

No widzę że siedzą tu te bandziory. xD 

 

 

 

Nie no brakuje jeszcze Matiego, Xemnasa i Bananka. Może piszą kolejny kod, tak jak mi to wczoraj na serwerze obiecali. x-D

Swoją drogą było to dość śmieszne gdy najpierw wszedł mówiąc, że przyszedł przeprosić, potem obiecywał, że jutro znowu polecę, a następnie powiedział, że tak naprawdę mnie lubi tylko ktoś mu zapłacił. 

 

Wydaje mi się że to jakaś mafia paliwowa, grube pieniądze wchodzą w grę, sam siedzę i się cykam.  :s

Opublikowano

Dodaję nowe ID:

 

kuba - TqLHZrCzDMDplmVgn2tNCfpcMyE=

ORMEK - Im+7EYYARZI8Di9hZ23lgfJYDF4=

Ban za nic? - /O02NWCAZ5pYHp4Tn3YGClWPdbA=

 

->

<12:52:58> "Ban za nic ?": ddos :(

<12:53:01> Your chat partner has disconnected.
*** End of chat history
<12:54:14> "wredna.": x-D
<12:54:20> "Ban za nic ?": hehe
<12:54:27> "Ban za nic ?": ktos mowi ze ddos w was wali xD
<12:54:31> "Ban za nic ?": przyszedlem zobaczyc
<12:54:32> "Ban za nic ?": :D
 
:yay:
 
abNrs8Q.png
 
Odwiedził mnie, jak miło.  B)
 
 
yrp9Y6Ec3JkvVlp9pK+7My7Bbxg=  -> WojteEk -> http://www.mpcforum.pl/user/1537879-%C9%B4o%C9%B4%CE%B1%D0%BCe/
KoIcdUQ.png
Opublikowano

 

Dodaję nowe ID:

 

kuba - TqLHZrCzDMDplmVgn2tNCfpcMyE=

ORMEK - Im+7EYYARZI8Di9hZ23lgfJYDF4=

Ban za nic? - /O02NWCAZ5pYHp4Tn3YGClWPdbA=

 

->

<12:52:58> "Ban za nic ?": ddos  :(

<12:53:01> Your chat partner has disconnected.
*** End of chat history
<12:54:14> "wredna.": x-D
<12:54:20> "Ban za nic ?": hehe
<12:54:27> "Ban za nic ?": ktos mowi ze ddos w was wali  xD
<12:54:31> "Ban za nic ?": przyszedlem zobaczyc
<12:54:32> "Ban za nic ?":  :D
 
:yay:
 
abNrs8Q.png
 
Odwiedził mnie, jak miło.   B)
 
 
yrp9Y6Ec3JkvVlp9pK+7My7Bbxg=  -> WojteEk -> http://www.mpcforum.pl/user/1537879-%C9%B4o%C9%B4%CE%B1%D0%BCe/
KoIcdUQ.png

 

 

Jak już dopisujesz wszystkie osoby które tam siedzą to zapomniałaś o @554461402688252517908.png xFatal

PS.Zrobiłem coś?!

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

Jankos/d000/TeamSpeakUser/JANKOS - NQbZ12/KQ3T5YkyBatwzQpBn29Q=


 

Dodaję nowe ID:

 

kuba - TqLHZrCzDMDplmVgn2tNCfpcMyE=

ORMEK - Im+7EYYARZI8Di9hZ23lgfJYDF4=

Ban za nic? - /O02NWCAZ5pYHp4Tn3YGClWPdbA=

 

->

<12:52:58> "Ban za nic ?": ddos :(

<12:53:01> Your chat partner has disconnected.
*** End of chat history
<12:54:14> "wredna.": x-D
<12:54:20> "Ban za nic ?": hehe
<12:54:27> "Ban za nic ?": ktos mowi ze ddos w was wali xD
<12:54:31> "Ban za nic ?": przyszedlem zobaczyc
<12:54:32> "Ban za nic ?": :D
 
:yay:
 
abNrs8Q.png
 
Odwiedził mnie, jak miło.  B)
 
 
yrp9Y6Ec3JkvVlp9pK+7My7Bbxg=  -> WojteEk -> http://www.mpcforum.pl/user/1537879-%C9%B4o%C9%B4%CE%B1%D0%BCe/
KoIcdUQ.png

 

JANKOS/d000/TeamSpeakUser - NQbZ12/KQ3T5YkyBatwzQpBn29Q=


ts3web.pl - Wbijajcie pogadac z bandziorami internetowymi http://screenshot.sh/oB6h1kYYJro9k

Opublikowano

TeamSpeak owych panów to: ts3play.pl

Osoby przychodzą z rzekomą współpracą, wysyłają link i czekają. Wystarczy mieć Maca który blokuje tego typu rzeczy

Opublikowano

O dziwo Chrome blokuje wszelkiej maści skrypty z niebezpiecznych stron (http)

Opublikowano

TeamSpeak owych panów to: ts3play.pl

Osoby przychodzą z rzekomą współpracą, wysyłają link i czekają. Wystarczy mieć Maca który blokuje tego typu rzeczy

 

@up, albo blokować javascript w swojej przeglądarce :)

Bardziej niebezpieczni ts3web.pl 

Opublikowano

@up, albo blokować javascript w swojej przeglądarce :)

Powodzenia z korzystania z połowy stron www bez javascript :)

Opublikowano

Gdyby nie ten post, który nas poinformował o takich zdarzeniach, to wątpię aby było tak kolorowo na innych serwerach. Banda "Gimbusowskich Hakerów" tak można ich nazwać, są jeszcze inne określenia ale po co zniżać się do ich poziomu. Można wywnioskować ,że ich IQ jest na poziomie zera.

I właśnie dlatego nie powinno być "TeamSpeak - Współpraca przy serwerze" bo każdy gnojek podszywający się,udający ,że jest "Technikiem" może zrobić takie coś za uszami.

@TS3Bahu

 Jeszcze raz dziękuję za poinformowanie nas.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...